יום שבת, 27.11.2021 שעה 19:53

במכבי פ"ת עוקבים בדריכות אחר המצב בק"ש

לאחר שנדבקו 7 שחקנים בקבוצה הצפונית, המלאבסים מחכים להתפתחויות לקראת שבת. במועדון הכחול קיבלו יום חופש, גיא לוזון צפוי לפתוח עם שלושה בלמים

3 תגובות |
שחקני מכבי פתח תקווה באימון (שחר גרוס)
שחקני מכבי פתח תקווה באימון (שחר גרוס)

אחרי ביטול המשחק מול בית”ר ירושלים עקב מצב הנדבקים בקבוצה היריבה, במכבי פתח תקווה מקווים מאוד כי המשחק הקרוב לא ידחה גם הוא כאשר ישנם 7 נדבקים בעירוני קריית שמונה ועוד 3 עם תסמינים, והמפגש מוטל בספק. במועדון הביעו חשש לדחייה של המשחק ובעיקר קיוו שהדברים לא יקרו ברגע האחרון, זאת בשל העובדה שהמשחק מתקיים ביום שבת בשעה 15:00 ועליהם עוד להספיק לנסוע צפונה.  

“אנחנו רעבים לשחק”, אמר אחד משחקני הקבוצה, “כל העצירות האלה לא פשוטות בעיקר כשאנחנו במומנטום טוב. מבחינתנו היינו עולים לשחק כבר אתמול״. בתוך כך, היום לא ערכה הקבוצה אימון והשחקנים קיבלו יום חופש כפי שתוכנן מראש ובהיעדר החלטה על קיום המשחק.

שחקני מכבי פתח תקווה (נעם מורנו)שחקני מכבי פתח תקווה (נעם מורנו)

המאמן גיא לוזון, תרגל במהלך השבוע את ההרכב שעתיד לפתוח במשחק מול החבורה של קובי רפואה עם מערך של שלושה בלמים הכולל את דניאל פלשר, אור בלוריאן ומוחמד הנדי ששוב יוסת לעמדה זו העונה. במרכז המגרש מסתמן כי הקפטן גיא חדידה, ישוב ל-11 בעוד ליאל עבדה ואור אינברום יאיישו את החלק הקדמי.

ואן לוון וחוזז לקראת בני סכנין
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30