יום חמישי, 19.05.2022 שעה 08:12

בני יהודה נגד הפועל כפר סבא ב-11.10 בלאומית

רשמית: שתי היורדות מליגת העל ישחקו אחת נגד השנייה בבלומפילד במשחק שייערך באוקטובר. נס ציונה נגד ראשל"צ ב-22.10, כל התאריכים והשעות בפנים

ליגה לאומית 21-22
 פלייאוף עליון 
6428-4337מכבי בני ריינה1
6139-5937סקציה נס ציונה2
6135-5137מ.ס. כפר קאסם3
5441-4837א.ס. אשדוד4
5435-3637הפועל פ"ת5
5244-5137הפועל כפ"ס6
4354-4737הפועל א.א. פאחם7
4247-4137בני יהודה8
 פלייאוף תחתון 
5045-4137מכבי אחי נצרת1
4757-3937הפועל עפולה2
4634-3837הפועל עכו3
4647-4337הפועל ר"ג4
4540-3937הפועל ניר רמה"ש5
4346-4237הפועל ראשל"צ6
4250-4037הפועל רעננה7
3355-3937בית"ר ת"א/בת ים8
לוח משחקים
  • הפועל עפולה
  • 1 - 1
  • מכבי אחי נצרת
  • בית"ר ת"א/בת ים
  • 3 - 3
  • הפועל ר"ג
  • הפועל עכו
  • 0 - 1
  • הפועל ניר רמה"ש
  • הפועל רעננה
  • 2 - 1
  • הפועל ראשל"צ
  • הפועל פ"ת
  • 1 - 1
  • א.ס. אשדוד
  • בני יהודה
  • 2 - 1
  • סקציה נס ציונה
  • הפועל כפ"ס
  • 1 - 1
  • מ.ס. כפר קאסם
  • הפועל א.א. פאחם
  • 2 - 0
  • מכבי בני ריינה
|
אבישי כהן מול רז נחמיאס (שחר גרוס)
אבישי כהן מול רז נחמיאס (שחר גרוס)

מנהלת הליגות בכדורגל פרסמה היום (ראשון) את רשימת המועדים המלאה למחזורי הליגה הלאומית, כאשר המשחק בין 2 היורדות מליגת העל יהיה ב-11.10, במקביל למשחק המסקרן בין הפועל רעננה לבית”ר תל אביב. סקציה נס ציונה והפועל ראשון לציון, שסיימו את העונה הקודמת במקומות 3-4 בלאומית, ייפגשו ב-22.10.

מחזור 3

יום חמישי, 9 בספטמבר
הפועל רמת השרון – הפועל רעננה, 20:45
הפועל פתח תקווה – אדומים אשדוד, 20:45
אום אל פאחם – כפר קאסם, 20:45
הפועל ראשל”צ – בני ריינה, 20:45
אחי נצרת – סקסציה נס ציונה, 20:45

יום שני, 13 בספטמבר
בית”ר ת”א – בני יהודה, 19:00
הפועל עכו – הפועל עפולה, 19:00
הפועל רמת גן – הפועל כפר סבא, 19:00

מחזור 4

יום ראשון, 19 בספטמבר
הפועל רעננה – הפועל עכו 19:30
הפועל כפ”ס – בית”ר ת”א בת ים 19:30
הפועל עפולה – הפועל פ”ת 19:30
בני יהודה – הפועל ראשל”צ 19:30
מ.ס כפר קאסם – בני ריינה 19:30
סקציה נס ציונה – הפועל רמה”ש 19:30
הפועל אום אל פאחם – אחי נצרת 19:30
אדומים אשדוד – הפועל רמת גן 19:30

מחזור 5

יום חמישי, 23 בספטמבר
אחי נצרת – מ.ס כפר קאסם 20:00
הפועל פתח תקווה – הפועל רעננה 20:00
הפועל רמת גן – הפועל עפולה 20:00
בני ריינה – בני יהודה 20:00
הפועל רמת השרון – הפועל אום אל פאחם 20:00

יום ראשון, 26 בספטמבר
הפועל ראשון לציון – הפועל כפר סבא 19:00
בית”ר ת”א בת ים – אדומים אשדוד 19:00
הפועל עכו – סקציה נס ציונה 19:00

מחזור 6

יום שישי, 1 באוקטובר
כפר קאסם – בני יהודה, 16:00
הפועל כפר סבא – בני ריינה, 16:00
הפועל אום אל פאחם – הפועל עכו, 16:00
הפועל עפולה – בית”ר ת”א בת ים, 16:00
אדומים אשדוד – הפועל ראשון לציון, 16:00

יום שני, 4 באוקטובר
סקציה נס ציונה – הפועל פתח תקווה, 19:00
הפועל רעננה – הפועל רמת גן, 19:00
אחי נצרת – הפועל רמת השרון, 19:00

מחזור 7

יום שישי, 8 באוקטובר
הפועל פ”ת – הפועל אום אל פאחם, 16:00
הפועל רמת גן – סקציה נס ציונה, 16:00
הפועל עכו – אחי נצרת, 16:00
הפועל רמת השרון – כפר קאסם, 16:00
הפועל ראשון לציון – הפועל עפולה, 16:00

יום שני, 11 באוקטובר
בני יהודה – הפועל כפר סבא, 19:00
בית”ר ת”א – הפועל רעננה, 19:00
בני ריינה – אדומים אשדוד, 19:00
 

מחזור 8

יום שישי, 15 באוקטובר
אחי נצרת – הפועל פתח תקווה, 16:00
הפועל רמת השרון – הפועל עכו, 16:00
הפועל רעננה – הפועל ראשון לציון, 16:00
אדומים אשדוד – בני יהודה, 16:00
כפר קאסם – הפועל כפר סבא, 16:00

יום שני, 18 באוקטובר
הפועל אום אל פאחם – הפועל רמת גן, 19:00
סקציה נס ציונה – בית”ר ת”א בת ים, 19:00
הפועל עפולה – בני ריינה, 19:00

מחזור 9

יום שישי, 22 באוקטובר
הפועל פתח תקווה – הפועל רמת השרון, 16:00
הפועל רמת גן – אחי נצרת, 16:00
הפועל עכו – כפר קאסם, 16:00
הפועל ראשון לציון – סקציה נס ציונה, 16:00
הפועל כפר סבא – אדומים אשדוד, 16:00
בית”ר תל אביב – אום אל פאחם, 16:00
בני יהודה – הפועל עפולה, 16:00
בני ריינה – הפועל רעננה, 16:00

מחזור 10

יום שישי, 29 באוקטובר
אום אל פאחם – הפועל ראשון לציון, 16:00
כפר קאסם – אדומים אשדוד, 16:00
הפועל רמה”ש – הפועל ר”ג, 16:00
סקציה נס ציונה – בני ריינה, 16:00
הפועל עפולה – הפועל כפר סבא, 16:00

יום שני, 1 בנובמבר
הפועל עכו – הפועל פתח תקווה, 19:00
הפועל רעננה – בני יהודה, 19:00
אחי נצרת – בית”ר ת”א, 19:00

מחזור 11

יום שישי, 5 בנובמבר
הפועל פתח תקווה – כפר קאסם, 15:00
בית”ר ת”א – הפועל רמת השרון, 15:00
הפועל ראשון לציון – אחי נצרת, 15:00
אדומים אשדוד – הפועל עפולה, 15:00
בני ריינה – אום אל פאחם, 15:00

יום שני, 8 בנובמבר
בני יהודה – סקציה נס ציונה, 19:00
הפועל רמת גן – הפועל עכו, 19:00
הפועל כפר סבא – הפועל רעננה, 19:00

מחזור 12

יום שישי, 26 בנובמבר
אחי נצרת – בני ריינה, 15:00
הפועל פתח תקווה – הפועל ר”ג, 15:00
הפועל עכו – בית”ר ת”א, 15:00
הפועל רמת השרון – הפועל ראשון לציון, 15:00
הפועל רעננה – אדומים אשדוד, 15:00

יום שני, 29 בנובמבר
סקציה נס ציונה – הפועל כפר סבא, 19:00
כפר קאסם – הפועל עפולה, 19:00
הפועל אום אל פאחם – בני יהודה, 19:00

מחזור 13

יום שישי, 3 בדצמבר
הפועל ר”ג – כפר קאסם, 15:00
אדומים אשדוד – סקציה נס ציונה, 15:00
הפועל כפר סבא – הפועל אום אל פאחם, 15:00
הפועל עפולה – הפועל רעננה, 15:00
בית”ר ת”א – הפועל פתח תקווה, 15:00
בני יהודה – מכבי אחי נצרת, 15:00
בני ריינה – הפועל רמת השרון, 15:00
הפועל ראשל”צ – הפועל עכו, 15:00

מחזור 14

יום שני, 6 בדצמבר
הפועל פתח תקווה – הפועל ראשל”צ, 19:00

יום שלישי, 7 בדצמבר
אחי נצרת – הפועל כפר סבא, 19:00
הפועל רמת גן – בית”ר ת”א, 19:00
הפועל עכו – בני ריינה, 19:00
הפועל רמת השרון – בני יהודה, 19:00
כפר קאסם – הפועל רעננה, 19:00
סקציה נס ציונה – הפועל עפולה, 19:00
אום אל פאחם – אדומים אשדוד, 19:00
 

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב