יום שני, 17.01.2022 שעה 21:23

המנהלת התערבה, ג'ייק כהן יוכל לשחק מול מכבי

פרסום ראשון: חרף הסיכום על כך שהפורוורד המושאל לראשל"צ לא ישחק בחצי גמר הגביע, במכבי ת"א הוציאו הודעה כי הם חוזרים בהם מהסעיף

47 תגובות |
ג´ייק כהן. ישחק מול מכבי (חגי ניזרי)
ג´ייק כהן. ישחק מול מכבי (חגי ניזרי)

בעקבות פניית יו"ר מנהלת הליגה, שמואל פרנקל, למכבי תל אביב ולמכבי ראשון לציון בבקשה מהם לבטל באופן מיידי את הסעיף הקובע כי הפורוורד המושאל, ג'ייק כהן, לא יכול לשחק מול קבוצת האם שלו, כפי שנקבע בין הצדדים, הוציאו הצהובים מת"א הודעה כי בניגוד לסיכום בין הצדדים, כהן יוכל לשחק מול קבוצת האם שלו.

בהודעת מכבי ת"א נכתב: "כחלק מתנאי ההשאלה של ג'ייק כהן למכבי ראשל"צ הוסכם כי הוא לא ישחק מול מכבי ת"א וזאת בהסכמה מלאה בין הצדדים. נוכח הנסיבות ומכתבה של המנהלת ובהתייחס לפנייתו של יו"ר איגוד הכדורסל, דני חלוץ, הודיעה מכבי ת"א לראשל"צ שאין אנו עומדים על קיומו של ההסכם וכי ג'ייק רשאי לשחק".

כזכור, עוד לפני ההודעה של מכבי, במנהלת הליגה התרעמו על ההסכם בין הצדדים ואמרו: "הצטערנו לשמוע על כך שג'ייק כהן לא ישותף במשחק הגביע מחר בין מכבי ת״א למכבי ראשל״צ. מבחינת המנהלת אין זה מקובל להטיל מגבלות על שחקן אשר מושאל מקבוצה לקבוצה. מגבלה זו נוגדת את התקנון המחייב כל קבוצה להופיע למשחק ליגה או גביע בהרכבה החזק ביותר".

ג´ייק כהן לאחר הנחיתה (יוסי ציפקיס)
ג´ייק כהן לאחר הנחיתה (יוסי ציפקיס)
 

"לפיכך, המנהלת פנתה לקבוצות בבקשה לבטל את הסיכום הנ"ל, ולאפשר לשחקן לשחק במשחק הקרוב ובהמשך העונה במפגשי הליגה והפלייאוף בין שתי הקבוצות".

כהן רשם העונה 3.5 נקודות ו-1.2 ריבאונדים במדי מכבי ואילו זינק באופן משמעותי ל-12.5 נקודות ושבעה ריבאונדים בשני משחקי ליגה במדי ראשל"צ.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30