יום שני, 17.01.2022 שעה 08:58

אחרי התקיפה: מרגו פינו תתחרה בגראנד סלאם

לאחר שהותקפה לכאורה ע"י אלן שמיט, הג'ודאית תופיע שוב על המזרן בפאריס, לראשונה מאז טוקיו. גם חברי נבחרת הגברים נרשמו לתחרות, למעט אורי ששון

0 תגובות |
מרגו פינו (רויטרס)
מרגו פינו (רויטרס)

אחרי אירוע התקיפה שחוותה לכאורה בידי מי שהיה אמור לעבוד בצוות האימון של נבחרת ישראל לנשים, הג’ודאית מרגו פינו מתאוששת ותחזור להתחרות בגראנד סלאם פאריס. גם נבחרת הגברים בג’ודו נרשמה לתחרות והיא שוב תופיע על המזרן, לראשונה מאז אולימפיאדת טוקיו.

פינו, הג’ודאית הצרפתייה שלכאורה הותקפה על ידי המאמן הצרפתי אלן שמיט, שהיה בקשר אישי איתה, נרשמה לגראנד סלאם פאריס שיתקיים בתחילת חודש פברואר הקרוב והיא צפויה להתחרות שם במדי נבחרת צרפת.

מרגו פינו אחרי התקיפה (רויטרס, צילום מסך)מרגו פינו אחרי התקיפה (רויטרס, צילום מסך)

גם חברי נבחרת הגברים בג’ודו נרשמו לתחרות בצרפת והם אמורים להתחרות בה לראשונה אחרי המשחקים האולימפיים בטוקיו, מלבד אורי ששון שיישאר בארץ. אגב, גם טדי רינר, היריב של ששון במשקל הפתוח, החליט שלא להתחרות בגראנד סלאם פאריס.

ששון לא יצא עם הנבחרת למחנה האימונים בגיאורגיה, אבל המאמן, אורן סמדג’ה, מעוניין שיתחרה בגראנד סלאם תל אביב שיתקיים מיד אחרי התחרות בפאריס. הנבחרת של סמדג’ה הקדימה את החזרה מגיאורגיה בגלל התפשטות זן האומיקרון בעולם וכל חבריה שוהים בבידוד בארץ, כנדרש. בעוד כשבועיים הנבחרת אמורה לטוס למחנה נוסף בטשקנט, כהכנה לעונה החדשה.

אורן סמדג'ה (נעם מורנו)אורן סמדג'ה (נעם מורנו)

בינתיים באיגוד הג’ודו החלו לעבוד על אירוח גראנד סלאם תל אביב שיתקיים בארץ בחודש הבא. נכון לעכשיו, האיגוד העולמי הבהיר כי לא יגביל כניסת קהל לאולם בהנחה והממשלה תאשר זאת, ולכן צוות ההפקה ממתין להתפתחויות בנוגע לצעדים שמשרד הבריאות ינקוט באשר להגבלת ההתקהלויות וכניסת הספורטאים הזרים לישראל, אם יהיו כאלה.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30