יום שלישי, 18.01.2022 שעה 12:16

עמותת יהלומי נתניה רוכשת את בית"ר טוברוק

לאחר התמחרות בביהמ"ש המחוזי, הוחלט שעמותת החופים תנהל את הקבוצה כשתשלם כ-550 אלף ש"ח. דודו מכלוף ראש העמותה: "אין שום קשר למכבי נתניה"

0 תגובות |
שחקני בית
שחקני בית"ר טוברוק (שחר גרוס)

עמותת יהלומי נתניה רוכשת את בית”ר טוברוק בעבור סכום של כ-550 אלף ש”ח. לאחר דיון התמחרות שהיה היום (ראשון) בבית המשפט המחוזי מרכז לוד, בין מרכז בית”ר שרצה את הפעילות על הקבוצה והציע 500 אלף ש”ח, לבין עמותת יהלומי נתניה, הוחלט כי העמותה תקבל את הבעלות אחרי שהציעה את הסכום הגבוה יותר.

על עמותת החופים של יהלומי נתניה יש להעביר 10 אחוזים מהסכום עד מחר ובתוך שבוע את כל שאר הסכום לבית המשפט, כך הוחלט לאחר ההתמחרות בבית המשפט.

המחזור השנתי של העמותה לשנת 2018, שזהו הדיווח האחרון שיש לגבי העמותה, עמד על כ-195.5 אלף ש”ח. כאמור, העמותה היא זו שזכתה לנהל את טוברוק, לאחר שעד כה הקבוצה נוהלה תחת המנהלת המיוחדת, עורכת הדין ליזה חדש.

כאמור, בראש עמותת החופים עומד דודו מכלוף שמתעסק בין היתר ביזמות נדל”ן, בונה ומשווק. לגבי העובדה שלעמותה אין ניהול תקין השיב מכלוף: “כדורגל החופים לא התקיים בשנה האחרונה, לא הייתה ליגה וגם הייתה לי בעיה אישית, אבל ב-5 דקות אני משיג ניהול תקין”.

לגבי השמועות שרצות בעיר האם יש קשר לנתניה: “אף אחד לא עומד מאחוריי, שמעתי את השמועות מהבוקר. יש לי כבוד לנתניה ולאייל סגל שהוא חבר שלי, אבל אין שום קשר למכבי נתניה, לא מקצועי ולא כלכלי. “תהיה לנו מחלקה שלא נופלת עד הבוגרים ממכבי נתניה, נעבוד בצורה מסודרת ושקופה כדי לשפר את הנראות והניהול”. לגבי גביית החובות: “אני קונה את המועדון נקי ולא עומד בנינו שום חוב”, סיכם מכלוף.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30