יום שני, 23.05.2022 שעה 14:16

מזג האוויר הכריע: נדחה המשחק בקריית שמונה

הקרב ברבע גמר גביע המדינה בין עירוני ק"ש למכבי ת"א נדחה עקב מצבו הגרוע של הדשא. ההשלכות: ורמוט ימתין עם הבכורה, בן חיים ייעדר ממשחק הליגה

לוח משחקים
  • הפועל ב"ש
  • שלישי, 24/05, 20:30
  • מכבי חיפה
|
כר הדשא המוצף בקריית שמונה (ניסן עייש)
כר הדשא המוצף בקריית שמונה (ניסן עייש)

הקרב הגדול בין עירוני קריית שמונה למכבי תל אביב שאמור היה להתקיים ב-20:55 במסגרת המשחק הראשון מבין שתיים של רבע גמר גביע המדינה, נדחה עקב מזג האוויר הסוער. כעת, האוהדים המסורים שעשו את דרכם לאצטדיון הצפוני ביום גשום שכזה, יבצעו פניית פרסה חזרה למרכז הארץ. מועד חדש למשחק הגביע טרם נקבע, בעוד השתיים יפגשו במסגרת הליגה ביום שני הקרוב.

החל משעות הצהריים החלו גשמים לרדת באזור קריית שמונה כשבשעה האחרונה כמויות המשקעים התגברו כך שכר הדשא נותר ספוג מים. בנוסף, מסביב לתחומי המגרש במקום בו ממוקמים הספסלים של הקבוצות ובשטח הסטרילי בו עומדים המאמנים, הצטברו שלוליות רבות.

הגשם לא פסק בשעות האחרונות ופגע בכר הדשא, למרות המערכות שהחלו לנקז את המים. בתוך כך, משקיף מטעם ההתאחדות לכדורגל הגיע למגרש כדי לבחון את תנאיו, אך המתין לשופט הראשי מנשה משיח שהגיע ב-19:50 לבדיקה מכרעת, בסופה קבע כי לא ניתן לקיים את המשחק בתנאי מזג האוויר הללו. יש לציין כי בקריית שמונה לא אהבו את ההחלטה וטענו כי בעבר קיימו משחקים באצטדיון כשמצב המגרש היה רע בהרבה מהמצב כיום.

בתוך כך, גילי ורמוט שצפוי היה לפתוח בהרכב ולערוך בכורה במדי מכבי ת"א, ימתין עם הופעתו הראשונה בצהוב. טל בן חיים שאמור היה להחסיר את משחק הגביע הנוכחי מול הצפוניים כעונש בגין צבירת כרטיסים צהובים, ייעדר ממפגש הליגה בין השתיים שייערך ביום שני. האוהדים התבקשו לשמור את כרטיסי המשחק שרכשו על מנת להזדכות עליהם במועד החדש שייקבע בהמשך.

הדשא ספוג המים בקריית שמונה (ניסן עייש)
הדשא ספוג המים בקריית שמונה (ניסן עייש)
 

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב