יום שבת, 27.11.2021 שעה 03:54

עוזר מאמן חדש מונה לצוות נבחרת הנשים בג'ודו

אלן שמיט הצרפתי, ספורטאי אולימפי ומדליסט ארד באליפות העולם בעברו, הצטרף לצוות האימון בג'ודו תחת הדרכתו של שני הרשקו, ויחל בתפקידו בסוף החודש

0 תגובות |
אלן שמיט בימיו כספורטאי (רויטרס)
אלן שמיט בימיו כספורטאי (רויטרס)

מאמן חדש הצטרף לצוות האימון של נבחרת הנשים בג’ודו. אלן שמיט הצרפתי מונה היום (שני) להיות עוזר מאמן בצוות של נבחרת הנשים, תחת הדרכתו של המאמן שני הרשקו. הוא יחל את תפקידו בסוף החודש. 

שמיט, מאמנן של שתי מדליסטיות אולימפיות מטוקיו, יצטרף לצוות האימון של שני הרשקו, והוא ייכנס לנעליה של איבון בוניש האוסטרית שעבדה בנבחרת בשנים האחרונות ומונתה למאמנת הנבחרות של אוסטריה.

שני הרשקו (איציק בלניצקי)שני הרשקו (איציק בלניצקי)

שמיט, בעברו ספורטאי אולימפי ומדליסט ארד באליפות העולם, מתמחה באימון נשים ומזה מספר שנים מאמן מועדון נשים צרפתי ומלווה כמאמן אישי ספורטאיות רבות, כשהבולטת ביניהן היא מדלין מלונגה, אלופת העולם לשעבר שזכתה במדליית הכסף בטוקיו בתחרות האישית ובמדליית הזהב הקבוצתית. ספורטאית בולטת נוספת של שמיט היא מרגו פינו, אלופת אירופה, מדליסטית באליפות העולם וזוכת הזהב הקבוצתי בטוקיו.

מאמן נבחרת הנשים, שני הרשקו, אמר: “לאחר התייעצויות עם משה פונטי, החלטנו לצרף את אלן שמיט, שבשנים האחרונות מאמן מועדון מוביל בצרפת וההצלחות שלו מוכחות. הוא נבחר לאחר שבחנו מספר אופציות לתפקיד. אני בטוח שהניסיון המוכח שלו עם ספורטאיות מובילות ברמה העולמית יעזור לנבחרת ולי לעמוד ביעדים שהצבנו לקראת המשחקים האולימפיים בפאריס 2024”.

שני הרשקו (עמית שיסל)שני הרשקו (עמית שיסל)

יו”ר האיגוד, משה פונטי, ציין: “אני שמח שמצטרף אלינו מאמן מצוין בדמותו של אלן, ואני בטוח שהוא יתרום רבות לצוות של הנבחרת ולספורטאיות. מבורך בעיניי שמצטרף אלינו מאמן שמגיע ממדינה מובילה כמו צרפת, עם הישגים, מסורת ויכולת. זה גם מעיד על הדרך בה תופסים את הנבחרת שלנו בעולם. אני מאחל לו ולשני הצלחה גדולה”.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30