לוח שידורים להדפסהפנטזי יורומשחק הניחושיםשלב הנוקאאוטשלב הבתיםהאיצטדיוניםלוח משחקיםראשי יורוONE
יורו 2024 23-24
 בית 1 
31-51גרמניה1
31-31שווייץ2
03-11הונגריה3
05-11סקוטלנד4
 בית 2 
30-31ספרד1
31-21איטליה2
02-11אלבניה3
03-01קרואטיה4
 בית 3 
00-00סלובניה1
00-00דנמרק2
00-00אנגליה3
00-00סרביה4
 בית 4 
00-00אוסטריה1
00-00צרפת2
00-00הולנד3
00-00פולין4
 בית 5 
00-00רומניה1
00-00בלגיה2
00-00סלובקיה3
00-00אוקראינה4
 בית 6 
00-00צ'כיה1
00-00טורקיה2
00-00פורטוגל3
00-00גיאורגיה4
לוח משחקים
  • גרמניה
  • 1 - 5
  • סקוטלנד
  • הונגריה
  • 3 - 1
  • שווייץ
  • ספרד
  • 0 - 3
  • קרואטיה
  • איטליה
  • 1 - 2
  • אלבניה
  • פולין
  • ראשון, 16/06, 16:00
  • הולנד
  • סלובניה
  • ראשון, 16/06, 19:00
  • דנמרק
  • סרביה
  • ראשון, 16/06, 22:00
  • אנגליה
  • רומניה
  • שני, 17/06, 16:00
  • אוקראינה
  • בלגיה
  • שני, 17/06, 19:00
  • סלובקיה
  • אוסטריה
  • שני, 17/06, 22:00
  • צרפת
  • טורקיה
  • שלישי, 18/06, 19:00
  • גיאורגיה
  • פורטוגל
  • שלישי, 18/06, 22:00
  • צ'כיה

סופית: הושלמה תמונת שלב הבתים של יורו 2024

הטורניר היבשתי יוזנק ב-14 ביוני באליאנץ ארנה, כשגרמניה המארחת תפגוש את סקוטלנד. אחרי משחקי הפלייאוף, נקבעו 24 הנבחרות שייקחו חלק. הכול בפנים

|
גביע היורו ל-2024 (רויטרס)
גביע היורו ל-2024 (רויטרס)

בעוד פחות משלושה חודשים יוזנק יורו 2024 והערב (שלישי) הושלמה תמונת העולות לטורניר היוקרתי, כששלוש נבחרות נוספות הבטיחו את מקומן דרך הפלייאוף. כזכור, השנה ייקחו חלק במעמד 24 נבחרות, כשהשתיים הראשונות בכל בית יעפילו אוטומטית לשמינית הגמר בנוסף לארבע הנבחרות שיסיימו עם המאזן הטוב ביותר במקום השלישי.

משחק הפתיחה ייערך באליאנץ ארנה, האצטדיון הביתי של באיירן מינכן, ב-14 ביוני. גרמניה המארחת, שניצחה הערב 1:2 את הולנד במשחק ידידות, מקווה לצאת לעידן חדש יחד עם טוני קרוס שחזר למדים הלאומיים ויוליאן נגלסמן והיא תפגוש את סקוטלנד בבית א’. בית ב’ מסתמן כ”בית המוות” עם ספרד, קרואטיה ואיטליה, אלופת אירופה המכהנת.

שלב הבתים של יורו 2024

בית א’: גרמניה, סקוטלנד, הונגריה ושווייץ
בית ב’: ספרד, קרואטיה, איטליה ואלבניה
בית ג’: אנגליה, דנמרק, סרביה וסלובניה
בית ד’: צרפת, הולנד, אוסטריה ופולין
בית ה’: בלגיה, אוקראינה, סלובקיה ורומניה
בית ו’: פורטוגל, טורקיה, צ’כיה וגאורגיה

10 ערים תארחנה את הטורניר והמשחקים יתקיימו באצטדיונים הבאים: אליאנץ ארנה במינכן, האצטדיון האולימפי בברלין, זיגנל אידונה פארק בדורטמונד, פלטינס ארנה בגלזנקירשן, MHP ארנה בשטוטגרט, פולקספארקשטאדיון בהמבורג, דויטשה בנק פארק בפרנקפורט, רד בול ארנה בלייפציג, ריין אנרגי בקלן ואספרי ארנה בדיסלדורף.

אסור לפספס
נגןבצילו של מסי: החיים ה"קשים" של סאורס
בצילו של מסי: החיים ה"קשים" של סוארס
נגןמחזירים לו: זידאן אוכל את תרגיל הסיבוב
סוף סוף: מישהו עשה לזידאן תרגיל "זידאן"
נגןנשבר שיא חדש! לאופניים הגבוהים בעולם
נשבר שיא מטורף! האופניים הגבוהים בעולם
נגןאנדריק מול לאמין ימאל: מי מקפיץ יותר טוב
אנדריק מול לאמין ימאל: מי מקפיץ יותר טוב
כדורגל ישראלי חדשות
ליגת העל
ליגה לאומית
ליגות נמוכות
גביע המדינה
גביע הטוטו
גביע הטוטו לאומית
ליגת העל לנוער
נוער וילדים NEXT ONE
ספורט תיכוניים
ליגת ''יעז'' פוצ'יוולי
נבחרת ישראל
ליגת העל לנשים
הליגה הלאומית לנשים
התאחדות/שופטיםכדורגל עולמי חדשות
יורו 2024
ליגה ספרדית
ליגה איטלקית
ליגת האלופות
הליגה האירופית
קונפרנס ליג
ליגה אנגלית
ליגה גרמנית
ליגה צרפתית
ליגה בלגית
ליגה הולנדית
ליגה רוסית
ליגה טורקית
ליגה יוונית
ליגה קפריסאית
ליגה סקוטית
ליגה פורטוגלית
ליגה שווייצרית
ליגה אוסטרית
ליגה פולנית
ליגה ארגנטינאית
ליגה ברזילאית
ליגת האומות
מוקדמות יורו 24
מונדיאליטו
יורו עד 21
ליגות נוספותכדורסל ישראלי חדשות
ליגת ווינר סל
גביע המדינה
גביע ווינר
לאומית גברים
ליגת ווינר אתנה נשים
ליגת התיכונים
נבחרת ישראלכדורסל עולמי
חדשות
NBA
יורוליג
יורוקאפ
ליגת האלופות של פיב''א
ליגה ספרדית
ליגה יוונית
ליגה איטלקית
ליגה טורקית
ליגה אדריאטית
/* LAST / NEXT ROUNDs */