יום חמישי, 07.07.2022 שעה 17:35

עפולה נצבעה ורוד למען המתמודדות עם סרטן השד

מרגש: מרוץ "בשבילהגיבורות" נערך שוב בבירת העמק. ההכנסות נתרמו למרכז הרפואי העמק. היוזמת גלית תמיר, שהחלימה מהמחלה: "תמונת ניצחון להרבה נשים"

|
מרוץ
מרוץ "בשבילהגיבורות" (עופרי ברנע)

יוזמה מרגשת וחשובה יצאה אל הפועל היום (שישי) בפעם השנייה: מרוץ “בשבילהגיבורות” המוקדש למתמודדות עם סרטן השד נערך בעפולה, בהשתתפות למעלה מ-1,300 רצות ורצים, שצבעו את בירת העמק בוורוד. המשתתפים לקחו חלק במסלולי ריצה והליכה של 2, 5 ו-10 קילומטרים וההכנסות נתרמו למרכז הרפואי העמק, כדי לספק טיפולים משלימים למתמודדות עם המחלה.

המרוץ, שנערך בהשתתפות עיריית עפולה ועמותת ידידי מרכז הרפואי העמק, מתקיים במטרה להעלות מודעות למחלה, לחשיבות הגילוי המוקדם ולאורח חיים בריא, להביע תמיכה רגשית וגאווה במתמודדות עם סרטן השד וכאמור, לגייס כספים למרכז לטיפול תומך במרכז הרפואי העמק כחלק מהמערך האונקולוגי.

מרוץ "בשבילהגיבורות" (יואב לביא)מרוץ "בשבילהגיבורות" (יואב לביא)

יוזמת המרוץ, גלית תמיר, שהחלימה בעצמה מסרטן השד ומאז פועלת רבות למען המתמודדות עם המחלה, אמרה לאחר שחצתה את קו הסיום: “תודה על הרגע הזה, תודה לכל כך הרבה אנשים שבחרו לצאת מהבית למרות מזג האוויר, לנעול נעלי ריצה ולהקדיש את היום המיוחד הזה בשביל הגיבורות. 1,300 לבבות פועמים אשר יחד הרכיבו שוב תמונת הניצחון הוורודה שנוצרה מהתמודדות שלי עם סרטן השד והפכה היום לתמונת הניצחון של כל כך הרבה נשים. כולי תקווה שהיא גם חיבוק אוהב למשפחות הגיבורות שלחמו חזק, אך לצערי הסרטן הכריע אותן. שרק נמשיך להיות בתנועה, שנזכור תמיד כמה חשוב ללכת להיבדק, שהחיים האלו נפלאים מדי מכדי שהפחד יקלקל את הסיכוי להירפא”.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו