יום שבת, 27.11.2021 שעה 03:49

הבית האולימפי של הוועד עשוי להיות בפתח תקווה

הוועד האולימפי מעלה הילוך להקמת בית אולימפי, התקיימה פגישה עם ראש העיר של פ"ת רמי גרינברג. המטרה: להקימו בחודשים הקרובים. גם הרצליה על הפרק

0 תגובות |
יגאל כרמי (רדאד ג'בארה)
יגאל כרמי (רדאד ג'בארה)

הוועד האולימפי בישראל מעלה הילוך בנוגע להקמת הבית האולימפי החדש, באמצעות הוועדה הציבורית שהוקמה בראשות היו"ר היוצא של הוועד האולימפי, יגאל כרמי, שיוביל את הפרויקט. הוועדה כוללת מומחים לנדל"ן, ובהם דברת אולפינר, שמאית בכירה, עורכי הדין ומומחי הנדל"ן צבי פירון ובתיה בראף מליכזון, ספורטאי העבר עמית לנג, מנכ"ל משרד הכלכלה בעברו ומנכ"ל מקורות תפעול, יזם הנדל"ן ויו"ר איגוד הטניס בעבר, אסי טוכמאייר, וגילי אמיר, יו"ר איגוד השייט היוצא.
 
בחודשים האחרונים נרשמה התעניינות ערה בקרב מספר רשויות מקומיות במרכז הארץ, והוועדה תבחן לעומק את ההצעות השונות על מנת להמליץ להנהלת הוועד האולימפי בישראל באיזו עיר יוקם הבית האולימפי כבר בחודשים הקרובים.
 
היום (חמישי) התקיימה במשרדי הוועד האולימפי בישראל פגישה עם ראש עיריית פתח תקווה, רמי גרינברג, מהנדס העיר וצוותו. ראש העיר פ"ת הוא הראשון להציג בפני הוועדה הציבורית להקמת הבית האולימפי מצגת ובה הצעה מגובשת להקמת הבית האולימפי בעיר פתח תקווה. כאמור, הוועדה תבחן בתקופה הקרובה הצעות של מספר ערים נוספות, בהן גם הרצליה. הבית האולימפי יוקם תוך שמירה על עקרונות הקיימות בהשראת בית הוועד האולימפי הבין-לאומי בלוזאן.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30