יום ראשון, 26.06.2022 שעה 20:21

כנרת צדף תעזוב את הנהלת איגוד ההתעמלות

אחרי יותר מעשור: מי ששימשה כיו"ר האיגוד תעזוב את תפקידה בהנהלה, צפויה להתמודד בבחירות להנהלת איגוד ההתעמלות האירופי בדצמבר. גם פישלר תעזוב

|
כנרת צדף (נעם מורנו)
כנרת צדף (נעם מורנו)

אחת ממנהלות הספורט המובילות בישראל עוזבת את אחד מהאיגודים המובילים בישראל. אחרי יותר מעשור, כנרת צדף תעזוב את הנהלת איגוד ההתעמלות בתום ישיבת ההנהלה שתתקיים בשבוע הבא - ובעתיד צפויה להתמודד על תפקיד בהנהלת האיגוד האירופי.

צדף שימשה במשך שנים כחברת הנהלה והפכה ליו”ר איגוד ההתעמלות בדרך לאולימפיאדת טוקיו 2020, שם ענף ההתעמלות זכה לראשונה במדליות אולימפיות, עם מדליות הזהב של לינוי אשרם וארטיום דולגופיאט.

מיד אחרי אולימפיאדת טוקיו, כנרת צדף פרשה מתפקיד יו”ר האיגוד ובמקומה מונה אבי שגיא. כעת, אחרי שתעזוב את ההנהלה לחלוטין, לפי ההערכות היא צפויה להתמודד בבחירות להנהלת איגוד ההתעמלות האירופי בדצמבר.

אבי שגיא (שחר גרוס)אבי שגיא (שחר גרוס)

בנוסף אליה, גם סיוון פישלר תעזוב את הנהלת האיגוד, לאחר שנכנסה לתפקיד מנהלת השיווק והפיתוח העסקי של הוועד האולימפי בישראל. אחרי העזיבה של שתיהן, יישארו רק תשעה חברי הנהלה באיגוד ולא צפויים להיבחר אחרים.

בישיבת ההנהלה הקרובה, שתתקיים בשבוע הבא, תהיה קבלת פנים לנבחרת ההתעמלות האמנותית שרשמה הצלחה גדולה באליפות אירופה שהתקיימה בתל אביב.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו