יום ראשון, 22.05.2022 שעה 07:19

שקרים, גירושים קשים והנפילה: וידויי טייגר וודס

שחקן הגולף הטוב בעולם חווה גם שנים קשות ורעות במיוחד במהלך הקריירה: סיפור הבגידה, פירוק התא המשפחתי, מעצר בעקבות נהיגה בשכרות והתמכרות למין

|
טייגר וודס (רויטרס)
טייגר וודס (רויטרס)

טייגר וודס היה במשך שנים ארוכות לספורטאי המרוויח בעולם, לסמל לגדולה וכמובן לרווחיות שלא ידעה שובע. שחקן הגולף הגדול והמוכר בכל הזמנים חווה קריירה אדירה, אבל ביום בהיר אחד היא נקטעה, כאשר שלל שערוריות מהעבר החלו לצאת החוצה ולהרוס כל חלקה טובה. ב’מארקה’ הספרדי סקרו את קורות חייו, את התחנות שעבר וליקטו את הציטוטים החשובים מכל האירועים שפחות ראו אור או שכבר נשכחו.

תחילתה של הנפילה: בחג ההודיה של 2002, וודס התרסק עם מכוניתו בחנייה של ביתו. אשתו דאז אלין נורדנגרן לאחר מכן גם גילתה שבגד בה, כאשר היה מסומם ושתוי והיא בעצמה הרסה את מכוניתו עם מקל גולף. אחרי שכל הסיפורים החלו לזלוג אל התקשורת, והבנות עמן ניהל קישר החלו לספר את הצד שלהן, הוא נאלץ להודות במקרים ולפרוש מגולף.

סיימה מסלול גולף במכה אחת וזכתה ברכב!

“אחרי מחשבה רבה, החלטתי לפרוש מגולף לתקופת זמן בלתי מוגבלת. אני רוצה להתרכז בלהיות בעל טוב יותר, אב טוב יותר ואדם טוב יותר”

הווידוי במסיבת העיתונאים: בפברואר 2010, כנס הגולפאי המעוטר מסיבת עיתונאים במטרה להתנצל פומבית בקשר לבגידות החוזרות ונשנות שלו שלא הסתיימו במשך שנים ארוכות וכן התוודה על ההתמכרות לאלכוהול וסמים: “אני רוצה לומר לכל אחד מכם שאני מצטער מעומק הלב על ההתנהגות האנוכית שלי. יחד עם זאת, מרגיז אותי שאנשים ממציאים סיפורים כמו שאלין היכתה אותי לילה אחד או בכל לילה אחר, מעולם לא הייתה אלימות בביתנו, ההתנהגות שלי לא קשורה לאף אחד מבני ביתי, עזבו אותם בשקט”.

“הייתי לא נאמן, היו לי הרפתקאות ואני האדם היחיד שאחראי למעשים האלה, נטשתי את הערכים שלימדו אותי, חשבתי רק על עצמי, שברתי את גבולות הנישואין שלי כי חשבתי שאני עובד כל כך קשה שמגיע לי ליהנות מכל הפיתויים שמסביב”.

ההתמכרות למין: על פי דיווח לפני כעשור ב’נשיונל אנקוויירר’, לטייגר וודס היו מערכות יחסים עם 121 נשים בזמן הנישואין שלו לנורדגרן. חלק מהמעורבות החליטו לגזור קופון על חשבונו ופרסמו את הסיפורים שלהן מימי הקשר עם הגולפאי.

טייגר וודס מחכה שיוציאו את הכדור מהמים (רויטרס)טייגר וודס מחכה שיוציאו את הכדור מהמים (רויטרס)

על וודס נאמר: “תמיד השולחן שלו היה מלא בבחורות יפות, הוא אהב שמקשיבים לו”

הגירושין שעלו הון: באוגוסט 2010, אחרי שכל הסיפורים יצאו החוצה והיה ברור שאין מנוס מפירוק הנישואין, החליטו טייגר וודס ואלין להתגרש, כאשר הכוכב המרוויח הודיע על כך בעצמו, חצי שנה אחרי שהסיפור הרעיד את עולם הספורט וגרם לו לנזק תדמיתי עצום. על פי ההערכות, הגירושין עלו לו כ-300 מיליון דולר

“אנחנו עצובים להודיע שהנישואין שלנו הגיעו לסוף שכזה, אבל נאחל אחד לשני הצלחה רבה בהמשך”

השערוריות שלא נפסקו מאז: באוקטובר 2017 וודס שוב עמד בעין הסערה הפעם לאחר שהורשע בנהיגה בשכרות ונמצא אשם. נפסקו נגדו 50 שעות עבודות שירות וקנס גדול. על אף שהודה במשפט, הוא הדהים את מעריציו כשכתב בטוויטר: “לא היה לתאונה שום קשר לאכוהול, זה נגרם מתגובה לתרופה שנטלתי. לא הבנתי ששילוב של מספר תרופות יוכל להשפיע עליי כך”.

 

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב