יום ראשון, 22.05.2022 שעה 07:34

לטיסיה בק: לא יהיה יותר מרגש מלהיות במשלחת

אחרי שהעפילה למקום ה-44 בדירוג, הגולפאית הישראלית קרובה מתמיד לאולימפיאדת ריו: "מרוכזת בטורנירים שעומדים לפניי, שמח לייצג את ישראל בכל מקום"

|
לטיסיה בק. כבוד
לטיסיה בק. כבוד

בשורות משמחות הגיעו הבוקר (רביעי) לענף הגולף בישראל ולחובבי הספורט האולימפי. הגולפאית הצעירה לטיסיה בק שיפרה את מיקומה בדירוג האולימפי והיא קרובה מתמיד להבטיח את השתתפותה במשחקים האולימפיים בריו, לראשונה בהיסטוריה.

הבוקר פורסם הדירוג האולימפי המעודכן לשחקניות הגולף לקראת אולימפיאדת ריו. אחרי כמה תחרויות מוצלחות בארצות הברית שהעניקו לה ניקוד נוסף וחשוב, הישגיה של לטיסיה בק הקפיצו אותה מהמקום ה-51 למקום ה-44, מה שמבטיח כמעט סופית את השתתפותה בריו.

לטיסיה בק התייחסה לכך ואמרה: "זה עדיין לא סופי והאמת שאני מרוכזת בטורנירים הנוספים שעומדים לפניי, אבל ברור שזו אחת המטרות הגדולות ביותר בקריירה שלי. אני שמחה לייצג את ישראל בכל מקום שבו אני משחקת ולא יהיה משהו יותר מרגש מאשר להיות במשלחת האולימפית שלנו".

בק נמצאת בתקופה טובה ורק השבוע סיימה את טורניר הקאיה קלאסיק בקליפורניה במקום ה-27 מתוך 147 גולפאיות, תוך שהציגה משחק נהדר. היא תצטרך לשמור על כך עד לחודש יולי, אז יגיע המועד האחרון להשגת הקריטריון.             

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב