יום שבת, 13.04.2024 שעה 22:14
ליגת העל 23-24
 פלייאוף עליון 
6621-5828מכבי ת"א1
5921-5829מכבי חיפה2
5221-4728הפועל ב"ש3
4736-4028הפועל חיפה4
4027-3028מכבי בני ריינה5
3635-2829בני סכנין6
 פלייאוף תחתון 
3433-3027הפועל ירושלים1
3239-2328הפועל חדרה2
3049-3127מכבי פ"ת3
2835-3728בית"ר ירושלים4
2844-2927מכבי נתניה5
2740-3028הפועל ת"א6
2542-2127מ.ס אשדוד7
2141-2228הפועל פ"ת8
לוח משחקים
 • בני סכנין
 • 1 - 2
 • הפועל חיפה
 • מכבי בני ריינה
 • 0 - 1
 • הפועל ב"ש
 • מכבי ת"א
 • 1 - 1
 • מכבי חיפה
 • בית"ר ירושלים
 • 1 - 0
 • הפועל חדרה
 • הפועל ת"א
 • 1 - 1
 • הפועל פ"ת
 • הפועל ירושלים
 • ראשון, 14/04, 19:00
 • מכבי פ"ת
 • מ.ס אשדוד
 • ראשון, 14/04, 20:00
 • מכבי נתניה

"תחושת אכזבה גדולה מסיום קמפיין המוקדמות"

זוארץ שסוגר שנה כיו"ר ההתאחדות בראיון בלעדי ל-ONE: הנבחרת, בניון וחזן ("אם חלילה לא נעפיל, נושא מרכזי לדיון"), פיפ"א ואופ"א, רג'וב והמלחמה

|
שינו זוארץ (רדאד ג'בארה)
שינו זוארץ (רדאד ג'בארה)

בצל המלחמה, בשבוע הבא שינו זוארץ יסגור שנה כיו"ר ההתאחדות לכדורגל. לאחר הקדנציה הקצרה שלו כיו"ר ההתאחדות בפעם הקודמת, הפעם הגיע להתאחדות יו"ר עם הרבה יותר ניסיון, שמכיר את המטריה, הכיר כבר את הפוליטיקה ועל כך שלא צריך להתרגש מכל מיני מהמורות בדרך. יחד עם זאת, זוארץ הרבה יותר נחוש, ממוקד מטרה לעמוד במשימה שלו – לשנות את פני הכדורגל הישראלי.

כעת, זוארץ בראיון בלעדי ל-ONE מדבר על השנה שעברה, התכניות, נבחרת ישראל, עתידם של יוסי בניון ואלון חזן, ההפסד הכספי הגדול של נבחרת ישראל בגלל המלחמה, וגם מה הסיכוי שהפעם יעזוב באמצע את התפקיד.

שינו, איך זה להוביל את ההתאחדות לכדורגל בצל המלחמה?
"אתגר אדיר וזכות גדולה. מצד אחד דאגה לכל הקבוצות בכל הגילים בתקופה בה הכדורגל הושבת ומצד שני לוודא חזרה למגרשים ולפעילות במצב שבו כמעט הכל יכול להשתבש. החזרה לליגות היא סוג של שפיות בסיטואציה כואבת, חסרת תקדים, קורטוב של נורמליות והקרנה של עוצמה. ברגעים הכי מורכבים של המדינה אתה מגלה איזה כוח יש לכדורגל, כמה אנשים נרגשים לפגוש בבתי חולים, במקומות אליהם פונו משפחות מהעוטף ומהצפון, בכינוסי חיילים, שחקני כדורגל, נבחרות, מאמנים, קבוצות. ההתאחדות לכדורגל, עובדי ועובדות ההתאחדות, הגיעו לכל מקום בו הייתה לנו הזכות לסייע ולשמח".

שינו זוארץ (רדאד ג'בארה)שינו זוארץ (רדאד ג'בארה)

מה המשמעויות של משחקי הנבחרות בחוץ?
"למעט טורניר נערים, שבו יחד עם הגורמים הרלוונטיים הגענו למסקנה שלא ניתן לוודא אבטחה נדרשת ולכן ויתרנו בכאב על השתתפותנו, המשכנו להיות חלק מכל טורניר רשמי אחר. זה סוג של ניצחון עבורנו. היו הרבה גורמים שהיו שמחים אם היינו פורשים או מופרשים, אבל כל הקבוצות שלנו במפעלים האירופים וכל הנבחרות שיחקו. זה הצריך המון עבודה מול הגורמים הבכירים באופ"א, אבל עמדנו בזה, וצריך לומר עם הרבה עזרה של אנשים טובים בדרך. העובדה שהונגריה הפכה בית עבור הכדורגל הישראלי, נבחרות הגברים והנשים, מחייבת הכרת תודה ענקית".

האם לאחר סיום המלחמה אתה מאמין שיהיה אפשר להחזיר את המשחקים הבין-לאומיים לישראל או שזה ייקח שנים?
"ברגע שהמלחמה תסתיים, ואפילו ברגע שהמצב יהיה כזה שיאפשר חזרה למעין שגרה, אהפוך עולמות כדי לקצר את הזמן שבו יחזרו לכאן המשחקים הבינ"ל. אני לא כועס על ההחלטה של אופ"א, היא הייתה די מתבקשת. אני מאמין שאצליח לקצר משמעותית את הזמן שיידרש כדי להחזיר אותם. צריך להבין, זה לא משהו שדקה אחרי הפסקת אש או סיום מלחמה מותנע מחדש, אבל עם עבודה נכונה אפשר יהיה לקצר אותו".

אלון חזן ושחקני נבחרת ישראל באימון (רדאד ג'בארה)אלון חזן ושחקני נבחרת ישראל באימון (רדאד ג'בארה)

ראינו שפיפ"א שתקה על מה שקרה פה, גם אופ"א בקושי התבטאה בעניין, איך הרגשת עם זה?
"ברמה ההצהרתית של שני הארגונים האלה הייתה אכזבה גדולה. אני משוכנע שהם היו צריכים להיות נחרצים יותר וברורים יותר. ריבונו של עולם, במשחק הבית האחרון של הנבחרת הבוגרת בבלומפילד עמדנו דקה דומייה לזכר הנפגעים ברעידת האדמה במרוקו והשיטפון בלוב. ההתעקשות לחפש סימטריה כדי לקיים דקת דומייה לזכר קורבנות ה-7 באוקטובר היא טהרנות מיותרת. ועדיין, יש גם את הרמה האופרטיבית וכאן צריך להודות שאופ"א עמדה לצידנו באופן מרשים. משחקי הנבחרות נדחו, התאפשר לנו לקיים אותם בחו"ל, אף אחד לא נענה לקריאות להשעות את ישראל כמו במקרה של רוסיה. אסור לשכוח גם את זה".

ג'יבריל רג'וב, יו"ר ההתאחדות הפלסטינית, הצדיק את הטבח של ה-7 באוקטובר, ולא ראינו שפיפ"א יצאה נגדו?
"אני מאמין שמגישים תלונה רק כאשר הסיכויים שלה להתקבל ודאיים. בכל מקרה אחר, אם הגורם האחראי לאמירה/פעולה לא נענש, הוא יוצא דווקא מחוזק. הדברים של רג'וב מחליאים, אין לי שום ציפייה ממנו, אבל הערכתי שלא יובילו לסנקציה כלשהי נגדו. אגב, הגשנו תלונה נגד סלטיק והיא דווקא התקבלה והמועדון נענש".

כמה כסף עלה להתאחדות להעביר את המשחקים מחוץ לישראל, כמה הפסדתם על אי אירוח בישראל? בנוסף, האם המדינה מפצה ועוזרת?
"העלות קרובה ל-20 מיליון שקל, וזה לא כולל את אובדן ההכנסה ממשחקי הבוגרת שהיו צפויים להיות סולד אאוט. יש הבטחה של שר התרבות והספורט מיקי זוהר, שמקפיד לסייע ולפצות בשם המדינה. אובדן ההכנסות ממכירת כרטיסים הוא הכסף שאותו אנחנו משקיעים בפיתוח, בעבודה באקדמיה, מרכזי פיתוח, ציוד ועוד. אני משוכנע שהשר והמדינה יעמדו בהבטחות".

שחקני הנבחרת (רדאד ג'בארה)שחקני הנבחרת (רדאד ג'בארה)

בחוץ רק למעשה הונגריה באה לעזרה שלנו, שונאים אותנו כיום בעולם, התמודדות לא פשוטה.
"היו עוד מדינות שגילו נכונות לסייע, אם ברמת הנבחרות ואם ברמת הקבוצות וצריך להודות להן על כך, קפריסין, גרמניה, סרביה. בסוף ההחלטה מתקבלת בעיקר על בסיס שיקולי אבטחה. מה שהונגריה עשתה למעננו אסור שישכח. שגריר ישראל בהונגריה, ההתאחדות ההונגרית, ממשלת הונגריה, ראש ממשלת הונגריה, הקהילה היהודית בהונגריה, כולם יצאו מגדרם כדי לסייע".

האם המדינה עוזרת לכם כמו שצריך?
"הגשנו את מה שנדרש מבלי חלילה לחרוג. יש לנו שר ספורט ועובדים אתו אנשים שמכירים כל דבר ומודעים לכל היבט. היחסים בינינו מושתתים על אמון, הכל שקוף וידוע. אני בטוח שלא יאפשרו לכדורגל לקרוס".

הנבחרת הבוגרת כשלה במשחקי מוקדמות היורו, לא התקדמנו ולא ראינו בשורה. אמנם יש לנו עוד הזדמנות להגיע ליורו. איך אתה רואה את אי ההצלחה?
"אעשה את הסיכומים אחרי חצי גמר וגמר ליגת האומות. בוא נהיה כנים, אם נעלה ליורו דרך המסלול הזה, אף אחד לא ידבר על כישלון. אבל אני לא מתחמק מהשאלה הלגיטימית והמתבקשת שלך, יש תחושה גדולה מאוד של אכזבה מהאופן בו סיימנו את המקודמות. צריך להיות ענייניים, נטולי כל אינטרס ולנסות לבחון את זה. עד ל-7 באוקטובר היינו במצב בכלל לא רע. מה שקרה מאותו רגע, וזה הסבר ולא תירוץ חלילה, יצר מציאות אחרת”.

ערן זהבי דומע בסיום (רדאד ג'בארה)ערן זהבי דומע בסיום (רדאד ג'בארה)

“בלי בית, בלי עשרות אלפי אוהדים שתומכים, עם ליגה שהושבתה ושחקנים שלא היו פעילים, עם משקולת רגשית עצומה. הייתי עם הנבחרת בכל ארבעת המשחקים האחרונים, שהתקיימו בסד זמנים כמעט בלתי אפשרי, ובכל רגע ראית עד כמה כולם רוצים ובמקביל עד כמה כולם עצובים מהבשורות הקשות שלא הפסיקו להגיע. ייאמר לזכות יוסי ואלון, גם הם חושבים שלמרות כל מה שתיארתי עכשיו, היה אפשר לעשות את זה ולסגור עניין. בוא בכל זאת נהיה אופטימיים לקראת מרץ".

אתה ניסית בזמנו להחזיר את ערן זהבי ולא הצלחת, בסוף המלחמה החזירה אותו לנבחרת.
"אני מאמין שכל אחד היה מוותר על הכל ובלבד שלא היה קורה לעולם ה-7 באוקטובר. אני מברך על כך ששני הצדדים מצאו לנכון לחבר הכל חדש מרגע שנחת עלינו האסון הזה. זה נוהל נכון, זה הגיע ממקום אמיתי וזה הכי טבעי בעולם. לא זיהיתי שום משקעים בין הצדדים מרגע שחזרו לעבוד יחד".

מה לגבי עתידם של אלון חזן כמאמן ויוסי בניון כמנהל מקצועי?
"אחרי המשחקים בליגת האומות, בתקווה שנעפיל, תתכנס הוועדה המקצועית ונדון בזה באופן הכי ענייני שיש. אם נעפיל, נראה לי שלא תהיה שאלה לגבי המשך דרכם. אם חלילה לא נעפיל, זה בוודאי יהיה נושא מרכזי לדון בו. בעיני, זה חייב להיות מעבר למבחן התוצאה בלבד. בוא נהיה כנים, אי העפלה משאירה אותנו באותו מקום כמו עם כל מאמן אחר קודם לכן. כולם היו ראויים, כולם היו מוכשרים, כולם רצו ועדיין לא העפלנו. דיון אמיתי הוא כזה שיבחן לא רק מה נעשה, לטוב ולרע, אלא גם לאן רוצים להגיע ובאיזו דרך".

יוסי בניון ואלון חזן (רדאד ג'בארה)יוסי בניון ואלון חזן (רדאד ג'בארה)

“מפחידה אותי האפשרות שבסיום המלחמה נחזור להיות אויבים”

זוארץ סוגר בשבוע הבא שנה בתפקיד. שנה שהייתה רצופת אירועים וגם עם תקוות עם הצלחת הנבחרות הצעירות, כאשר מסתיימת עם המלחמה בה הנבחרות השונות נאלצו לעבור לשחק מחוץ לישראל. זוארץ יודע שמצפה לו עוד הרבה עבודה כדי לעמוד ביעדים שהציג לפני הבחירות.

שינו, אתה סוגר שנה כיו"ר ההתאחדות לכדורגל, איך אתה מסכם אותה?
"עשיה אין-סופית. אין רגע אחד שבו ניתן או מותר לנוח על זרי הדפנה או להרים ידיים. לא אחרי מקום שלישי ומדליית ארד במונדיאליטו, לא אחרי חצי גמר ביורו הצעירות וכרטיס לאולימפיאדה, לא אחרי עליית נבחרת הנשים לדרג ב' בליגת האומות, גם לא אחרי הסיום הרע של גמר הגביע או אי ההעפלה ליורו מטורניר המקודמות. חשוב לי להדגיש, לטוב ולרע, זה לא מופע סולו. יש לצדי המון אנשים, גברים ונשים, חברי וחברות הנהלה, עובדי ההתאחדות, שעושים הכל לטובת הכדורגל".

האם הצלחת להשיג מה שתכננת?
"רוב הדברים שתכננתי אינם נמדדים בשנה אחת. הישגי הנבחרות הן דיבידנד מידי, אבל לאורך זמן צריך לשמר אותו. שינויים תקנונים בצד מלחמה באלימות ובגזענות, גם כן. רוב המטרות שהצבתי לעצמי צריכות להיות מוגשמות במהלך קדנציה של 4 שנים. אתה מכיר אותי מספיק טוב כדי לדעת שאשב אתך בכל זמן שתרצה ואומר לך בדיוק איפה הצלחתי יותר ואיפה פחות. את המטרות שלי הצגתי בקמפיין הבחירות, לא הסתרתי אותן. אשפוט את עצמי לפיהן ואני מזמין כל אחד אחר לשפוט אותי לפיהן".

שינו זוארץ (רדאד ג'בארה)שינו זוארץ (רדאד ג'בארה)

האם אתה מרגיש שיש כאלה שמנסים עדיין להכשיל?
"יש שמקשים, לא חלילה מנסים להכשיל. לא כולם חושבים כמוני או כמו רוב כזה או אחר. לאנשים יש דעות שונות והם נלחמים עליהן. זה בסדר גמור. אני לא חי בתחושה שמישהו רודף אותי או מנסה לפגוע בי. מנסים לשכנע אותי ואני מנסה לשכנע אותם, לגיטימי. אני יו"ר ההתאחדות לכדורגל, לא הבעלים היחיד של הכדורגל הישראלי".

אתם מחליפים תובע ויועץ משפטי. בנוסף, החלפת מנכ"ל שעדיין נראה שלא התאקלם, ועוד הוחלפו בעלי תפקידים מובילים. בשקט עשיתם מהפכה, אתה מרוצה מזה?
"אנחנו נפרדים מאנשים מצוינים, שחלקם הגיעו למיצוי אישי אחרי הרבה שנים נהדרות בהתאחדות, והם משאירים אחריהם נעליים מאוד גדולות. זה אתגר אדיר למצוא את מי שראויים להיכנס לנעליים האלה ולתת להם את הזמן להתאקלם, לצמוח ולהטביע חותם כמו מי שקדמו להם".

לקראת סיום העונה ראינו שהאלימות הלכה וגברה, בגלל המלחמה ושאין קהל, כעת הכל נשכח, מה עם השינויים, רפורמה בבתי הדין?
"האסון שספגנו ב-7 באוקטובר החייה את אהבת האחר, הערבות ההדדית והעשייה המדהימה של אוהדי הכדורגל ואני מקווה שכל אלה יבואו לידי ביטוי גם כאשר הקהל יחזור למגרשים. איבדנו כל כך הרבה אנשים שהיו חלק מהיציעים, אז אני מקווה שלזכרם ולכבודם כל אחד מאתנו ייקח על עצמו משהו קטן כדי שיהיה כאן טוב יותר. השינויים במערכת המשפטית באים במטרה להתאים את התקנון לרוח הזמן. לעולם לא אתן את ידי לאף שינוי שיש בו כדי לפגוע בעצמאות בתי הדין. לשפר, לייעל, זה בהחלט משהו שנעשה. התנגדתי אז ואני מתנגד גם היום לענישה קולקטיבית".  

פרנזי פיירו (עמרי שטיין)פרנזי פיירו (עמרי שטיין)

מה עם השינויים שתכננתם יחד עם המנהלת בליגת העל?
"שיתוף הפעולה עם מנהלת הליגות הוא הטוב ביותר אי פעם. שכרנו יחד חברת מחקר לטובת מחקר מקיף במספר מדינות באירופה בהן פועלת מנהלת בצד ההתאחדות כדי ללמוד מה ניתן לשפר ומה לקדם. הכל נעשה בשותפות ועם רצון למצוא ולבנות את המודל הנכון ביותר לכדורגל הישראלי".

מה עמדתך לגבי מספר הזרים?
"אני תמיד בעד השחקן הישראלי. אם יותר מדי זרים יפגעו בו – אתנגד. אם פרמטרים לסוג הזרים שיכולים להגיע לכאן ישביחו אותו – אני בעד. לא פגשתי עדיין מחקר אחד שיודע לומר מה ההשפעה של מספר הזרים על השחקן הישראלי ועל הצלחת הקבוצות שלנו בזירה המקומית ומעבר לים. אני מניח שיש לא מעט נתונים כלכליים שמוכיחים למה עדיף להעסיק זר, אבל בכל הכבוד זה לא יכול להיות השיקול שלי כיו"ר ההתאחדות. מה שקרה כאן עם שחקני נבחרת הנוער, ההשתלבות שלהם בנבחרת הצעירה, בנבחרת הבוגרת ובקבוצות הבוגרות הוא עדות לאיכות התוצרת המקומית".

שר הפנים, משה ארבל, לא ספר עד כה את הבקשה שלכם לאזרוח אנריק סבוריט, מה עמדתך לגבי אזרוח שחקנים?
”אני מאוד מכבד את השר ובכל פעם שענייני הכדורגל הגיעו לפתחו מצאתי את הליך קבלת ההחלטות ואת ההחלטות עצמן ענייניים. ההמלצות של ההתאחדות בעניין אזרוח מאוד מצומצמות ותמיד נסמכות על חוות דעת של גורמי מקצוע. אין כאן אזרוח סיטוני, אלא הכי קמצני שיש. זה משאיר אותנו לא פעם בנחיתות מול קבוצות ונבחרות אחרות וזה גורם לנו לפעמים להחמיץ אנשים נפלאים שבאמת רוצים לקשור את גורלם בגורל המדינה שלנו. השר הקים וועדה מיוחדת בראשות השופטת בדימוס שרה פריש שלהבנתי המליצה לאזרח שחקן אחד מהכדורגל ואחד מהכדורסל, אני מקווה שהשר יכבד את החלטתה. עדיין, אני מכבד את השר ואת שיקוליו".

ח"כ משה ארבל (גדעון שרון, לע"מ)ח"כ משה ארבל (גדעון שרון, לע"מ)

מה הכי מפריע לך?
"מעל לכל, ובדומה לכל אזרח, כמובן המלחמה והמחירים הכבדים שהיא גובה מאתנו. מפחידה אותי האפשרות שבסיום המלחמה נחזור להיות אויבים אחד של האחר. מפחיד אותי שנשכח את האחדות ואת כל העשייה המדהימה האחד למען האחר. שאר הדברים בעת הנוכחית מתגמדים, אבל ברור שכל היעדים שהצבתי לעצמי כיו״ר ההתאחדות ימשיכו להפריע לי עד שלא נגשים אותם. יורו, מספר השחקנים, מתקנים, קידום כדורגל נשים ועוד".

מה הרגע הכי משמח מבחינתך בשנה החולפת?
"זה יישמע לך מוזר, אבל המשחק נגד שווייץ בהונגריה. בתוך כל העצב הענק, כל כך רחוק מהמדינה שאני אוהב, כנגד כל הסיכויים, הצלחנו לקיים משחק, להישאר בטורניר וליהנות מ-2,000 אוהדים שהגיעו מעוטף עזה. משפחות שכל עולמן חרב עליהן היו שם אתנו. הרגשתי שאנחנו בלתי מנוצחים. לא באמת  היה אפשר לשמוח כאן אלא עד שאחרון החטופים יחזור הביתה ועד שהפצועים שלנו יחלימו. ועדיין נישאר עם כאב עצום".

שינו זוארץ (רדאד ג'בארה)שינו זוארץ (רדאד ג'בארה)

למרות הצלחת הנבחרות הצעירות אנחנו רואים שיש אי שקט בבית הנבחרות, מה קורה לאנשים?
"ובכן, אנשים הם אנשים. לפעמים משטות קטנה נוצרת בעיה. לשמחתי היא לא גדולה ודי בארוחה משותפת כדי לחזור למסלול התקין".

בכדורגל הנשים עדיין לא ביצעתם את המהפכה שתכננתם?
"אנחנו ממשיכים ונגיע ליעד. מונתה יו"ר לכדורגל הנשים, תמונה מנכ"לית, הנבחרת העפילה לדרג ב' בליגת האומות. יש לא מעט דברים חיוביים בשנה אחת ויהיו עוד הרבה בהמשך. אני מאמין גדול בכדורגל נשים ואני רוצה להוביל אותו לעצמאות ולמקום הראוי לו".

לא הגיע הזמן להוריד את מספר חברי ההנהלה, ועדה מייעצת וכו'?
"אין ספק. כל מי שנמצא כרגע הוא ראוי, בא כדי לתרום ורצה בטובת הענף. ועדיין, לנהל ישיבת הנהלה עם מספר כל כך גדול של נוכחים ונוכחות לא עושה טוב לאף אחד. לא לגוף, לא לפורום ולא לחברים ולחברות בו. בסוף, נדרשת כאן הצבעה של אנשים כנגד חברותם באותו פורום, זה לא פשוט. זה בערך כמו לבקש מ-120 חברי כנסת להצביע בעד צמצום מספר חברי הכנסת ל-80".

מה התכנון שלך לשנה הקרובה?
"להמשיך לקדם את כל מה שדיברנו עליו עד עכשיו".

לסיום, הפעם כבר לא תעזוב באמצע קדנציה.
"אחת – עדיין לא אמצע הקדנציה. שתיים – אין סיכוי שאעזוב".

אסור לפספס
נגןחכו לסוף: ג'ורדי אלבה עם דיוק אדיר מרחוק
חכו לסוף: ג'ורדי אלבה עם דיוק אדיר מרחוק
נגןדקה ה-91: עבד כבש שער ניצחון מול ווסטהאם
דקה ה-91: עבד כבש שער ניצחון מול ווסטהאם
נגןמופע הכביש הכי טוב שראינו עם כדורגל
מופע הכביש הכי טוב שראינו עם כדורגל
נגןטמטמת: עשה תספורת בצורת אצטדיון כדורגל
טמטמת: עשה תספורת בצורת אצטדיון כדורגל
כדורגל ישראלי חדשות
ליגת העל
ליגה לאומית
ליגות נמוכות
גביע המדינה
גביע הטוטו
גביע הטוטו לאומית
ליגת העל לנוער
נוער וילדים NEXT ONE
ספורט תיכוניים
ליגת ''יעז'' פוצ'יוולי
נבחרת ישראל
ליגת העל לנשים
הליגה הלאומית לנשים
התאחדות/שופטיםכדורגל עולמי חדשות
ליגה ספרדית
ליגה איטלקית
ליגת האלופות
הליגה האירופית
קונפרנס ליג
ליגה אנגלית
ליגה גרמנית
ליגה צרפתית
ליגה בלגית
ליגה הולנדית
ליגה רוסית
ליגה טורקית
ליגה יוונית
ליגה קפריסאית
ליגה סקוטית
ליגה פורטוגלית
ליגה שווייצרית
ליגה אוסטרית
ליגה פולנית
ליגה ארגנטינאית
ליגה ברזילאית
יורו 2024
ליגת האומות
מוקדמות יורו 24
מונדיאליטו
יורו עד 21
ליגות נוספותכדורסל ישראלי חדשות
ליגת ווינר סל
גביע המדינה
גביע ווינר
לאומית גברים
ליגת ווינר אתנה נשים
ליגת התיכונים
נבחרת ישראלכדורסל עולמי
חדשות
NBA
יורוליג
יורוקאפ
ליגת האלופות של פיב''א
ליגה ספרדית
ליגה יוונית
ליגה איטלקית
ליגה טורקית
ליגה אדריאטית
/* LAST / NEXT ROUNDs */