יום ראשון, 17.10.2021 שעה 21:25

חוזהו של אנדי הרצוג יוקפא למשך חודשיים

ההתאחדות לכדורגל הודיעה שמאמן נבחרת ישראל הסכים למהלך עקב הסיטואציה בה אין פעילות בינלאומית. רוטנשטיינר מעוניין שימשיך, בהתאחדות לא ממהרים

1 תגובות |
אנדי הרצוג (איציק בלניצקי)
אנדי הרצוג (איציק בלניצקי)

ההתאחדות לכדורגל הודיעה הבוקר (שישי) שמאמן נבחרת ישראל, אנדי הרצוג, הסכים כי חוזהו יוקפא למשך החודשיים הקרובים לנוכח הסיטואציה בה אין פעילות בינלאומית בכדורגל העולמי. “ההתאחדות והמאמן יחזרו לדון בחוזהו עם תום המועד האמור. ההתאחדות לכדורגל מבקשת להביע את הערכתה להרצוג על ההתנהלות הג׳נטלמנית והתומכת בימים מאתגרים אלה”, נכתב בהודעת הארגון שאחראי על פעילותה של הנבחרת הלאומית.

למרות המחמאות להרצוג, צריך לזכור שחוזהו גם ככה מסתיים בסוף החודש ולכן, לנוכח אי הוודאות בשנה הקרובה אין טעם למנות מאמן לאומי מחדש כרגע. לפי החוזה של האוסטרי, הוא היה אמור להדריך את הנבחרת בפלייאוף ליורו 2020, אך מאחר כי קיים כוח עליון שמנע את קיום משחק בסקוטלנד, החוזה נכנס להקפאה.

שחקני מכבי חיפה חוזרים לאימונים

כרגע לא ברור מתי ישובו המשחקים הבינלאומיים, שיכולים להתקיים גם עוד חצי שנה או יותר, ולכן בפרק הזמן הזה, כפי שפרסמנו ב-ONE, ימתינו בהתאחדות עד להתבהרות הדברים ויקבלו החלטות בהתאם. המנהל הטכני, ווילי רוטנשטיינר, מעוניין שהרצוג ימשיך בתפקידו, אך לעומתו ישנם חברי הנהלה שלא חושבים שהוא צריך להמשיך. 

אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי