יום שני, 08.08.2022 שעה 16:07

ארה"ב כמרקחה: "אם ג'וקוביץ' ישחק, אתם תמותו"

חודש לגראנד סלאם והרוחות סוערות באמריקה על רקע החוקים שלא מאפשרים לזרים לא מחוסנים להיכנס. סת' דילון ביקר: "יהיו אלפים לא מחוסנים ביציעים"

|
נובאק ג'וקוביץ' (רויטרס)
נובאק ג'וקוביץ' (רויטרס)

כחודש לפני אליפות ארצות הברית ואמריקה סוערת על רקע הסאגה הגדולה – מחוסנים/לא מחוסנים וכמובן בראשה, נובאק ג’וקוביץ’. במצב הנוכחי הממשל בארה”ב לא מאפשר לזרים לא מחוסנים להיכנס למדינה והמשמעות היא שהג’וקר הסרבי לא יוכל להשתתף בגראנד סלאם הנוצץ, לפחות בינתיים.

הפעם, הביקורת הנוקבת על חוקי הממשל הגיעה מכיוונו של סת’ דילון, הבעלים והמנכ”ל של האתר המוכר “באבילון בי”, שמפרסם מאמרים בנושאים שונים של פוליטיקה, דת, אישים, אירועים גדולים וכו’, כשדילון יצא נגד החלטת הממשל האמריקאי בציוץ ציני וביקורתי: “החיסון יגן מאלפי אוהדים לא מחוסנים שיגיעו לתחרות, אבל אם ג’וקוביץ’ יגיע אתם תמותו”.

כזכור, אזרחים אמריקאים לא מחוסנים כן יהיו רשאים להגיע לגראנד סלאם ושחקנים מקומיים כן יהיו יכולים לקחת חלק, אך החוק הזה לא תקף לגבי זרים ושוב, בדומה לתחילת השנה באליפות אוסטרליה, נובאק עומד בפני בעיה רצינית ליישורת האחרונה של המרוץ הגדול – מי יהיה הטניסאי המעוטר בהיסטוריה, בינתיים זה רפאל נדאל וכנראה גם אחרי הפלאשינג מדו.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו