יום רביעי, 01.12.2021 שעה 15:10

"אירוח המונדיאל עם מצרים, האמירויות וסעודיה"

אדמס חשף מי המדינות איתן הוא רוצה שישראל תגיש בקשה לאירוח מונדיאל 2030. הפילנתרופ הוסיף: "נשמח לשתף את הפלסטינים אם יבטיחו להפסיק עם הטרור"

3 תגובות |
סילבן אדמס (איציק בלניצקי)
סילבן אדמס (איציק בלניצקי)

הפילנתרופ סילבן אדמס השיק את הוולודרום בתל אביב, באירוע שנערך הערב (רביעי), באירוע בו הוא דיבר בהרחבה על הפרויקט הבא שלו, אירוח המונדיאל באזורנו, וחשף לראשונה את המדינות שיארחו את אירוע הכדורגל הגדול בעולם.

“המטרה הגדולה שלי היא לקיים את האירוע הגדול ביותר בהיסטוריה של ישראל עם השכנות שלנו. זה מרגש מאוד אבל אנחנו עדיין צריכים להגיש בקשה, המטרה היא לעשות את זה עם מצרים, איחוד האמירויות וערב הסעודית. אני מתכנן שהמונדיאל ייערך פה. ערכתי שיחות עם ג’אני אינפטינו, נשיא פיפ”א, בנושא. אנחנו רק בתחילת הדרך”. סיפר אדמס על השאיפה שלו.

אדמס:"אני מתכנן שהמונדיאל ייערך בישראל".

האם הוא לוקח גם את הרשות הפלסטינית בחשבון: “שאלו אותי גם כשהג’ירו הגיע למה זה לא ייערך בשטחים. האם שואלים את הולנד למה לא מגיעים לבלגיה כשעורכים אירוע שם? אנחנו אנשים נדיבים ואם הם רוצים לעשות איתנו משהו אני פתוח לזה כשהם יודיעו שהם מפסיקים עם הטרור ומבטיחים לנו מונדיאל בטוח. אני אשמח לשתף פעולה במקרה כזה כי אני אוהב את האנשים הפלסטינים, הם סובלים מהנהגה גרועה”.

סילבן אדמס (איציק בלניצקי)סילבן אדמס (איציק בלניצקי)

אדמס הוסיף בטקס חניכת הוולודרום: “אני גאה להציג את הוולודרום לקהל הישראלי. נכון שהולודרום נפתח ב-2020, אבל עכשיו זאת מסיבת הפתיחה בגלל מגפת הקורונה. הוולודרום מביא תשתית לרכיבה על המסלול וגם בסיס לנבחרת הג’ודו שהתאמנה בו. בנוסף, הוולודרום יכול לארח מגוון אירועים תרבותיים אחרים. אנחנו רוצים להציג לילדים את האופניים. אני מאמין שבקרוב נזכה בתחרויות בספורט הזה כי יש לנו תשתית לכך. ב-6 בדצמבר נערוך תחרות בינלאומית ראשונה משמעותית במתקן הזה. כמו שאמר טל ברודי שנמצא כאן, ‘אנחנו על המפה’. אנחנו גם נארח את אליפות העולם לנוער ויש עוד פרויקטים על הפרק בעתיד. אני ועיריית תל אביב אירחנו את הג’ירו דה איטליה, הסופרקאפ הצרפתי, המשחק של נבחרות אורוגוואי וארגנטינה, ואנחנו יכולים לעשות עוד הרבה. בשנה הבאה תחרות איש הברזל האזורית תיערך בתל אביב. 

השקת הוולודרום (איציק בלניצקי)השקת הוולודרום (איציק בלניצקי)

רון חולדאי, ראש עיריית תל אביב יפו, אמר באירוע: “אני שמח לחנוך את הוולודרום על שם סילבן אדמס ומודה לו על תרומתו. הוא לא מיועד רק לספורטאים מקצוענים, אלא גם לחובבנים וקהילות מגוונות. אופניים הם חלק בלתי נפרד מהאזור הזה, בתוך ארבע שנים 25% מהנסיעות בתוך העיר יהיו על אופניים ורשת שבילי האופניים תוכפל. אנו מקווים שהמסלולים יצמיחו אלוף אולימפי או אלופה אולימפית בקרוב”. 

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30