יום ראשון, 05.12.2021 שעה 10:06

מורז מובילה על גורבנקו בדרבי הישראלי ב-ISL

שתי השחייניות הישראליות התחרו אחת מול השנייה בנאפולי. הקבוצה של השחיינית בת ה-18 מדורגת במקום הרביעי, בעוד שלונדון רואר של חברתה במקום השני

0 תגובות |
אנסטסיה גורבנקו ואנדי מורז (איגוד השחייה)
אנסטסיה גורבנקו ואנדי מורז (איגוד השחייה)

בעונה שעברה של ליגת השחייה הבינלאומית, שחו שתי הישראליות, אנסטסיה גורבנקו ואנדי מורז, יחד באותה קבוצה –  לוס אנג'לס קרנט, איתה הגיעו עד הגמר. הערב (שבת) בנאפולי הן התחרו לראשונה אחת מול השנייה, כאשר גורבנקו נותרה ב-LA ומורז נבחרה בדראפט על ידי לונדון רואר. בתום יום התחרויות הראשון ב"דרבי" הישראלי, הקבוצה של מורז היא זו שמובילה, כאשר מדורגת שנייה, בעוד הקרנט מדורגים במקום הרביעי.

המשחה הראשון של השתיים היה בשליחות 4X100 חופשי. גורבנקו זינקה ראשונה עבור קבוצתה וקבעה 52.56 שניות בדרך למקום הרביעי, מורז זינקה שלישית עבור לונדון וקבעה זמן ביניים של 52.97 בדרך למקום השלישי. אחרי כעשר דקות בלבד זינקה אנדי שוב למים ל-50 חופשי, והגיעה שמינית עם 25.09, אבי וייציל מ-LA ניצחה עם שיא אמריקאי של 23.44.

גם גורבנקו זכתה למנוחה קצרה בלבד של כעשרים דקות, בסיומה זינקה ל-200 מעורב אישי, בו הגיעה רביעית עם 2:07.27. לקינוח, שחו שוב שתיהן באותו משחה שליחות, 4X100 מעורב. גורבנקו שחתה את החזה וקבעה 1:04.56 בדרך למקום השני של LA, מורז שחתה את החתירה בשליחות ב' של לונדון ועם 53.32 הגיעה במקום השמיני.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30