יום שבת, 13.08.2022 שעה 23:26

מכבי ת"א חתמה על שיתוף פעולה עם הוד השרון

במסגרת ההסכם בין המועדונים, ילוו אנשי המקצוע מתל אביב בהשתלמויות מקצועיות ואימונים משותפים, שחקנים צעירים יוכלו להתקדם וישודרג כדורסל הנשים

|
מזרחי, המי, סולומון ובן זקן (האתר הרשמי של מכבי ת
מזרחי, המי, סולומון ובן זקן (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

מכבי תל אביב סיכמה על שיתוף פעולה מקצועי עם מכבי הוד השרון. במסגרת ההסכם, החל מהעונה שבפתח יפעלו מחלקת הנוער ובית הספר לכדורסל של הוד השרון בשיתוף פעולה ובהדרכת אנשי המקצוע של הצהובים.
הקבוצות הצעירות מהוד השרון ומתל אביב יקיימו במהלך העונה מפגשים של משחקי אימון ואימונים משותפים. המנהל המקצועי של בית הספר לכדורסל של מכבי תל אביב ילווה את הצוות המקצועי של הוד השרון ויקיים במהלך העונה אימונים לדוגמא והשתלמויות מקצועיות לצוות האימון.

בנוסף, נקבע כי מאמני הוד השרון ייקחו חלק בהשתלמויות המקצועיות שעורכת מכבי ת"א כבר לפני פתיחת העונה למאמניה וכמובן גם באלה שיתקיימו במהלך העונה, וכי שחקנים צעירים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב שיסיימו גיל נוער יופנו לחיזוק הקבוצה הבוגרת של הוד השרון בליגה הארצית, ולהפך, שחקנים מצטיינים של הוד השרון יוכלו להתקדם ולעבור לשחק בקבוצות הצעירות המובילות של מכבי.

החתימה על ההסכם (האתר הרשמי של מכבי ת"א)החתימה על ההסכם (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

דגש מיוחד יושם על פיתוח כדורסל הנשים. במכבי תל אביב פועלת בשנים האחרונות כדורסלנית העבר שירי גולד, אשר מפתחת את הכדורסל בקרב ילדות ונערות. בהוד השרון משחקות נכון להיום למעלה מ-150 שחקניות והכוונה היא לפעול יחד כדי להגדיל את מספר הבנות שיבחרו לשחק כדורסל. במהלך העונה יקיימו המועדונים טורנירים משותפים וכבר נקבע שבפסח יתקיים טורניר של קבוצות הנערות והילדות של שני המועדונים.
מכבי תל אביב תייעץ באופן שוטף בניהול המקצועי של מכבי הוד השרון ואף תקיים הרצאות מקצועיות להורים ולשחקנים בכל הנוגע לכדורסל בגיל צעיר. בנוסף לפן המקצועי, כל ילדי בית הספר לכדורסל של מכבי הוד השרון יבקרו במספר משחקי ליגה של הצהובים בהיכל מנורה מבטחים, ויקבלו ציוד של מכבי תל אביב עליו מוטבע לוגו המועדון לצד הסמל של מכבי הוד השרון.

"אני שמח מאוד על החיבור עם מועדון הכדורסל מכבי תל אביב", סיפר יו"ר מכבי הוד השרון עופר סולומון. "הוד השרון הוא מועדון עם מסורת ארוכה ובמשך כל השנים היה לנו חשוב להעניק לשחקנים הצעירים שלנו את הטוב ביותר. אין לי ספק שהידע העצום של אנשי מכבי תל אביב יתרום לחיזוק הצד המקצועי של מאמני הוד השרון ויקדם מקצועית את השחקנים הצעירים שלנו".

החתימה על ההסכם (האתר הרשמי של מכבי ת"א)החתימה על ההסכם (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

"מדובר בשיתוף פעולה חשוב מאוד, עוד אחד משיתופי הפעולה הרבים שאנחנו מקיימים מחוץ לתל אביב", הסביר יו"ר מכבי תל אביב שמעון מזרחי. "הוד השרון היא עיר שמתפתחת בצעדי ענק עם אוכלוסיה צעירה שיש בה פוטנציאל עצום. זו אסטרטגיה של המועדון להשפיע על כדורסלנים צעירים ששייכים למשפחת מכבי בכל רחבי הארץ".
מנכ"ל מכבי הוד השרון, אייל המי הוסיף: "אני שמח ומברך על החיבור עם המועדון הכי חשוב בכדורסל הישראלי. אין לי ספק שהחיבור יביא לקידום הילדים וייתן להם השראה לשאוף למצוינות ולהגיע לרמות הכי גבוהות".
אלון בן זקן, מנכ"ל מחלקת הנוער של מכבי ת"א, סיכם: "אחת המטרות של מחלקת הנוער במכבי תל אביב היא לעזור לפתח כדורסלנים צעירים בכל הארץ וליצור שיתופי פעולה מקצועיים. מכבי הוד השרון היא שם דבר ואין לנו ספק שביחד נביא את הכדורסלנים הצעירים שלה לרמה הבאה".

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו