יום שישי, 19.04.2024 שעה 19:32

איציק זוהר הגיב: אותי אף אחד לא יכול לסחוט

כדורגלן העבר בראיון לתוכנית הספורט ב-102FM: "מהירות הסרטון הוכפלה, לא נגעתי בו בפנים. יש לי את הכל מוקלט". צפו בקטע המדובר ממועדון הלילה

|
איציק זוהר (רדאד ג'בארה)
איציק זוהר (רדאד ג'בארה)

איציק זוהר מסתבך. אחד מהכדורגלנים המוכשרים שגדלו בישראל, שגם ידוע בתור מי שחי חיים מעניינים אחרי הפרישה, תועד שולח אגרוף לכאורה בפניו של מבלה במועדון בו בילה, כפי שחשף ברהנו טגניה ב-N12.

האירוע התרחש לפני כחודש במועדון לילה בתל אביב. בסרטון נראה זוהר כשהוא דוחף צעיר בשנות ה-20 לחייו, ולאחר מכן שולח לכאורה אגרוף לפניו. אותו מבלה צעיר אמר: "ראיתי גבר ואשה רבים, הוא תפס אותה בשתי ידיים והחזיר אותה למקום. ניסיתי להסביר לו שיירגע, ולאחר כשלוש שניות בערך הוא הוריד לי אגרוף".

זוהר הגיב בתוכנית הספורט של ישראל ב-102FM: “אני לא אחראי על הכותרות, אלא על מה שאני עושה. לפני כמעט חודשיים מיטל ואני יצאנו לבר מסעדה ברוטשילד בתל אביב. נהנינו, המקום היה מפוצץ באנשים, ישבנו שם כמה שעות, הכל היה בסדר וטוב, ובאיזשהו שלב כשדיברנו בינינו ופתרנו סוגיה כזו או אחרת בינינו, מישהו אחז בידה בצורה בלתי הולמת. אני לא יודע מי זה, לא הכרתי אותו, מסביבנו היו עוד 100 אנשים. הוא תפס את ידה, את זה לא ראיתי בפעם הראשונה, מיטל מאוד נבהלה מזה, באופן טבעי, וזזה הצידה”.

איציק זהר תועד מכה גבר במועדון

“שאני שמתי לב שמשהו חריג קרה לה. היא אמרה שהכל בסדר ותוך כדי שאנחנו מדברים אותו בחור אחז בידה בצורה עוד יותר בלתי הולמת. כשראיתי את זה בעיניים, בטח כשמדובר בבת הזוג שלי, העפתי את האדם הזה ממני ודחפתי אותו ממני בלי דין ודברים. הדפתי אותו ממנה, חד משמעית. מה אני אמור לעשות בתור גבר?”.

“אם שמתם לב בצילומים, הסרטון הוכפל במהירות של פי 3.6 מהמהירות הרגילה. כל דבר ככה נראה הרבה יותר דרמטי. כל הסיפור הזה הסתכם בכ-3 שניות. מה קרה אחרי זה? שום דבר, מיטל אמרה ‘בוא נלך’, לקחנו את הרגליים והלכנו. הוא ניסה לדבר איתה ונגע בה פיזית ביד, במבט לאחור זה נראה לי משהו יזום, מסביבנו היו עשרות אנשים ואף אחד לא העיף מבט, התנהלנו כרגיל כבני זוג בבר, חוץ מאותו אדם ספציפי. הקלטתי את בעל המועדון, הוא אמר לי שתהיה לי תוכנית ושחבל שאפגע, אמר ש’הולך להיות לי סיפור גדול בתקשורת’. אותו בחור אמר שהוא מוכן לסגור את זה ב-40 אלף ש”ח. הכל מוקלט וכשיגיע הזמן אשמיע את זה”.

“תלונה במשטרה? אני בדרך לעורך דין להתייעץ איתו איך ניגשים לסיפור הזה. זה משהו שלא אמור לעבור כמו שעבר, למרות כל הכותרות המפוצצות ו-70 פרומואים על אישיו של חצי שנייה. בעל המועדון אמר שאפגע מזה, שיבואו על הראש שלי, הכל מוקלט. אמרתי לו ‘אחי, מה אתה מנסה לעשות פה? אם הוא טוען שהוא נפגע למה הוא הגיש תלונה?’, אני לא קטן ולא חלש, אם הייתי נותן אגרוף הוא לפחות היה מתגונן בפנים”.

איציק זוהר (חגי מיכאלי)איציק זוהר (חגי מיכאלי)

“לא נגעתי בו בפנים, הרחקתי אותו ממיטל ומהסיטואציה ואז מיטל הסיטה אותי משם כדי שדברים לא יתפתחו. לא הייתה התערבות של האבטחה ואף אדם מסביב. לאורך כל השיחות לא ביקשתי פעם אחת שלא יפרסם, זה לא עניין אותי. כשתשמעו את ההקלטה תבינו שמדובר בסחיטה. והחוצפה עוד להתקשר לעורך הדין שלי ולהגיד את אותם המילים. כמה טיפש אדם צריך להיות כדי לנסות לסחוט עורך דין ולהוציא כסף. בעל המועדון שכח לציין שאותו אדם ספציפי הוא עובד של המועדון שכביכול בא לבלות בלילה במועדון. העבר שלי מאוד מתאים לטייפקסט הזה, נענשתי על העבר שלי ושילמתי והצטערתי, אבל הלכתי קדימה ואני נמצא במקום אחר”.

“לא אתן לאף אחד ולא לשום פרסום בתקשורת לפגוע בשערה מהראש של בת הזוג שלי. זה חרה לי ופגע בי, זה כואב לי שבנוסף לכל זה שניסו לגעת בצורה בלתי הולמת בבת הזוג שלי ולחדור למרחב האישי שלה, עוד מנסים לסחוט אותי. הרי אם כל כך נפגעת למה ביקשת כסף כדי לפתור את הבעיה? למה אחרי חודשיים? למה לא הלכת לבית חולים ולמשטרה? אותו בחור לא הגיש תלונה עד לרגעים האלה, אז איפה חוש המוסר של אותו בחור”.

“למה לגעת במיטל, למה לא אליי? זה לא דבר חריג בסצנה בתל אביב עם אנשים מפורסמים שיוצאים לבלות, הרבה מפורסמים משלמים כסף, ברור שסוחטים, אבל אותי אף אחד לא יכול לסחוט, אני לא סחיט. אגן על בת הזוג שלי והקרובים לי בכל צורה. אני נגד אלימות, בשום צורה ודרך. האלימות הכי גדולה שיכולה להיות זה לפגוע בנשים, הפעם זו הייתה בת הזוג שלי ומחר זו יכולה להיות כל אחת אחרת. אני לא מחפש להיות צדיק, אבל לא מסוגל לעמוד מנגד ולראות את הדברים האלה”.

איציק זוהר (איציק בלניצקי)איציק זוהר (איציק בלניצקי)

“אני בדרך לעורך הדין להתייעץ, כנראה אגיש תלונה על סחיטה, לא אתן לזה לעבור. הכותרות לא מעניינות אותי, עברתי דברים יותר קשים בחיים. חלק מהכותרות השליליות הרווחתי בצדק, אבל בכולן הייתי לבד. הזוגיות שלנו ברוך השם, וזו אישה שלא מגיע לה ששערה מראשה תזוז. לא מגיע לה לאכול חרא כי אני אדם מפורסם, אני לא בורח מהעבר שלי, אני מתקן אותו ובזכות זה אני עדיין פה. אני אמור לפחד מסיקור תקשורתי שלילי ולשלם כסף על משהו שלא עשיתי? ועוד הבן אדם עובד במקום”.

“כשתשמעו את שם הבעלים והבר תהיו המומים. קיבלתי שתי הודעות בעילום שם ואומרים שזו לא הפעם הראשונה שהוא מנסה להטריד מישהי, אז זה חומר למחשבה. כל מה שאמרתי מגובה. אני מוכן לגבות את זה, הכל כתוב ומושמע. אני לא ממציא כלום ולא מנסה לייפות דברים ולשנות מציאות. אם הייתי עושה טעות אז כמו בעבר הייתי עומד מאחוריה”.

מיטל הגיבה בעצמה ואמרה: “איציק עשה מה שמצופה מכל גבר שבת זוגו מתמודדת עם סיטואציה בלתי הולמת. מעבר לזה הסיטואציה מטופלת על ידי עורכי הדין. הנשים והמרחב האישי שלהן אינו הפקר. אנחנו מגנים אלימות מכל סוג”.

אותו צעיר הכחיש את ההאשמות של זוהר, וסיפר כי רק ניסה לעזור לאותה בחורה שנראתה במצוקה. "אני לא מצטער שהגנתי על אותה בחורה, אלימות נגד נשים היא משהו בלתי נסלח", אמר.

אסור לפספס
נגןהכלב פגע בהכל ויודע גם מי תזכה בצ'מפיונס
הכלב פגע בהכל ויודע גם מי תזכה בצ'מפיונס
נגןמלחיץ: באמצע המשחק השופט גירש נחש מהדשא
מלחיץ: באמצע המשחק השופט גירש נחש מהדשא
נגןמסי בפרסומת חדשה לחטיף הצ'יפס האהוב עליו
מסי בפרסומת חדשה לחטיף הצ'יפס האהוב עליו
נגןטניס רגל: מסי וסוארס מול אלבה ובוסקטס
טניס רגל: מסי וסוארס מול אלבה ובוסקטס
כדורגל ישראלי חדשות
ליגת העל
ליגה לאומית
ליגות נמוכות
גביע המדינה
גביע הטוטו
גביע הטוטו לאומית
ליגת העל לנוער
נוער וילדים NEXT ONE
ספורט תיכוניים
ליגת ''יעז'' פוצ'יוולי
נבחרת ישראל
ליגת העל לנשים
הליגה הלאומית לנשים
התאחדות/שופטיםכדורגל עולמי חדשות
ליגה ספרדית
ליגה איטלקית
ליגת האלופות
הליגה האירופית
קונפרנס ליג
ליגה אנגלית
ליגה גרמנית
ליגה צרפתית
ליגה בלגית
ליגה הולנדית
ליגה רוסית
ליגה טורקית
ליגה יוונית
ליגה קפריסאית
ליגה סקוטית
ליגה פורטוגלית
ליגה שווייצרית
ליגה אוסטרית
ליגה פולנית
ליגה ארגנטינאית
ליגה ברזילאית
יורו 2024
ליגת האומות
מוקדמות יורו 24
מונדיאליטו
יורו עד 21
ליגות נוספותכדורסל ישראלי חדשות
ליגת ווינר סל
גביע המדינה
גביע ווינר
לאומית גברים
ליגת ווינר אתנה נשים
ליגת התיכונים
נבחרת ישראלכדורסל עולמי
חדשות
NBA
יורוליג
יורוקאפ
ליגת האלופות של פיב''א
ליגה ספרדית
ליגה יוונית
ליגה איטלקית
ליגה טורקית
ליגה אדריאטית
/* LAST / NEXT ROUNDs */