יום שלישי, 17.05.2022 שעה 00:36

סלדן: קלארק היה כמו אח שלי, הניצחון הזה עבורו

שחקן נס ציונה הקדיש את הניצחון לחברו שנהרג, הקבוצה שעלתה לגמר היורופקאפ נרגשת. טל דן: "הבאנו את הלב והנשמה". גם טרופר בירך, הציוצים בפנים

|
וויין סלדן חוגג (איציק בלניצקי)
וויין סלדן חוגג (איציק בלניצקי)

הישג פשוט מדהים – עירוני נס ציונה עשתה היום (שישי) היסטוריה גדולה וכבוד לענף הכדורסל הישראלי, כאשר ניצחה את פארמה 80:81 ועלתה לגמר היורופקאפ לראשונה אי פעם.

טל דן הבלתי נגמר אמר לאחר המשחק: “זה מרגש. אנחנו אוהבים את הקהל הזה שהביא לנו דחיפה. לא עשינו כלום וכולם יודעים את זה כי כולם יודעים שהעונה תיגמר ביום ראשון. אני רואה את האולם והקהל, כל כך מגיע לאנשים פה. בשביל כל כך הרבה אנשים שרוצים בהצלחתו שעושים את הלב ונותנים את הנשמה, מגיע להם לשמוח”.

טל דן שואג (איציק בלניצקי)טל דן שואג (איציק בלניצקי)

המאמן בראד גרינברג סיפר: “זה מדהים. הגנה מדהימה במחצית השנייה, עבדנו קשה מאוד כדי להשיג את זה. בהגנה היינו טובים בחצי הראשון אבל היו דברים שלא הלכו עבורנו, אבל השחקנים נלחמו. לסלדן הייתה התעוזה לרוץ ולקחת את הזריקה, הוא עבד קשה כדי להיות כאן ביום הקשה הזה מבחינתו”.

ווין סלדן עצמו, שאיבד את חברו הקרוב טרנס קלארק שנהרג בתאונת דרכים, אמר: “הוא היה כמו אח בשבילי, זה היה יום קשה והוא היה אצלי בראש ובנשמה. עד לפני ההתמודדות הראש שלי לא היה כאן. נתתי את עצמי כאן ונלחמתי עבורו, לזכרו. הוא עזר לי הלילה. הבאתי את הלב שלי לפה. כל הרגשות שלי יצאו החוצה בסיום, בורכתי להיות בסיטואציה הזו”.

טל דן, וויין סלדן ושחקני נס ציונה חוגגים (איציק בלניצקי)טל דן, וויין סלדן ושחקני נס ציונה חוגגים (איציק בלניצקי)

שר התרבות והספורט, ח”כ חילי טרופר, בירך: “אני מבקש לברך את נס ציונה על ההישג המרשים. הרבה נשמה, כישרון ומאמץ הביאו את נס ציונה לניצחון והרבה כבוד לכדורסל הישראלי. שמחתי להיות היום במשחק ולראות מקרוב את רוח הלחימה של השחקנים”.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב