יום חמישי, 11.08.2022 שעה 17:47

שבע מדליות לרקדנים הישראלים באליפות אירופה

קאמבק גדול לוויטל זינגר, שזכתה בכסף ובארד יחד עם בן זוגה שון זיו בכסאות גלגלים. תומר עם שתי מדליות כסף, וקס ודהאן חתמו עם שלוש מדליות ארד

|
ויטל זינגר ושון זיו באליפות אירופה בפולין (באדיבות הוועד הפראלימפי)
ויטל זינגר ושון זיו באליפות אירופה בפולין (באדיבות הוועד הפראלימפי)

הרקדנית ויטל זינגר בכסא גלגלים ושון זיו, רקדן עומד, זכו היום (שני) במדליית כסף באליפות אירופה בריקודים בכיסאות גלגלים המתקיימת בפולין, עם ריקוד בסגנון בוליווד, שסחף אחריו את כל הקהל. הריקוד הקפיץ הן את השופטים והן את הקהל וזיכה את השניים בתשואות רמות.

זינגר שחזרה להתחרות אחרי פציעה קשה שעברה לפני שנה וחצי אמרה: "שמענו את השופטים ושמענו את הקהל והרגשנו שהם נהנים ממש כמונו לרקוד. אני מאושרת לחזור לרחבת הריקודים שהיא כמו בית שני עבורי, שון הוא בן זוג נפלא לריקודים, הוא פשוט רקדן על, והכריאוגרפית ילנה פריטלייכר הצליחה לבנות בזמן קצר ריקוד שמתאים ליכולות החדשות שלי, אחרי הפציעה ולאופי שלי ושל שון, המדליה היא של שלושתנו.

ויטל זינגר ושון זיו באליפות אירופה בפולין (באדיבות הוועד הפראלימפי)ויטל זינגר ושון זיו באליפות אירופה בפולין (באדיבות הוועד הפראלימפי)

בהמשך, זכו זינגר וזיו גם במדליית ארד בקטגורית הריקוד הלטיני. זינגר: "המדליות האלה מסמלות הפעם הרבה מעבר למקצוענות, טכניקת ריקוד ויכולת משחק. הן מסמלות עבורי חברות אמיתית, אומץ, נחישות ותעוזה, ובעיקר - את הניצחון הענק של הנפש על הגוף. עשיתי את הבלתי יאומן, הקאמבק הזה הוא מתוק ומרגש עבורי."

זינגר חלתה בסרטן בגב כשהייתה בת חצי שנה. המחלה גרמה לה נזק בלתי הפיך בעמוד השדרה והיא מתניידת בכיסא גלגלים, עובדה שלא מנעה ממנה להתגייס לצה"ל ולסיים לימודים אקדמיים. שון זיו, בן זוגה הקבוע לריקודים, הוא רקדן, מורה לריקוד וכריאוגרף, המוצא אתגר גדול בריקודים בכיסאות גלגלים.

ויטל זינגר ושון זיו באליפות אירופה בפולין (באדיבות הוועד הפראלימפי) (מערכת ONE)ויטל זינגר ושון זיו באליפות אירופה בפולין (באדיבות הוועד הפראלימפי) (מערכת ONE)

עוד באליפות, מרגלית תומר, גם היא בכיסא גלגלים, זכתה בשתי מדליות כסף בפריסטייל סולו נשים. בנוסף, סמי דהאן ומיטל וקס, שניהם בכיסאות גלגלים, זכו בשלוש מדליות ארד בשלושה סגנונות ריקוד, סטנדרט, לטיני וחופשי. כל הספורטאים מתאמנים בבית הלוחם תל אביב תחת הדרכתה של המאמנת ילנה פריטלייכר.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו