יום רביעי, 01.12.2021 שעה 15:11

אולם כדורסל על שמו של רלף קליין ז"ל נחנך ביבנה

בטקס המרגש התקיים משחק ראווה בין ותיקי מכבי ת"א לאלו של אליצור יבנה. דורון ג'מצ'י: "הלוואי וכל המאמנים והמחנכים של הילדים שלנו יהיו כמוהו"

1 תגובות |
היכל הספורט על שם רלף קליין
היכל הספורט על שם רלף קליין

היכל הספורט החדש ביבנה על שמו של רלף קליין ז"ל נחנך הערב (שבת) בטקס מרשים בו התקיים משחק ראווה בין ותיקי אליצור יבנה מול ותיקי מכבי תל אביב, בהשתתפות שחקני העבר הגדולים של המועדון הצהוב ביניהם דורון ג'מצ'י, אולסי פרי, טל ברודי, רוני בוסני ועוד. במדי אליצור יבנה שיחקו מוטי שוורץ, עמוס ביסמוט ואף הזמר מוקי (דני ניב) ששיחק במחלקת הנוער של המועדון.

בתו של המאמן, רינת קליין, הגיבה על הטקס המרגש: "אבא שלי זכה בהמון פרסים בחיים, אבל הפרס הכי גדול שהוא זכה בו זו הזכות לעבוד במקצוע שהוא אהב. גם כשהוא חלה בסרטן הוא המשיך לאמן ולהנות ממה שהוא עושה". ראש עיריית יבנה, צבי גוב-ארי, הוסיף: “מבחינתנו רלף מייצג מצוינות ועבודה קשה, וזה מה שאנחנו רוצים להעביר בכך שקראנו לאולם על שמו".

קבוצות הוותיקים של מכבי ת"א ואליצור יבנה (רדאד ג'בארה)קבוצות הוותיקים של מכבי ת"א ואליצור יבנה (רדאד ג'בארה)

דורון ג'מצ'י, מלך הנקודות של הליגה הישראלית בכל הזמנים, דיבר על הנצחת זכרו של המאמן: “זו השנה העשירית שהקבוצה הוותיקה שלנו קרויה על שם רלף קליין בכבוד רב. יומיים אחרי פטירתו של רלף, נפל לי האסימון שמגיע לו להיות על החולצות שלנו. היינו רוצים שכל המאמנים והמחנכים של הילדים שלנו יהיו כמוהו. השנה אנחנו גם חוגגים 40 שנה לגביע של 1977, אז זו גם שנה מיוחדת מאוד".

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30