יום שבת, 16.10.2021 שעה 03:43

בבריכה, בבדמינטון ובקאנו: המדליה ה-8 בדרך?

המשלחת הישראלית למשחקים הפראלימפיים תמשיך גם הלילה במרדף אחרי מקום נוסף על הפודיום. דדאון ושלבי ינצצו פעם נוספת? לי נוף, שליחת ONE לטוקיו

1 תגובות |
עמי דדאון, יחגוג פעם נוספת? (רויטרס)
עמי דדאון, יחגוג פעם נוספת? (רויטרס)

מתחילים להריח את סוף המשחקים הפראלימפיים והמשלחת הישראלית בטוקיו רוצה להשיג עוד מדליה, שמינית במספר, רגע לפני שמקפלים את הציוד וחוזרים לישראל. אז מה מצפה לנו החל מהלילה (בין רביעי לחמישי)?

מתחילים בבריכת השחייה מלאת ההישגים, שם תקפוץ למים ב-3:42 יוליה גורדיצ׳וק למוקדמות ה-100 מטר פרפר. ב-4:56 אריאל מליאר יתחרה במוקדמות ה-50 מטר חופשי, ועמי דדאון, לו יש כבר שתי מדליות בטוקיו, אחת מזהב והשנייה מכסף, יתחרה באותם מוקדמות ב-4:59.  דדאון, שיאן אירופה במקצה זה כך שיש לו סיכוי גבוה לקטוף מדליה נוספת. הגמר יתקיים ב- 13:32. לסיום, איאד שלבי, מדליסט זהב נוסף של המשלחת, ישחה במקצה הגמר ל-50 גב, אליו עלה ישירות, ב-12:31.

איאד שלבי (קרן איזיקסון)איאד שלבי (קרן איזיקסון)

מחוץ למים, שחקנית הבדמינטון, נינה גורודצקי, שהפסידה במשחקה הראשון, תעלה למשחק השני בבית המוקדם, הפעם מול סיוראט פוקהאם התאילנדית (5:00) ולאחר מכן תשחק גם את משחקה השלישי והאחרון בבית המוקדם מול סינטיה מטז השווייצרית (13:20). 

בחזרה למים, אבל לא אלו של הבריכה. פסקל ברקוביץ’ תיכנס למעגל התחרויות בחתירה בסירת קאנו, שם היא תופיע במוקדמות (5:05) ותנסה לעשות תוצאה טובה כדי להעפיל אל הגמר. 

סמואל: "כיף לחזור הביתה"
אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי