יום שני, 17.01.2022 שעה 08:38

נדאל: יהיה טורניר נהדר עם או בלי ג'וקוביץ'

הספרדי התייחס לסילוקו האפשרי של המדורג מספר 1 מאוסטרליה: "אף אחד לא יותר חשוב מהתחרות. החיסון הוא הפתרון". בינתיים הסרבי הועבר למתקן מעצר

1 תגובות |
רפאל נדאל ונובאק ג'וקוביץ' (רויטרס)
רפאל נדאל ונובאק ג'וקוביץ' (רויטרס)

יומיים לפני טורניר אליפות אוסטרליה, רפאל נדאל התייחס לסיטואציה המוזרה שנוצרה סביב נובאק ג’וקוביץ’, שמועמד לסילוק מהמדינה. המדורג מספר 1 בעולם לא מחוסן נגד קורונה והוויזה שלו נשללה בשנית אתמול על ידי משרד ההגירה באוסטרליה, כשהוא עלול להיות מגורש לשלוש השנים הבאות.

“ג’וקוביץ’ הוא אחד מהשחקנים הטובים בהיסטוריה בלי ספק”, פתח נדאל, “אבל אף שחקן לא יותר חשוב מהתחרות, נכון? שחקנים באים והולכים, אבל הטניס ממשיך. אליפות אוסטרליה חשובה יותר מכל שחקן, אם הוא ישחק זה בסדר, אבל הטורניר יהיה נהדר איתו או בלעדיו, זאת דעתי”.

הספרדי הוסיף: “התקופה הזאת מאתגרת, שחקנים סובלים מבעיות מנטליות, אבל אם יש פתרון לבעיה – הרי שזה החיסון. יחד עם זאת, אנחנו כאן כדי לדבר על טניס. קשה להישאר בבועה, אבל צריכים להתחסן כדי שהמצב ישתפר. אני מאחל לנובאק ג’וקוביץ’ את הטוב ביותר, היחסים שלי איתו היו טובים לאורך כל הקריירה”.

נובאק ג'וקוביץ' מתאמן במלבורן פארק, שלשום (רויטרס)נובאק ג'וקוביץ' מתאמן במלבורן פארק, שלשום (רויטרס)

בינתיים ג’וקוביץ’ עצמו הועבר למתקן מעצר של רשויות ההגירה עד לדיון בערעור שלו על החלטת השר, שייערך בבית המשפט ביום ראשון. ההחלטה בערעור תתקבל שעות בודדות לפני שהוא אמור לעלות למשחק הבכורה שלו בטורניר.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30