יום שני, 17.01.2022 שעה 08:39

המילטון קיבל את תואר האבירות מהנסיך צ'ארלס

הבריטי הפך לנהג הראשון שזוכה לכבוד עוד במהלך הקריירה ונראה מחויך. עם זאת, הוא סירב לדבר עם העיתונאים, שלושה ימים אחרי אובדן האליפות הדרמטי

1 תגובות |
לואיס המילטון, היום (רויטרס)
לואיס המילטון, היום (רויטרס)

את השבוע הזה סר לואיס המילטון כנראה לא ירצה לזכור אחרי שהחל עם דרמת הענק במירוץ סיום העונה ופספוס אליפות הפורמולה 1. ובכל זאת יש בו גם משהו חיובי: הנהג הבריטי קיבל היום (רביעי) את תואר האבירות שלו מהנסיך צ'ארלס.

בכך המילטון הפך לנהג הפורמולה 1 הרביעי שמקבל תואר אבירות מהמלוכה הבריטית אחרי סר ג'ק ברבהאם, סר סטירלינג מוס וסר ג'קי סטיוארט. הנהג של מרצדס, היחיד מבין הרביעייה שקיבל את תואר האבירות במהלך הקריירה, הגיע לטקס מלווה באמו, כרמן לוקהארט, ונראה מחויך, אך סירב לדבר עם העיתונאים לאחר מכן ופשוט הסתפק ב"תודה" כשבירכו אותו.

כזכור, המילטון היה קרוב מתמיד לשבור את שיאו של מיכאל שומאכר ולזכות באליפות בפעם השמינית בקריירה במירוץ סיום העונה. הוא הוביל אותו ממש מההתחלה ועד ההקפה האחרונה, אך אז תאונה של ניקולה לאפיטי גרמה לרכב הבטיחות להיכנס למסלול, היתרון של הבריטי על מקס ורסטאפן - שכבר עמד על 11 שניות - נמחק כלא היה וההולנדי ניצל את העובדה שהחליף לצמיגים חדשים כדי לנצח ברגע האחרון.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30