לוח שידורים להדפסהפנטזי יורומשחק הניחושיםשלב הנוקאאוטשלב הבתיםהאיצטדיוניםלוח משחקיםראשי יורוONE
יורו 2024 23-24
 בית 1 
72-83גרמניה1
53-53שווייץ2
35-23הונגריה3
17-23סקוטלנד4
 בית 2 
90-53ספרד1
43-33איטליה2
26-33קרואטיה3
15-33אלבניה4
 בית 3 
41-22אנגליה1
22-22דנמרק2
22-22סלובניה3
12-12סרביה4
 בית 4 
41-22הולנד1
40-12צרפת2
32-32אוסטריה3
05-22פולין4
 בית 5 
32-32רומניה1
31-22בלגיה2
32-22סלובקיה3
34-22אוקראינה4
 בית 6 
61-52פורטוגל1
34-32טורקיה2
13-22צ'כיה3
14-22גיאורגיה4
לוח משחקים
  • סקוטלנד
  • 1 - 0
  • הונגריה
  • שווייץ
  • 1 - 1
  • גרמניה
  • אלבניה
  • 1 - 0
  • ספרד
  • קרואטיה
  • 1 - 1
  • איטליה
  • צרפת
  • שלישי, 25/06, 19:00
  • פולין
  • הולנד
  • שלישי, 25/06, 19:00
  • אוסטריה
  • אנגליה
  • שלישי, 25/06, 22:00
  • סלובניה
  • דנמרק
  • שלישי, 25/06, 22:00
  • סרביה
  • סלובקיה
  • רביעי, 26/06, 19:00
  • רומניה
  • אוקראינה
  • רביעי, 26/06, 19:00
  • בלגיה
  • צ'כיה
  • רביעי, 26/06, 22:00
  • טורקיה
  • גיאורגיה
  • רביעי, 26/06, 22:00
  • פורטוגל

חגיגה בדרך: הושלמה תמונת המשחקים של היורו

אוקראינה, פולין וגאורגיה עלו מהפלייאוף, נקבע הלו"ז של שלב הבתים של הטורניר שייערך בגרמניה הקיץ. הלו"ז המלא והמשחקים הלוהטים של הבתים בפנים

|
שחקני גרמניה. יפתחו את הטורניר (רויטרס)
שחקני גרמניה. יפתחו את הטורניר (רויטרס)

אחרי ההעפלה של אוקראינה, פולין וגאורגיה מהפלייאוף אמש (שלישי), תמונת שלב הבתים של יורו 2024 שייצא לדרך ב-14 ליוני, הושלמה. 24 נבחרות ייקחו חלק בחגיגה הגדולה של היבשת, כאשר שתי הראשונות מכל בית יעלו לשמינית הגמר ואליהן יצטרפו ארבע הנבחרות שיסיימו במקום השלישי הטוב ביותר.

משחק הפתיחה באליאנץ ארנה במינכן יפגיש כמובן את הנבחרת המארחת, גרמניה עם סקוטלנד, כאשר יום לאחר מכן ספרד וקרואטיה ייפגשו למפגש לוהט באצטדיון האולימפי בברלין.

בהמשך, ייערכו מספר משחקים לוהטים נוספים, כשמעל כולם יהיו המפגשים שייערכו ב-20.6: אנגליה מול דנמרק בפרנקפורט ומאוחר יותר באותו יום ספרד נגד איטליה בגלזנקירשן. יום לאחר מכן, צרפת והולנד ייפגשו לקרב ענקיות בלייפציג.

קיליאן אמבפה (רויטרס)קיליאן אמבפה (רויטרס)

לוח המשחקים המלא של שלב הבתים:

14.6, 21:00: גרמניה - סקוטלנד (מינכן) - בית א'
15.6, 15:00: איטליה - אלבניה (דורטמונד) - בית ב'
15.6, 18:00: ספרד - קרואטיה (ברלין) - בית ב'
15.6, 21:00: הונגריה - שווייץ (קלן) - בית א'
16.6, 15:00: סרביה - אנגליה (גלזנקירשן) - בית ג'
16.6, 18:00: סלובניה - דנמרק (שטוטגרט) - בית ג'
16.6, 21:00: פולין - הולנד (המבורג) - בית ד'
17.6, 15:00: אוסטריה - צרפת (דיסלדורף) - בית ד'
17.6, 18:00: רומניה - אוקראינה (מינכן) - בית ה'
17.6, 21:00: בלגיה - סלובקיה (פרנקפורט) - בית ה'
18.6, 18:00: פורטוגל - צ'כיה (לייפציג) - בית ו'
18.6, 21:00: טורקיה - גאורגיה (דורטמונד) - בית ו'
19.6, 15:00: קרואטיה - אלבניה (המבורג) - בית ב'|
19.6, 18:00: סקוטלנד - שווייץ (קלן) - בית א'
19.6, 21:00: גרמניה - הונגריה (שטוטגרט) - בית א'
20.6, 15:00: דנמרק - אנגליה (פרנקפורט) - בית ג'
20.6, 18:00: סלובניה - סרביה (מינכן) - בית ג’
20.6, 21:00: ספרד - איטליה (גלזנקירשן) - בית ב'
21.6, 15:00: סלובקיה - אוקראינה (דיסלדורף) - בית ה'
21.6, 18:00: הולנד - צרפת (לייפציג) - בית ד'
21.6, 21:00: פולין - אוסטריה (ברלין) - בית ד'
22.6, 15:00: גאורגיה - צ'כיה (המבורג) - בית ו'
22.6, 18:00: טורקיה - פורטוגל (דורטמונד) - בית ו'
22.6, 21:00: בלגיה - רומניה (קלן) - בית ה'
23.6, 21:00: שווייץ - גרמניה (פרנקפורט) - בית א'
23.6, 21:00: סקוטלנד - הונגריה (שטוטגרט) - בית א'
24.6, 18:00: אלבניה - ספרד (דיסלדורף) - בית ב'
24.6, 18:00: קרואטיה - איטליה (לייפציג) - בית ב'
25.6, 18:00: דנמרק - סרביה (מינכן) - בית ג'
25.6, 18:00: אנגליה - סלובניה (קלן) - בית ג'
25.6, 21:00: צרפת - פולין (דורטמונד) - בית ד'
25.6, 21:00: הולנד - אוסטריה (ברלין) - בית ד'
26.6, 18:00: גאורגיה - פורטוגל (גלזנקירשן) - בית ו'
26.6, 18:00: צ'כיה - טורקיה (המבורג) - בית ו'
26.6, 21:00: סלובקיה - רומניה (פרנקפורט) - בית ה'
26.6, 21:00: אוקראינה - בלגיה (שטוטגרט) - בית ה'

