יום חמישי, 19.05.2022 שעה 01:07

ד"ר דוד אלג'ם הלך לעולמו אחרי מאבק במחלה

הכדורגל הישראלי מרכין ראש: מי ששירת את נבחרות ישראל במשך כ-3 עשורים והיה לדמות חשובה ביותר בהתאחדות, הלך לעולמו בגיל 75. חסון: "איש נדיר"

|
ד
ד"ר דוד אלג'ם (ההתאחדות לכדורגל)

הכדורגל הישראלי מרכין ראשו. ד”ר דוד אלג’ם, מי ששירת את נבחרות ישראל ואת ההתאחדות לכדורגל במשך יותר שלושה עשורים, הלך לעולמו בגיל 75 אחרי מאבק במחלה קשה.

ד”ר אלג’ם הפך לאחד האנשים האהובים ביותר על שחקני הנבחרות והצוותים שעבדו עמו. בנוסף, אלג’ם היה גורם מוביל בוועדה הרפואית בהתאחדות ושילב באופן ייחודי ידע מקצועי מהמדרגה הראשונה ואישיות כובשת. מועד הלוויה יימסר בהמשך. 
 
אורן חסון, יו"ר ההתאחדות לכדורגל: "הלב ממאן לקבל את הבשורה הקשה ואת הפרידה בטרם עת מאדם שתמיד שידר אופטימיות, חום ונתינה חסרת גבולות לטובת הכדורגל שלנו, ההתאחדות ונבחרות ישראל. ד"ר אלג'ם היה איש מקצוע נדיר באיכויותיו ובתכונותיו האישיות, פיתח את רפואת הספורט בהתאחדות ובישראל, העניק טיפול מסור למאות שחקנים לאורך עשרות שנים ותמיד ראה זכות גדולה להיות חלק מנבחרות הייצוג הלאומיות שלנו. ההתאחדות לכדורגל אבלה על מותו, מחזקת את משפחתו ותמצא את הדרך להנציח את זכרו".

במנהלת הליגות ציינו: “מנהלת הליגות והקבוצות מרכינות ראשן עם לכתו בטרם עת של ד”ר דוד אלג’ם ז”ל. ד”ר אלג’ם ליווה במשך יותר מ-30 שנה את נבחרות ישראל השונות במסירות אין קץ, במקצוענות ראויה להערכה וברצון תמידי לעזור לזולת. אני משתתפים בצער המשפחה, יהי זכרו ברוך”.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב