יום שבת, 02.03.2024 שעה 02:05

סמנכ״ל התשתיות במכון וינגייט התפטר

שמשון שעתל, שכיהן גם כממלא מקום המנכ״ל, הודיע על פרישה מוקדמת לגמלאות אחרי תשע שנים. המכון נמצא בהליך איתור של מועמדים לתפקידים בכירים

|
מכון וינגייט (מערכת ONE)
מכון וינגייט (מערכת ONE)

אחרי תשע שנים, שמשון שעתל, סמנכ״ל תפעול ותשתיות, הודיע הבוקר (שני) על סיום תפקידו לאחר ששלח מכתב התפטרות בו הודיע על פרישה מוקדמת לגמלאות.

שעתל, ששימש לאחרונה כממלא מקומו של המנכ״ל עד למינוי של גיא אטיאס שנדרש לתקופת צינון במעבר ממשרד התרבות והספורט למכון וינגייט, החליט להתפטר במכתב אישי ששלח למנכ”ל החדש גיא אטיאס וליו”ר המכון ד״ר יואב הלר.

שעתל עבד במשך תשע שנים במכון וכיהן במשך כשנה ושלושה חודשים כממלא מקום המנכ״ל, בין היתר גם כאשר המכון היה במעבר לתאגיד סטטוטורי, אך החליט לפרוש. הוא יעזוב בסוף אפריל. 

בימים אלה המכון נמצא בהליך איתור של מועמדים לתפקידים בכירים, כמו סמנכ״ל הספורט שינהל את הקשר בין האיגודים להנהלת מכון ומנהל אתנה שיעמוד בראש ארגון הספורט לנשים. כעת, ייאלצו לחפש מועמדים גם לתפקיד סמנכ״ל התפעול והתשתיות.

יו”ר ועד העובדים, קותי דרעי, שיגר מכתב לעובדים והגיב: “בשם כל עובדי המכון אנו מבכים את עזיבתו של שמשון, שהיה האבן שכולנו נשענו עליה במשך שנים רבות. הדמות שלו תהיה חסרה לנו בנופי המכון”.

דרעי הוסיף: “צר לנו שלאחר שנים של עשייה במכון, בחר שמשון לסיים את תפקידו בגלל התדרדרות ביחסי העבודה במכון עם הנהלת המכון הנוכחית”.
 

אסור לפספס
נגןרונאלדו השועה למשחק אחד אחרי שהתגרה בקהל
בסעודיה זועמים על הפרובוקציה של רונאלדו
נגןויניסיוס ג'וניור רוכש נעל ב-17 אלף שקל
ויניסיוס ג'וניור רוכש נעל ב-17 אלף שקל
נגןכמה כסף משלם ליאו מסי לספר האישי שלו?
כמה כסף מרוויח הספר האישי של ליאו מסי?
נגןספיד שואל את דרוגבה אם הוא אבא של פוגבה
ספיד שואל את דרוגבה אם הוא אבא של פוגבה
/* LAST / NEXT ROUNDs */