שחקני נבחרת ספרד. מפגש לוהט מול איטליה כבר בבתים (רויטרס)שחקני נבחרת ספרד. מפגש לוהט מול איטליה כבר בבתים (רויטרס)

שמינית הגמר:

29.6, 22:00: מנצחת בית א’ - סגנית בית ג’, (דורטמונד), משחק 37
29.6, 19:00: סגנית בית א’ - סגנית בית ב’, 19:00 (ברלין), משחק 38
30.6, 22:00: מנצחת בית ב’ - שלישית בית א’/ד’/ה’/ו’, 22:00 (קלן), משחק 39
30.6, 19:00: מנצחת בית ג’ - שלישית בית ד’/ה’/ו’, (גלזנקירשן), משחק 40
1.7, 22:00: מנצחת בית ו’ - שלישית בית א’/ב’/ג’, (פרנקפורט), משחק 41
1.7, 19:00: סגנית בית ד’ - סגנית בית ה’, (דיסלדורף), משחק 42
2.7, 19:00: מנצחת בית ה’ - שלישית בית א’/ב’/ג’/ד’, (מינכן), משחק 43
2.7, 22:00: מנצחת בית א’ - סגנית בית ו’, (לייפציג), משחק 44

ג'וד בלינגהאם (רויטרס)ג'וד בלינגהאם (רויטרס)

רבע הגמר:

5.7, 19:00: מנצחת משחק 39 - מנצחת משחק 37 (שטוטגרט), משחק 45
5.7, 22:00: מנצחת משחק 41 - מנצחת משחק 42 (המבורג), משחק 46
6.7, 22:00: מנצחת משחק 43 - מנצחת משחק 44 (ברלין), משחק 47
6.7, 19:00: מנצחת משחק 40 - מנצחת משחק 38 (דיסלדורף), משחק 48

חצי הגמר:

9.7, 22:00: מנצחת משחק 45 - מנצחת משחק 46 (מינכן), משחק 49
10.7, 22:00: מנצחת משחק 47 - מנצחת משחק 48 (דורטמונד), משחק 50

הגמר:

14.7, 22:00: מנצחת משחק 49 - מנצחת משחק 50 (ברלין)

אסור לפספס
נגןהשפריץ על זהבי מים קרים וכמעט שילם בחייו
השפריץ על זהבי מים קרים וכמעט שילם בחייו
נגןגבר רומנטי: מנור סולומון מציע נישואין
גבר רומנטי: מנור סולומון מציע נישואין
נגןהפרעוש מתפרנס: מקבץ פרסומות עם ליאו מסי
הפרעוש מתפרנס: מקבץ פרסומות עם ליאו מסי
נגןזהבי לוקח את החברים במטוס פרטי למיקונוס
זהבי לוקח את החברים במטוס פרטי למיקונוס
כדורגל ישראלי חדשות
ליגת העל
ליגה לאומית
ליגות נמוכות
גביע המדינה
גביע הטוטו
גביע הטוטו לאומית
ליגת העל לנוער
נוער וילדים NEXT ONE
ספורט תיכוניים
ליגת ''יעז'' פוצ'יוולי
נבחרת ישראל
ליגת העל לנשים
הליגה הלאומית לנשים
התאחדות/שופטיםכדורגל עולמי חדשות
יורו 2024
ליגה ספרדית
ליגה איטלקית
ליגת האלופות
הליגה האירופית
קונפרנס ליג
ליגה אנגלית
ליגה גרמנית
ליגה צרפתית
ליגה בלגית
ליגה הולנדית
ליגה רוסית
ליגה טורקית
ליגה יוונית
ליגה קפריסאית
ליגה סקוטית
ליגה פורטוגלית
ליגה שווייצרית
ליגה אוסטרית
ליגה פולנית
ליגה ארגנטינאית
ליגה ברזילאית
ליגת האומות
מוקדמות יורו 24
מונדיאליטו
יורו עד 21
ליגות נוספותכדורסל ישראלי חדשות
ליגת ווינר סל
גביע המדינה
גביע ווינר
לאומית גברים
ליגת ווינר אתנה נשים
ליגת התיכונים
נבחרת ישראלכדורסל עולמי
חדשות
NBA
יורוליג
יורוקאפ
ליגת האלופות של פיב''א
ליגה ספרדית
ליגה יוונית
ליגה איטלקית
ליגה טורקית
ליגה אדריאטית
/* LAST / NEXT ROUNDs */