יום שבת, 27.11.2021 שעה 04:10

רשת המלונות VERT תיתן חסות לסבב באילת

איגוד השחייה הודיע על שיתוף פעולה לקראת התחרות שמים פתוחה במסגרת הסבב העולמי. האלופה האולימפית נרשמה לתחרות. היו"ר מיקי חליקה: "נרגשים מאוד"

1 תגובות |
הזינוק למשחה (פטריסיה בן עזרא, באדיבות איגוד השחייה)
הזינוק למשחה (פטריסיה בן עזרא, באדיבות איגוד השחייה)

איגוד השחייה ורשת המלונות VERT הודיעו על שיתוף פעולה ראשון ביניהם, בו הרשת תיתן חסות לתחרות הסבב העולמי בשחייה במים פתוחים שתיערך בחודש הבא באילת. במסגרת שיתוף הפעולה, עשרות השחייניות והשחיינים שיגיעו מחו"ל, כמו גם צוותי האימון והנבחרות, וכן נבחרת ישראל, ישהו במלון VERT באילת וייהנו מאירוח ברמה הגבוהה ביותר, כיאה לתחרות בינלאומית מסוג זו.

בסוף השבוע נסגרה ההרשמה הראשונית למתחרים מחו"ל, ונראה כי התחרות עתידה להיות מהאיכותיות שהיו כאן אי פעם בענף. שלושה מחמשת השחיינים הבכירים מהמשחקים האולימפיים בטוקיו ושתיים מארבע השחייניות הבכירות נרשמו לתחרות, בהם גם האלופה האולימפית הברזילאית וחמש פעמים אלופת עולם אנה קוניה. גם סגן האלוף האולימפי, אלוף העולם ואלוף אירופה המכהן קרישטוף ראזובסקי ההונגרי נרשם. 

מתן רודיטי (שחר גרוס)מתן רודיטי (שחר גרוס)

מהזווית הישראלית, תהיה זו תחרות גדולה ראשונה אחרי טוקיו של מתן רודיטי, שרשם ביפן את הישג השיא של השחייה הישראלית עם המקום הרביעי, כמו גם של אלופת העולם לשעבר ואלופת ישראל בהווה אווה פביאן.
 
יו"ר איגוד השחייה מיקי חליקה: "אנחנו נרגשים מאוד לקראת אירוח התחרות היוקרתית ושמחים עוד יותר על שיתוף הפעולה עם רשת המלונות VERT בפעם הראשונה. מדובר באירוע מורכב, הדורש מענה איכותי ויעיל, במיוחד בימים אלו של מגבלות הקורונה על אירועים בינלאומיים, ומצאנו ברשת VERT שותפה מלאה לכך, אשר תסייע לנו לארח את המשלחות ברמה גבוהה במיוחד. אני סמוך ובטוח כי מדובר בשיתוף פעולה ראשון בינינו ועוד רבים נכונו לנו בהמשך".

מיקי חליקה (חגי מיכאלי)מיקי חליקה (חגי מיכאלי)

 
אסף בן דב
, סמנכ"ל שיווק מלונות Vert: "אנחנו גאים בחיבור עם איגוד השחייה, שבא לידי ביטוי באירוע יוקרתי זה, ואשר אך טיבעי הוא למותג המלונות שלנו, Vert אשר בראש ובראשונה מכוון wellness".

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30