יום שישי, 21.01.2022 שעה 01:01

הסכם הפשרה בין ויגדורצ’יק לאיגוד לא נחתם

פיצוץ בהליך הגישור בין הצדדים, תיק פיטורי המאמנת מ-2017 יחזור לביהמ"ש. למרות זאת, היא תישאר בתפקידה עד 2021. הבחירות לאיגוד: ב-15 בספטמבר

1 תגובות |
אירה ויגדורצ'יק (רדאד ג'בארה)
אירה ויגדורצ'יק (רדאד ג'בארה)

הסכם הפשרה בין אירה ויגדורצ’יק לאיגוד ההתעמלות עדיין לא נחתם - והדיונים יחזרו לבית המשפט, כך נודע ל-ONE. הסיכום שנעשה בין הצדדים במסגרת הליך הפשרה על תביעתה בגין הליך פיטורים לא תקין לכאורה אמנם כבר אושרו בהנהלת איגוד ההתעמלות והיו מוסכמים על חבריה, אך לאחר שטרם נחתם ההסכם, הגישור פוצץ.

כזכור, ויגדורצ’יק תבעה את איגוד ההתעמלות על פיטוריה מתפקיד מאמנת נבחרת ההתעמלות האמנותית ב-2017, עוד מימי היו”ר רזי פלד, והיא חזרה לעבוד כאשר התביעה עודנה באוויר. לפני כשבועיים החליטה הנהלת האיגוד להסכים לפשרה שתוביל לסיום התיק, במסגרתה המאמנת תזכה לפיצויים בגובה של כ-100 אלף שקלים ותקבל חוזה עד לקיץ 2021 כך שתמשיך לאמן את הנבחרת גם באולימפיאדת טוקיו שנדחתה.

החוזה של המאמנת אכן הוארך, אבל היא לא חתמה עד כה על הסכמתה לתנאים הנוספים בהסכם הפשרה, לפיהם תהיה הסכמה בין הצדדים על היעדר תביעות נוספות. בעקבות זאת, הנהלת האיגוד התכנסה בשבוע שעבר והחליטה להחזיר את התיק לבית המשפט כדי שיכריע בסוגיה.

בתוך כך, בישיבת ההנהלה האחרונה נקבע המועד לבחירות לאיגוד ההתעמלות, שיתקיימו ב-15 בספטמבר. יו”ר האיגוד כנרת צדף, אחת מחברות ההנהלה החזקות והמשפיעות ביותר באיגוד בשנים האחרונות, נחשבת למועמדת מובילה והיא צפויה להיבחר מחדש לתפקיד.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30