יום ראשון, 22.05.2022 שעה 07:25

מפלגת הלייבור: תומכים באירוח המונדיאל ב-2030

האנגלים רוצים לארח את הטורניר עוד 12 שנים, יו"ר המפלגה: "נחגוג 100 שנים למונדיאל במדינה בה הכדורגל נולד". הבעיה: הצעה של אורוגוואי וארגנטינה

|
אצטדיון וומבלי. יארח את גמר מונדיאל 2030? (רויטרס)
אצטדיון וומבלי. יארח את גמר מונדיאל 2030? (רויטרס)

נבחרת אנגליה סיימה אתמול (שבת) את מונדיאל 2018 במקום הרביעי לאחר הפסד 2:0 לנבחרת בלגיה במשחק על המקום השלישי, אבל בכל זאת, האנגלים מרוצים מאוד מההופעה שלהם במונדיאל. עכשיו, הם כבר חושבים קדימה. הרחק קדימה.

האנגלים, שאירחו בפעם האחרונה מונדיאל ב-1966, אז הם גם זכו בטורניר, רוצים לארח מונדיאל נוסף והם אף הגישו הצעה לאירוח המונדיאל הנוכחי, אך הפסידו להצעה של רוסיה. הואיל והמונדיאל הבא ב-2022 ייערך בקטאר ובאירוח המונדיאל שאחריו ב-2026 זכתה ההצעה המשותפת של ארצות הברית, קנדה ומקסיקו, האנגלים מפנטזים על 2030, אז יחגוג העולם 100 שנים למונדיאל.

היום (ראשון) הודיע יושב ראש מפלגת הלייבור הבריטית, טום ווטסון, כי המפלגה תומכת בהצעה אנגלית לארח את המשחקים ב-2030. לדבריו, אם מפלגת הלייבור תהיה בשלטון בזמן המתאים להגשת הצעה, המפלגה תדחוף לקבלת ההצעה האנגלית, והוא ינסה לדאוג שהשמרנים יגישו גם הם הצעה, אם הם יהיו אלה שיהיו בשלטון.

ווטסון פירסם ציוץ בו כתב: “הודעתי היום שמפלגת הלייבור תומכת בהצעה אנגלית לאירוח מונדיאל 2030. איפה יהיה טוב יותר לחגוג 100 שנות מונדיאל מאשר במדינה בה הכדורגל נולד”?

יש לציין כי בהתאחדות הכדורגל הדרום אמריקאית בטוחים כי מי שיקבל את אירוח מונדיאל 2030 יהיו אורוגוואי וארגנטינה, שמתכננות להגיש הצעה משותפת 100 שנים לאחר המונדיאל הראשון, שנערך באורוגוואי.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב