יום שלישי, 25.01.2022 שעה 10:42

כולל שער נדיר: כל התוצאות מליגת נערים ג'

מטה אשר שמרה על הפסגה במחוז החוף של נערים ג' עם 1:2 על כרמיאל. קצרין הפסידה, אך נותרה בראש. צפו בשער הסלאלום של כוכב המחזור, שכבש שביעייה

ליגות נמוכות 21-22
 ליגה א צפון 
4312-3320עירוני טבריה1
389-2420הפועל בועיינה2
3333-3920מ.ס. טירה3
3318-2320מ.ס. צעירי טייבה4
3319-2220מכבי טמרה5
3123-3320הפועל הרצליה6
3025-2920מ.ס. צעירי כפר קנא7
2922-2820הפועל כאוכב8
2620-1918הפועל כפר-קנא9
2620-1820מכבי צור-שלום10
2335-2020הפועל איכסל11
2337-1920הפועל בני פרדיס12
2227-1920הפועל ב.א.גרבייה13
2124-2520הפועל בני זלפה14
2129-2119הפועל מגדל-העמק15
2134-2520מ.ס רובי שפירא16
2017-1919עירוני נשר17
1730-1820הפועל בני ערערה18
 ליגה א דרום 
4611-3720הפועל כפר שלם1
4621-3820מ.כ. ירמיהו חולון2
4316-3420מכבי קביליו יפו3
3917-3420שמשון כפר קאסם4
3816-3020הפועל מרמורק5
3620-2720מכבי יבנה6
2821-2720מכבי שעריים7
2723-2820מ.ס. דימונה8
2630-3120שמשון תל אביב9
2221-2019מ.כ. מכבי אשדוד10
2133-2720בני אילת11
2124-1819הפועל בקעת הירדן12
2035-2018בני לוד13
1830-2620הפועל אזור14
1831-1820מכבי הרצליה15
1530-2320מ.ס. עירוני כסייפה16
1140-1620א.ס. נורדיה ירושלים17
946-1120הפועל אשקלון18
לוח משחקים
  • הפועל בני פרדיס
  • 1 - 1
  • הפועל ב.א.גרבייה
  • בני אילת
  • 0 - 1
  • הפועל אשקלון
  • הפועל בקעת הירדן
  • 4 - 1
  • מכבי קביליו יפו
  • מ.ס. עירוני כסייפה
  • 0 - 0
  • מ.ס. דימונה
  • א.ס. נורדיה ירושלים
  • 3 - 0
  • הפועל כפר שלם
  • מכבי טמרה
  • 0 - 1
  • מכבי צור-שלום
  • הפועל בני זלפה
  • 0 - 6
  • מ.ס רובי שפירא
  • מכבי הרצליה
  • 2 - 1
  • הפועל מרמורק
  • מ.כ. מכבי אשדוד
  • 0 - 0
  • מ.כ. ירמיהו חולון
  • עירוני טבריה
  • 0 - 1
  • עירוני נשר
  • הפועל איכסל
  • 0 - 1
  • הפועל הרצליה
  • הפועל אזור
  • 2 - 1
  • שמשון כפר קאסם
  • מכבי יבנה
  • 1 - 2
  • שמשון תל אביב
  • מכבי שעריים
  • 0 - 0
  • בני לוד
  • הפועל כאוכב
  • 2 - 1
  • מ.ס. טירה
  • מ.ס. צעירי טייבה
  • 0 - 1
  • מ.ס. צעירי כפר קנא
  • הפועל בועיינה
  • 0 - 2
  • הפועל בני ערערה
  • הפועל כפר-קנא
  • ראשון, 23/01, 14:00
  • הפועל מגדל-העמק
0 תגובות |
ביתר תל אביב בת ים נערים ג (באדיבות המועדון)
ביתר תל אביב בת ים נערים ג (באדיבות המועדון)

המחזור העשירי בליגות המחוזיות בנערים ג' כבר מאחורינו. בין הקבוצות המובילות אפשר למצוא את הפועל בית שאן, בית"ר תל אביב/בת ים, הפועל רעננה, מכבי קביליו "יעקב משולם" יפו, הפועל מטה אשר ואפילו את קצרין המרוחקת.

לכל התוצאות והטבלאות בליגות הנוער והנערים, היכנסו ללשונית “משחקי היום” בלוח התוצאות באפליקציית ONE.

במחוז צפון 1, קצרין אמנם הפסידה לג’דיידה מכר 2:1, אבל רושמת מחזור שביעי ברציפות בו היא מוליכה את הטבלה. בית"ר תל אביב בת ים מוליכה את טבלת נערים ג' דן, כשלזכותה מלוא הנקודות מתחילת העונה. במשחק צמרת מסקרן בליגת נערים ג' חוף, הפועל מטה אשר הפכה התוצאה מול הפועל עירוני כרמיאל וניצחה אותה 1:2. קריית שמונה דולקת בעקבותיה, אחרי 0:5 מול רשת המתנ"סים קריית טבעון. 

הפועל מטה אשר מנצחת את עירוני כרמיאל

את טבלת נערים ג' יזרעאל, מוליכה הפועל בית שאן של בן אסולין. מי שצמודה אחריה זו הפועל בני ערערה עארה, בניהולו של נביל אבו הלאל. היות ומשחקה של בית שאן היה אמור להתקיים באום אל פאחם, ביום בו התרחשו שם מהומות (03/12), בהנהלת המועדון, בהתייעצות גורמי משטרה, החליטו שלא לסכן הילדים ולא לשלוח אותם למשחק הצמרת מול הפועל בני ערערה עארה. ברביעי הקרוב, שראל אזולאי, מנכ"ל המועדון, צפוי להגיע לבית הדין של ההתאחדות לכדורגל ולנמק טיעוניו בדבר אי הגעתה של הקבוצה למשחק, אף על פי שבהתאחדות לא ראו כל סיכון בקיום המשחק.

הפועל בית שאן - נערים ג (באדיבות המועדון)הפועל בית שאן - נערים ג (באדיבות המועדון)

בליגת נערים ג' צפון 1, מרכז קהילתי גולן קצרין, קוצר את הפירות העונה עם עבודה יוצאת דופן של אליה נאמן. בליגת נערים ג' שרון, הפועל חדרה והפועל רעננה מעל כולן, אחרי ניצחונות גבוהים מבחינתן גם השבוע. במחוז נערים ג' שרון 2, הפועל רעננה (2) מוליכה את הטבלה ללא הפסדים עד כה. אסף פדלון, מאמן הקבוצה, ועוזרו, מתיאס מודנשיין, עושים עבודה נהדרת עם החניכים הצעירים. מצטיין המחזור של נערים ג' שרון 2 הוא ללא ספק בארי פרנסיס, שכבש לא פחות משבעה שערים(!) מול צעירי טייבה, בניצחון 0:15.

בארי פרנסיס עם סלאלום יוצא דופן

ליגת נערים ג' דן

מ.כ. ירמיהו חולון – הפועל כפר שלם 2:6 (כבשו לחולון: דן לוטם עם צמד, ליאם נבו, ליאם וייס, גיא שלום ורפאל ונונו; כבשו לכפר שלם: איתי אוחנון ועוז חאיק).

מ.ס. בני יפו אורתודוכסים – בית"ר ר"ג 2:0 (כבשו: אדיר בראל ורועי מעבי).

הפועל מחנה יהודה – עוצמה חולון 1:2 (כבשו למחנה יהודה: ירין דוד ביטון וכפיר רייר; כבש לחולון: דויד נביא).

מ.כ. גני תקווה – הפועל הוד השרון (2) 0:2 (כבשו: מאור אמיגה ורז קובי).

שמשון תל אביב (2) – הפועל נחלת יהודה (2) 3:1 (כבש לת"א: איתמר פסטרנק; כבשו לנחלת יהודה: עידו אהרון, יובל עוזר וליאן ניב).

הכח מכבי עמידר ר"ג – בית"ר פ"ת 1:5 (כבשו לר"ג: אושר דבורה עם צמד, שניאור סרבגיל, שי מירון ואוראל סאדגיאני; כבש לפ"ת: עמית נדם).

בני יהוד – בית"ר ת"א/בת ים 2:0 (כבשו: פנטהון טדסה וגיא אשכנזי).

ליגת נערים ג' חוף

הפועל קריית שמונה – מ.ס. רשת המתנ"סים טבעון 0:5 (כבשו: רוי שניר לגיסמו עם צמד, יהונתן מלכה, הראל נפתלי וינאל טרודי).

בית"ר נהריה – הפועל נוף הגליל 0:1 (כבש: פראס אבו זאלם).

מכבי אחי נצרת – הפועל עכו 2:1 (כבש לאחי נצרת: בלאל בדראן עם שער עצמי; כבשו לעכו: נאור זירה ואורון גיידנרייך).

הפועל עפולה – בני סכנין 2:2 (כבשו לעפולה: אוריון שאטו ואסף כהן; כבשו לסכנין: יונס אבו סובחי ומוחמד גנאים).

הפועל מטה אשר – הפועל עירוני כרמיאל 1:2 (כבשו למטה אשר: עידן עזאם וניר איזנלבוך; כבש לכרמיאל: איתי אזולאי).

מ.כ. קריית חיים – בית"ר חיפה (1) 0:1 (כבש: גיא אהרוני).

מכבי צור שלום – הפועל חוף הכרמל 1:2 (כבשו לצור שלום: ליאון יצחק הלפרין וגטנט יניעלם; כבש לחוף הכרמל: עילאי מזרחי).

ליגת נערים ג' יזרעאל

איחוד בני באקה – הפועל מגדל העמק 1:1 (כבש לבאקה: מוחמד סלאמה; כבש למגדל העמק: עמית ברנר).

מכבי עין מאהל – מ.כ. צעירי עילוט 6:0 (כבשו: מוחמד עוטל עם שלושער, מוחמד אבו ראס עם צמד ואחמד סייד).

מכבי אחי איכסאל – הפועל דליית אל כרמל 2:2 (כבשו לאיכסאל: ניב משה מלכה וליל וורד אבו ליל; כבשו לדליית אל כרמל: קיאן חלבי ואיאן חסון).

מכבי עירוני יפיע – הפועל אלאתיחאד נצרת 2:2 (כבשו ליפיע: ראזי סראחנה ועבדאללה פאיד; כבשו לנצרת: ראוי סכראן וסאם אליאס).

ליגת נערים ג' צפון 1

הפועל עמק הירדן – מכבי כפר מנדא 1:8 (כבשו לעמק הירדן: יהלי בן ציוןוטלי גורן עם צמד כ"א, עומרי לוי, רון מילר, אילאי קהלני ויוגב וייס; כבש לכפר מנדא: מוחמד חוג'יראת).

הפועל מ.כ.ע. צפת – מ.כ. מג'דל כרום 5:6 (כבשו לצפת: נריה חדד עם רביעייה, אלעד דיאבילה ועמית שלמה אזרן; כבשו למג'דל כרום: מוחמד חמוד עם רביעייה ואחמד זרקאוי).

מ.ס. ג'דידה מכר – מ.ק. גולן קצרין 1:2 (כבשו לג'דידה מכר: רמזי כיאל ואחמד חדרג; כבש לקצרין: דקל קרן).

מ.ק. גולן קצרין צו פיוס - נערים ג (באדיבות המועדון)מ.ק. גולן קצרין צו פיוס - נערים ג (באדיבות המועדון)

הפועל בני אעבלין – עירוני טבריה 2:6 (כבשו לאעבלין: אנס חמודה ומוחמד קסום עם צמד כ"א, חביב חביב ומחמוד חליפה; כבשו לטבריה: איתמר בן שושן ונתנאל מזרחי).

הפועל עירוני עראבה – מכבי סקציה מעלות תרשיחא 1:3 (כבשו לעראבה: עלי מאדי, עבדאללה נעאמנה ואנאס יאסין; כבש למעלות: אביב בן שבת).

עירוני בני כאבול – מ.כ. בועיינה נוג'ידאת 2:5 (כבשו לכאבול: רמי טויל עם רביעייה ותאמר טאהא; כבשו לבועיינה נוג'ידאת: עומר בכר ויזיד סלימאן).

הפועל נחף – מ.ס. בית ג'אן 3:1 (כבש לנחף: סעיד זיתון; כבשו לבית ג'אן: היתם ח'יר עם צמד ומילאן דבור).

ליגת נערים ג' שרון

בית"ר טוברוק – הפועל קריית ים 1:7 (כבשו לטוברוק: דור פישל עם שלושער, אלפון כפיר עם צמד, שחר נחום ושי חיים דרעי; כבש לקריית ים: סתיו ויזמן).

הפועל לב השרון – הפועל רעננה 8:0 (כבשו: עמית דן עם שלושער, עמית נמני עם צמד, עומר אברהם, יונתן גקינבאום ואורי פלח).

הפועל רעננה 2, צו פיוס (באדיבות המועדון)הפועל רעננה 2, צו פיוס (באדיבות המועדון)

מכבי חיפה מקס – עירוני נשר 1:1 (כבש לחיפה: שמואל אסמו; כבש לנשר: ירין שבו).

הפועל חיפה ניר – מ.כ. נוה יוסף 2:0 (כבשו: יונתן יצחק אברמוב עם צמד).

הפועל חדרה – מ.ס. איחוד דרום השרון 0:4 (כבשו: יואב תורג'מן, עמית סימן טוב, שני ניב ואלכס גיישין עם שער עצמי).

מכבי עמק חפר – מ.ס. קדימה צורן 1:1 (כבש לעמק חפר: איסל סלאמה; כבש לקדימה צורן: תומר שפרינגר).

הפועל הוד השרון – הפועל רובי שפירא חיפה 2:2 (כבש להוד השרון: יואב סולל; כבש לחיפה: סהר חיים אלמישאלי).

ליגת נערים ג' שרון 2

מ.כ.ע. אריאל – מ.ס. צעירי טייבה 0:15 (כבשו לאריאל: בארי פרנסיס עם שביעייה!, עמית ביק עם שלושער, אביתר ביטרן עם צמד, יהונתן ג'אן, נחמן חיון ועמית כץ).

מ.כ. בנימינה – הפועל רעננה (2) 8:1 (כבש לבנימינה: אדם שטינברג; כבשו לרעננה (2): אילן טולדנו ועמרי יוסקוביץ' עם צמד כ"א, דניאל רוסי, מתן שץ, אהרון שונק ורפאל מזרחי).

הפועל פרדסייה – מ.ס. טירה 5:1 (כבש לפרדסייה: שחר שופיר; כבשו לטירה: אמיר עתילי ואחמד סולטאן עם צמד כ"א ועמר פדילה).

הפועל עליה כפ"ס – בית"ר כפ"ס 1:3 (כבשו להפועל: יונתן יהודה אברהם עם צמד ושקד זנדני; כבש לבית"ר: עידו מועלם).

שמשון בני טייבה – שמשון ת"א 5:0 (כבשו לת"א: טל ברוך זנקו עם שלושער וגילעד מהדב עם צמד).

ליגת נערים ג' מרכז 1

מכבי קביליו יפו – מכבי יבנה 1:10 (כבשו ליפו: אשאגרה טארקין עם שלושער, אלירן דעבול, צ'לאצ'או אלמו והנלי אגבו כבשו צמד כ"א; ליבנה כבש: עומרי אטיה).

א.ס. רמת אליהו בני ספיר – הפועל הרצליה 1:2 (כבשו לרמת אליהו בני ספיר: יהלי גאי ואיתי זריהן; כבש להרצליה: מיכאל זאב שלבת).

הכח מכבי עמידר ר"ג – מכבי כפ"ס 3:3 (כבשו להכח: שקד תגר, אורן אביב ארבל וניתאי דוד אזולאי; כבשו לכפ"ס: מוחמד מנצור עם צמד ועידו נוימן).

מ.כ.ע. אור יהודה – מכבי רחובות 2:1 (כבש לאור יהודה: אורי נתנאל דאבוש; כבש לרחובות: גריגורי קבורקיין עם צמד).

מכבי רחובות - נערים ג (באדיבות המועדון)מכבי רחובות - נערים ג (באדיבות המועדון)

מ.ס. כפר קאסם – מכבי שעריים 0:3 (כבשו לכפר קאסם: שאדי ריאן, סייד עאמר ואדם סרסור).

הפועל אשקלון – הפועל ראשל"צ 8:0 (כבשו לראשל"צ: לאו עזרה שמש ויותם ארזי כבשו שלושער כ"א, נהוראי פרץ ויאיר שלומי גרין).

מכבי שוהם – הפועל קריית אונו 2:1 (כבש לשוהם: שגיא עינב; כבשו קריית אונו: איתי לב ציון וליאם מיכאלי).

לכל התוצאות והטבלאות בליגות הנוער והנערים, היכנסו ללשונית “משחקי היום” בלוח התוצאות באפליקציית ONE

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30