יום שבת, 13.08.2022 שעה 03:03

עמותת יהלומי נתניה רוכשת את בית"ר טוברוק

לאחר התמחרות בביהמ"ש המחוזי, הוחלט שעמותת החופים תנהל את הקבוצה כשתשלם כ-550 אלף ש"ח. דודו מכלוף ראש העמותה: "אין שום קשר למכבי נתניה"

|
שחקני בית
שחקני בית"ר טוברוק (שחר גרוס)

עמותת יהלומי נתניה רוכשת את בית”ר טוברוק בעבור סכום של כ-550 אלף ש”ח. לאחר דיון התמחרות שהיה היום (ראשון) בבית המשפט המחוזי מרכז לוד, בין מרכז בית”ר שרצה את הפעילות על הקבוצה והציע 500 אלף ש”ח, לבין עמותת יהלומי נתניה, הוחלט כי העמותה תקבל את הבעלות אחרי שהציעה את הסכום הגבוה יותר.

על עמותת החופים של יהלומי נתניה יש להעביר 10 אחוזים מהסכום עד מחר ובתוך שבוע את כל שאר הסכום לבית המשפט, כך הוחלט לאחר ההתמחרות בבית המשפט.

המחזור השנתי של העמותה לשנת 2018, שזהו הדיווח האחרון שיש לגבי העמותה, עמד על כ-195.5 אלף ש”ח. כאמור, העמותה היא זו שזכתה לנהל את טוברוק, לאחר שעד כה הקבוצה נוהלה תחת המנהלת המיוחדת, עורכת הדין ליזה חדש.

כאמור, בראש עמותת החופים עומד דודו מכלוף שמתעסק בין היתר ביזמות נדל”ן, בונה ומשווק. לגבי העובדה שלעמותה אין ניהול תקין השיב מכלוף: “כדורגל החופים לא התקיים בשנה האחרונה, לא הייתה ליגה וגם הייתה לי בעיה אישית, אבל ב-5 דקות אני משיג ניהול תקין”.

לגבי השמועות שרצות בעיר האם יש קשר לנתניה: “אף אחד לא עומד מאחוריי, שמעתי את השמועות מהבוקר. יש לי כבוד לנתניה ולאייל סגל שהוא חבר שלי, אבל אין שום קשר למכבי נתניה, לא מקצועי ולא כלכלי. “תהיה לנו מחלקה שלא נופלת עד הבוגרים ממכבי נתניה, נעבוד בצורה מסודרת ושקופה כדי לשפר את הנראות והניהול”. לגבי גביית החובות: “אני קונה את המועדון נקי ולא עומד בנינו שום חוב”, סיכם מכלוף.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו