יום ראשון, 23.01.2022 שעה 18:02

רגב על ריבלין: התנהגות של נשיא הכי לא ממלכתי

שרת הספורט אחרי חשיפת ONE לפיה לטענתה הנשיא לא הסכים שתעמוד לידו בגמר הגביע: "הוא לא יכול להדיר את השרה הממונה". בית הנשיא: "פייק סקנדל"

לוח משחקים
  • מכבי ת"א
  • 69 - 86
  • מכבי ראשל"צ
88 תגובות |
ראובן ריבלין ומירי רגב (רדאד ג'בארה)
ראובן ריבלין ומירי רגב (רדאד ג'בארה)

סערת גמר גביע המדינה בין הפועל ירושלים לעירוני נהריה שנחשפה ב-ONE, במהלכה לטענת שרת הספורט נשיא המדינה ראובן ריבלין לא הסכים שהיא תעמוד לצדו בזמן נגינת ההמנון לפני המשחק, ממשיכה להוות מוקד לשיחה בין אנשי ספורט, גורמים שונים ופוליטיקאים.

כזכור, שרת הספורט טענה שהנשיא ריבלין לא הסכים שהיא תעמוד לצדו בזמן נגינת ההמנון לפני המשחק, ובטקס הענקת הגביע עצמו רגב עמדה בתחילה לצד הנשיא, אך בהמשך יו"ר האיגוד עמירם הלוי עבר לחצוץ בין השניים, לאחר שיחה שלו עם הנשיא.

רגב מאוד לא אהבה את ההתנהגות הזו והיחס כלפיה מצד הנשיא, ואמרה ל-ONE: "זו לא פעם ראשונה שיש התנהגות לא ממלכתית של הנשיא. מערכת היחסים שיש לא יכולה להשפיע על העבודה השוטפת".

ראובן ריבלין ומירי רגב (רדאד ג'בארה)ראובן ריבלין ומירי רגב (רדאד ג'בארה)

זו לא הפעם הראשונה בה יש תקרית בין השניים. הדבר קרה גם בגמר גביע המדינה בכדורגל, וגם אז הנשיא לא היה מוכן ששרת הספורט תהיה לצדו.

עוד אמרה רגב: "נותנים לו כבוד להעניק גביע, הוא לא יכול להדיר את השרה הממונה, להשפיל, להלבין את פניה ברבים. אני מצפה ממישהו ממלכתי, שמדבר כביכול בממלכתיות, להתנהג בהתאם, אך כנראה שאי אפשר לבקש מנשיא הכי לא ממלכתי להתנהל בצורה כזו".

"אני לא רוצה לפגוע באיגוד הכדורסל ובהתאחדות לכדורגל, שנתקלים במציאות בה הנשיא לא רוצה את השרה. הוא לא שם שקל בספורט, לעומת המאמצים האדירים שאני משקיעה. זה לא יכול להיות, זה דבר מכוער, לא קורה באף משרד ובאף מדינה. הוא מאיים שהוא לא יגיע לאירועים בגללי".

ראובן ריבלין ומירי רגב עם גביע המדינה (איציק בלניצקי)ראובן ריבלין ומירי רגב עם גביע המדינה (איציק בלניצקי)

לסיום אמרה רגב: “לרובי ריבלין הלא ממלכתי מותר הכל. חבל לי על זה. לא אשחק כמוהו משחקי אגו. אני אמשיך להתנהל בצורה ראויה ומכובדת, הפוך ממנו. אני לא יודעת מה המניע שלו להשפיל ולהלבין את פניי ברבים. איך שזה מצטייר, זה הכי לא מכובד. אנשים פונים אליי, זה מפריע לאנשים מסביב, למה הוא מתנהג כך בכדורגל ובכדורסל?".

מבית הנשיא נמסר בתגובה: “לא ברור לנו על מה מלינה השרה אשר מוזמנת על-ידי הנשיא בכל מעמד מחדש להעניק יחד איתו את הגביע. העובדה שהעלבון שב ומוצף על-ידי השרה בכל גמר מחדש, כדורגל וכדורסל, מעציבה ומטרידה כאחד ואנו מקווים שנזכה יום אחד לגמר גביע שיעסוק רק בספורט ובהאדרתו ולא בניסיונות פוליטיים שחוקים לגרוף סיקור בעזרת עוד ‘פייק’ סקנדל”.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30