יום שבת, 02.03.2024 שעה 02:04

קנזס סיטי זכתה בסופרבול בפעם השנייה ברצף

הצ'יפס הם הראשונים מאז 2005 שזוכים פעמיים ברציפות עם 22:25 בהארכה דרמטית. טאצ'דאון של הארדמן, 3 שניות לסיום ההארכה, נתן אות לחגיגות בווגאס

|
מהומס וקלסי חוגגים (רויטרס)
מהומס וקלסי חוגגים (רויטרס)

קנזס סיטי צ'יפס הפכה הלילה (בין ראשון לשני) לקבוצה הראשונה מאז 2005 שזוכה פעמיים ברציפות בסופרבול, לאחר ניצחון 22:25 על סן פרנסיסקו פורטי ניינרס בסופרבול אדיר שנערך בלאס וגאס והגיע לסיומו לאחר דרמה נהדרת בהארכה. 

בפעם השנייה ברציפות פטריק מהומס הוביל את הצ’יפס לתואר והחגיגות היו בהתאם. הוא סידר שני טאצ’דאונים עם המסירות האדירות שלו ובסך הכל מסר לאורך של 333 יארדים במהלך המשחק שהוכרע על ידי מקול הארדמן אחרי מסירה של מהומס אליו, וכל זאת 3 שניות לסיום ההארכה. 

אחרי רבע ראשון מאופס, ג'ייק מודי רשם את שער השדה הארוך בהיסטוריה של הסופרבול (לשעתו) והכניס את הכדור מ-55 יארד היישר בין הקורות, סן פרנסיסקו עלתה ל-0:3. הפורטי ניינרס הצליחו לרשום לאחר מכן טאצ’דאון יפה של מקאפרי בדרך ל-0:10, אך לפני שהרבע הסתיים הריסון באטקר רשם שער שדה והרבע נגמר ב-3:10 לסן פרנסיסקו. 

מהומס חוגג (רויטרס)מהומס חוגג (רויטרס)

קנזס התקשתה לייצר מהלכים טובים אבל באטקר המשיך בשלו וזוכרים את השער הארוך בהיסטוריה של מודי? אז ברבע השלישי השיא הזה נשבר כאשר באטקר עשה זאת מ-57 יארד וצימק ל-6:10. המשחק התהפך קצת לאחר מכן כאשר מהומס שלח מסירה נהדרת למארקס ואלדס – סקנטלינג שרשם טאצ’דאון ראשון לצ’יפס ומהפך, 10:13. 

קנזס סיטי זוכה בסופרבול (רויטרס)קנזס סיטי זוכה בסופרבול (רויטרס)

הניינרס הצליחו להפוך בחזרה ברבע הרביעי אחרי שמסירה של פרדי לג'נינגס הסתיימה בטאצ’דאון שני עבורם, בעיטת הבונוס נחסמה והיתרון נעצר של 13:16. שער שדה שלישי החזיר את הצ’יפס למצב של שוויון, מודי ענה עם שער שדה משלו ופחות מ-2 דקות לסיום הלוח הראה: 16:19 לסן פרנסיסקו. הצ’יפס עשו הכל כדי לא להפסיד ועוד שער שדה של באטקר קבע 19:19 והארכה. 

טראוויס קלסי (רויטרס)טראוויס קלסי (רויטרס)

שערי השדה המשיכו, הניינרס ניצלו עוד אחד כזה בדרך ל-19:22, אך אז הגיע הרגע המכריע של המשחק. מהומס השיג יארד אחד בדאון הרביעי, קירב את חבריו לאנדזון ואז שלח את המסירה המכריעה להארדן ומשם לטאצ’דאון, 22:25, הסופרבול שוב של קנזס סיטי צ’יפס. 

טיילור סוויפט,בת הזוג של קלסי (רויטרס)טיילור סוויפט,בת הזוג של קלסי (רויטרס)
מהומס חוגג עם המשפחה (רויטרס)מהומס חוגג עם המשפחה (רויטרס)
קלסי עם טיילור סוויפט (רויטרס)קלסי עם טיילור סוויפט (רויטרס)
הנשיקה שאמריקה חיכתה לה (רויטרס)הנשיקה שאמריקה חיכתה לה (רויטרס)
טיילור סוויפט וטרוויס קלסי (רויטרס)טיילור סוויפט וטרוויס קלסי (רויטרס)
מהומס חוגג (רויטרס)מהומס חוגג (רויטרס)
אסור לפספס
נגןרונאלדו השועה למשחק אחד אחרי שהתגרה בקהל
בסעודיה זועמים על הפרובוקציה של רונאלדו
נגןויניסיוס ג'וניור רוכש נעל ב-17 אלף שקל
ויניסיוס ג'וניור רוכש נעל ב-17 אלף שקל
נגןכמה כסף משלם ליאו מסי לספר האישי שלו?
כמה כסף מרוויח הספר האישי של ליאו מסי?
נגןספיד שואל את דרוגבה אם הוא אבא של פוגבה
ספיד שואל את דרוגבה אם הוא אבא של פוגבה
/* LAST / NEXT ROUNDs */