יום חמישי, 07.07.2022 שעה 16:07

גרשוני ויתר על אליפות ישראל בגלל פציעה בכתף

המדליסט מלונדון 2012 קיווה לזכות בפעם הראשונה, אך לבסוף לא יטול חלק בטורניר. אדם ברדיצ'בסקי ינסה לזכות באליפות בפעם השביעית בדרגת הנכות אופן

|
עדיין לא זכה באליפות ישראל. גרשוני (אבנר שניידר)
עדיין לא זכה באליפות ישראל. גרשוני (אבנר שניידר)

לנועם גרשוני יש מדליית זהב מהמשחקים הפראלימפיים בלונדון 2012, אבל באליפות ישראל בטניס הוא עדיין לא זכה. הוא קיווה שהפעם זה יקרה והיה אמור להשתתף באליפות, שתצא לדרך כבר היום, אבל לבסוף ויתר על השתתפותו בעקבות פציעה בכתף.

גרשוני הוריד את הרגל מהדוושה בכל הקשור לצבירת ניקוד שמקנה את הכרטיסים למשחקים הפראלימפיים מבחירה, כך שלריו ולטוקיו הוא לא הגיע. בלונדון, פרט לזהב, גרשוני זכה גם במדליית ארד בזוגות וב-2018 גם במדליית כסף באליפות העולם.

ובחזרה לאליפות ישראל: בדרגת הנכות אופן (הקלה ביותר), אלוף ישראל, אדם ברדיצ’בסקי, יחל להתחרות מול מעיין זקרי, שמתחרה עם הגברים עקב מיעוט משתתפות. 

הפוטנציאל העתידי של הטניס הפראלימפי, סרגיי ליסוב, יחל את השתתפותו בטורניר מול זכריה מדמוני וינסה לקחת את התואר מברדיצ’בסקי, בו הוא זכה כבר שש פעמים. גם איתי ארלניב שייצג את ישראל בריו ופרש, יחזור למגרשים (בשיא היה מקום 4 בעולם) ויפגוש את אלכסנדר יזראלוב. הגמרים יתקיימו ביום שישי החל משעות הבוקר ברמת השרון. 

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו