יום שישי, 27.05.2022 שעה 15:04

לואיס המילטון תוקף: גרנד פרי בלגיה - פארסה

נהג המרוצים הבריטי זעם על האופן בו נוהל המרוץ בבלגיה ושיתף: "לא היה שום רגע בו יכולנו להתחרות, הספורט עשה בחירה גרועה. אני דואג לאוהדים"

|
לואיס המילטון (רויטרס)
לואיס המילטון (רויטרס)

לאחר הדרמה הגדולה בגרנד פרי בלגיה אתמול (ראשון), במהלכו מקס ורסטאפן ההולנדי ניצח במרוץ שהופסק בעקבות הגשם הכבד אחרי ארבע הקפות בלבד. אחד הנהגים הדומיננטים באליפות, שסיים אמש במקום השלישי, לא חסך בביקורת.

לואיס המילטון הגדיר את המרוץ שהופסק כ"פארסה" והאשים את האופן בו נוהל המרוץ בגשם. באינסטגרם כתב: "היינו צריכים להפסיק את זה, לא לסכן נהגים ומעל הכל לדאוג לאוהדים שהם הלב בספורט שלנו. לא היה שום רגע בו יכולנו להתחרות". הנהג אף דיבר עם התקשורת באי הבריטי ואמר: "הכסף דיבר. הספורט עשה בחירה גרועה".

גרנד פרי בלגיה (רויטרס)גרנד פרי בלגיה (רויטרס)

במסיבת העיתונאים הרשמית בבלגיה ביום ראשון אחרי המרוץ, הנהג הבריטי היה מעט פחות תקיף: “לפחות כולם בטוחים. אני לא מכיר את כל הפוליטיקה ברקע, אבל הדאגה הגדולה ביותר שלי היא לאוהדים שהגיעו וראויים לקבל את כספם חזרה, ואני לא יודע אם זה יקרה. יש לנו ערכים טובים יותר מזה כספורט".

מייקל מאסי, מנהל המרוץ, הגיב גם הוא לתנאים שהיו: “כולכם ראיתם איך מזג האוויר משתנה במקום הזה, ומזג האוויר הדרדר כל כך במהירות שלא יכולנו להתחרות”. בפורמולה 1 מסרו: “מאוכזבים בשביל כל האוהדים במסלול ובבית. תנאי מזג האוויר לא השתפרו לצערנו, ולכן לא יכולנו להשלים עוד הקפות”.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב