יום שלישי, 24.05.2022 שעה 00:34

מביש: נהג קרטינג הצדיע במועל יד על הפודיום

ארטיום סבריוחין (15), שמייצג את איטליה אחרי הסנקציות שהוטלו על ספורטאים רוסים, זכה בסבב האירופי ועורר סערה כשהצדיע במועל יד ואף פרץ בצחוק

|
ארטיום סבריוחין מצדיע במועל יד (צילום מסך)
ארטיום סבריוחין מצדיע במועל יד (צילום מסך)

אירוע מביש במיוחד התרחש בסוף השבוע האחרון במהלך מרוץ הפתיחה של הסבב האירופי בקרטינג לגילאי 11-15. ארטיום סבריוחין, נער רוסי בן 15 בלבד, זכה במקום הראשון בתחרות ובמהלך טקס קבלת המדליות הוא נגע פעמיים בחזה שלו והצדיע במועל יד כשעמד על ראש הפודיום, וכדי להוסיף חטא על פשע התפרץ לאחר מכן בצחוק.

הנהג התחרה תחת הדגל של איטליה לאחר שבספורט המוטורי הטילו סנקציות על ספורטאים רוסים עקב המלחמה באוקראינה. התמונות מהחגיגה המטופשת של ארטיום הפכו לווירליות ומעריצים רבים של הענף הביעו את מורת רוחם כלפי התאחדות הרכב הבינלאומית שפתחה בחקירה.

"התאחדות הרכב הבינלאומית מאשרת שנפתחה חקירה מיידית לגבי התנהלותו הבלתי מקובלת של מר ארטיום סבריוחין במהלך טקס הפודיום בקטגוריית OK במהלך סיבוב 1 של אליפות אירופה בקרטינג שהתקיימה בפורטוגל”, נכתב בהצהרה שפורסמה ברשתות החברתיות.

אם לא די בכך שמדובר בתנועה ניאו-נאצית, גזענית ודוחה, גם על פי החוק האיטלקי הצדעה במועל יד בציבור הינה אסורה כבר שבעה עשורים, מה שהופך את המעשה שהתבצע תוך כדי השמעת המנון המדינה לחמור עוד יותר, ומעניין יהיה לראות מה הסנקציות שיוטלו על הנהג הצעיר.

השופט שקיבל נוקאווט באמצע קרב האגרוף
הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
נגןחזקה בביזנס: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
טיבו מבסוט: הקמפיין הלוהט של מישל גרציג
נגןחבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב
חבר חדש בבית משפחת בקהאם - קוקו הארנב