יום שלישי, 25.06.2024 שעה 04:35
לוח משחקים
  • מכבי פ"ת
  • 0 - 1
  • הפועל ב"ש

קוז'וק: ניצחנו במשחק לא טוב, אבל האיכות גברה

מאמן מכבי פ"ת אחרי ההעפלה לגמר: "ברור לכולם מי הפייבוריטית". איוניר: "השופט לא היה ראוי ללחיצת יד". צפו באוהדים חוגגים בטירוף במתחם האימונים

|
רן קוז׳וק (רדאד ג'בארה)
רן קוז׳וק (רדאד ג'בארה)

מכבי פ"ת העפילה הערב לגמר גביע המדינה בפעם השנייה בחמש שנים, כאשר היריבה בגמר תהיה שוב הפועל ב"ש, בשחזור הגמר מעונת הקורונה, 2019/20. מחמאות רבות מגיעות להפועל נוף הגליל, שרושמת עונה טובה מאוד וגם אם לא העפילה היום, היא ראויה לכל המחמאות בעיקר על מחצית ראשונה טובה מאוד. 

טירוף: אוהדי מכבי פ"ת חוגגים את הגמר

טירוף בקרב אוהדי המלאבסים אחרי המשחק כאשר כמה מאות הגיעו למתחם האימונים, עצרו את האוטובוס באמצע הכביש ושרו לשחקנים. בנוסף, הם הדליקו אבוקות, שרו ״הנה זה מגיע תנו למוראד (מגמאדוב) להניף את הגביע״ והניפו את הקשר ניב יהושע על הכתפיים.

"שיחקנו נגד קבוצה מאוד מסוכנת ואיכותית וידענו את זה. הסיבה שעלינו במערך הזה, הייתה כדי להוציא להם את העוקץ מהאיכויות שלהם ולהביא את המשחק לאיכות שלנו. הם היו מסוכנים, כי לא עשינו את מה שהיינו צריכים בכמה נקודות טקטיות. ניצחנו במשחק לא טוב, אבל האיכות ניצחה", סיכם המאמן המנצח רן קוז'וק.

רן קוז'וק ומאור לוי בטירוף (חגי מיכאלי)רן קוז'וק ומאור לוי בטירוף (חגי מיכאלי)

על ההעפלה השנייה שלו ברצף לגמר: "תודה לבורא עולם, כי בסופו של דבר הוא שם אותי שם. אני שמח שבשתי הקבוצות היו לי שחקנים שידעו להביא אותי לשם. ברור לכולם מי הפייבוריטית במשחק, נשחק נגד קבוצה סופר איכותית ומנוסה במעמדים האלה. יהיה משחק שונה לחלוטין מהגמר בשנה שעברה עם מכבי נתניה. גם אני לומד מטעויות ומהפסדים, אולי ככה אתה לומד הכי טוב. גם אני אעשה את מה שאני צריך ונקווה לטוב".

רן קוז'וק (ראובן שוורץ)רן קוז'וק (ראובן שוורץ)

"אמרתי גם בשנה שעברה, אתה צריך להאמין שאתה צריך להיות שם. כדי להשיג דברים, תמיד צריך להיות במקומות שמשיגים דברים. להגיד שהפעם נשיג את זה? לא בטוח. אבל מה שמנחה אותי הוא תמיד לקחת את הקבוצות שלי לאירועים האלה. בסופו של דבר ככה מביאים תארים. זה לא יושב עליי: מאוד רציתי לזכות עם נתניה בשנה שעברה וזה לא קרה. אבל אתה לומד, ממשיך הלאה ונקווה שבעזרת השם מכתוב לנו לעשות את זה עם מכבי פ"ת".

שחקני מכבי פתח תקווה מאושרים (רדאד ג'בארה)שחקני מכבי פתח תקווה מאושרים (רדאד ג'בארה)

החזרה לליגה: "מה שמעניין אותי כרגע הוא המשחק נגד חדרה. היום היה כיף מאוד, אבל זה נגמר ונצטרך לעשות את הסוויץ'. אנחנו לא צריכים לתת למזל מקום. נצטרך לעשות את העבודה".

הקהל: "מישהו זרק לבן שלי בגן בשבוע שעבר שלמכבי פ"ת יש 2.5 אוהדים. אז אני רוצה להגיד שיש לה כמות יפה של אוהדים שעשתה מלא רעש. אני מקווה שבע"ה בגמר תהיה כמות כפולה, כי באירועים האלה בונים קהל, מסורת ודור המשך. 

אוהדי מכבי פתח תקווה (רדאד ג'בארה)אוהדי מכבי פתח תקווה (רדאד ג'בארה)

העונה שעברה עליו: "זה מעצב אותך כבן אדם וכמאמן. אנחנו כצוות משתדלים גם ללמוד מההצלחות ומהניצחונות. אבל האירועים הפחות טובים מעצבים אותנו הרבה יותר מהר. למדתי הרבה על ההתנהלות במגרש ועל ההתנהלות מחוץ למגרש. אני הביקורת הכי גדולה של עצמי ומי שמכיר אותי יודע. אני מנסה להשתפר בכל יום".

מנגד, מוטי איוניר התאכזב אבל היה גאה בשחקניו: "בחצי הראשון היינו יותר טובים, אבל ירדנו בפיגור של 0:2 מכדור חופשי נהדר ומטעות שלנו בעמידה לא נכונה בגול השני. במחצית השנייה רצינו וניסינו אבל בגול השלישי די הרמנו ידיים. במחצית לא הייתה לנו מחשבה שהמשחק גמור, ניסינו לחזור אבל זה לא קרה".

מוטי איוניר (רדאד ג'בארה)מוטי איוניר (רדאד ג'בארה)

העובדה שהמשחק הוא תמונת מראה לעונה: "בסוף התשובה לכל הדברים הללו היא שאנחנו לא מספיק טובים. לפעמים זה קצת מזל שחסר, כמו המצבים בדקות הראשונות. אבל כשאתה כל פעם כמעט ושהכול בדרך לשער הוא טוב אבל אין שער, אז כנראה משהו לא מספיק טוב אצלנו בסיומת. כשאנחנו חושבים על איך לעשות את הקבוצה הזאת יותר טובה בעונה הבאה, אנחנו חושבים על החלק הקדמי. יש כאלה שעשו עונה מצוינת, אבל יש כאלה שנצטרך למצוא טובים יותר".

"צריך להודות לשחקנים האלה על עונה נהדרת, שהגענו עד לכאן. השתתפנו במעמד המכובד הזה ויש מועדונים יותר גדולים בכדורגל הישראלי שלא היו פה היום. אני גאה בהם ואוהב אותם. אם היינו מגיעים לגמר מה היינו עושים בעונה הבאה? יש לנו לאן להתקדם".

העובדה שלא לחץ יד לצוות השיפוט: "אני בד"כ לוחץ ידיים לשופט שמגיע לו שילחצו לו יד. אם שופט לא ראוי ללחיצת יד שלי אז זה לא יקרה. המעמד הזה כ"כ מכובד ויפה, אז אני מעדיף להתמקד בדברים הנחמדים ולא להוציא את הדברים הרעים שיש לי בבטן".

מוטי איוניר מודה לקהל (רועי כפיר)מוטי איוניר מודה לקהל (רועי כפיר)

"לא הפסדנו בגלל השיפוט, אין שום טענה שאת המשחק הזה הפסדנו בגלל השיפוט. אבל אני מספיק שנים בכדורגל בשביל לדעת ששופט לא צריך לגרום לך להפסיד, אלא היו פה המון דברים קטנים שמעצבנים. אני מאמן-שחקן, אני חי את המשחק וכשאני מאמן אני מרגיש שאני שחקן. אני רואה הכול, שומע הכול וזוכר הכול. היו היום כל מיני דברים קטנים שאם זו לא הייתה נוף הגליל, זה לא היה קרה".

העבודה שלו בנוף הגליל: "אני מאוד נהנה במועדון הזה ומכל המעטפת שלו. אנחנו מועדון עם לא הרבה אנשים בצוות הניהולי ומתנהלים כמו משפחה. רק לפני חודש מצאתי איזשהו בית בצפון, אבל כל יום הייתי נוסע מת"א לנוף הגליל, בגילי זה לא קל. אבל שיש לך כאלה שחקנים, כיף לבוא לאימון ואתה נהנה. שאני אומר נהנה זה לא בהכרח ניצחת או לא: זה שהם חברים טובים, רוצים להתקדם וללמוד. זה נותן לי סיפוק, אין לי הרבה אוהדים שיקללו אותי או עיתונאים שילכלכו עליי".

נבו שדו פורץ (רדאד ג'בארה)נבו שדו פורץ (רדאד ג'בארה)

סוף העונה: "אני לא רוצה לסכם את העונה כי היא לא נגמרה. יש לנו את ק"ש וטבריה במחזורים הקרובים ומאבקים מעניינים. אני רוצה לעלות בעצמי: יש עוד חמישה מחזורים וההפרש הוא תשע נקודות. לפני כמה שנים נוף הגליל הובילה בעשר נקודות על המקום השני ולא עלתה אז אולי עכשיו שהיא בפיגור תשע נקודות היא כן תעלה".

אסור לפספס
נגןהשפריץ על זהבי מים קרים וכמעט שילם בחייו
השפריץ על זהבי מים קרים וכמעט שילם בחייו
נגןגבר רומנטי: מנור סולומון מציע נישואין
גבר רומנטי: מנור סולומון מציע נישואין
נגןהפרעוש מתפרנס: מקבץ פרסומות עם ליאו מסי
הפרעוש מתפרנס: מקבץ פרסומות עם ליאו מסי
נגןזהבי לוקח את החברים במטוס פרטי למיקונוס
זהבי לוקח את החברים במטוס פרטי למיקונוס
כדורגל ישראלי חדשות
ליגת העל
ליגה לאומית
ליגות נמוכות
גביע המדינה
גביע הטוטו
גביע הטוטו לאומית
ליגת העל לנוער
נוער וילדים NEXT ONE
ספורט תיכוניים
ליגת ''יעז'' פוצ'יוולי
נבחרת ישראל
ליגת העל לנשים
הליגה הלאומית לנשים
התאחדות/שופטיםכדורגל עולמי חדשות
יורו 2024
ליגה ספרדית
ליגה איטלקית
ליגת האלופות
הליגה האירופית
קונפרנס ליג
ליגה אנגלית
ליגה גרמנית
ליגה צרפתית
ליגה בלגית
ליגה הולנדית
ליגה רוסית
ליגה טורקית
ליגה יוונית
ליגה קפריסאית
ליגה סקוטית
ליגה פורטוגלית
ליגה שווייצרית
ליגה אוסטרית
ליגה פולנית
ליגה ארגנטינאית
ליגה ברזילאית
ליגת האומות
מוקדמות יורו 24
מונדיאליטו
יורו עד 21
ליגות נוספותכדורסל ישראלי חדשות
ליגת ווינר סל
גביע המדינה
גביע ווינר
לאומית גברים
ליגת ווינר אתנה נשים
ליגת התיכונים
נבחרת ישראלכדורסל עולמי
חדשות
NBA
יורוליג
יורוקאפ
ליגת האלופות של פיב''א
ליגה ספרדית
ליגה יוונית
ליגה איטלקית
ליגה טורקית
ליגה אדריאטית
/* LAST / NEXT ROUNDs */