יום שבת, 27.11.2021 שעה 04:26

הג’וב החדש של מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל לשעבר

רתם קמר מונה למנכ"ל פיינסט, קבוצת ה-eSports הגדולה בישראל: "אני רואה אתגר אמיתי בחיבור לעולמות הגיימינג, מדובר בתעשייה מתפתחת שתופסת תאוצה"

0 תגובות |
רתם קמר (רדאד ג'בארה)
רתם קמר (רדאד ג'בארה)

קבוצת ה-eSports המקצועית הראשונה והגדולה בישראל פיינסט (Finest), הודיעה היום (ראשון) על מינויו של רתם קמר למנכ”ל הקבוצה. כזכור, קמר שימש כמנכ”ל ההתאחדות לכדורגל עד לאחרונה, וזהו הג’וב הבא שלו.

קמר יחליף בתפקיד את המנכ”ל הנוכחי ומייסד-שותף בקבוצה רוביק מילקיס, שיעבור לשמש בתפקיד גלובלי ויוביל את יישום האסטרטגיה הגלובלית וניהול השחקנים והקבוצות בשוק הבינלאומי. קמר למעשה יוביל את הפעילות של פיינסט, המנהלת חמש קבוצות בארבעה כותרי משחק פופולריים, וכן את הפעילות המסחרית של הקבוצה שחווה צמיחה משמעותית, מאז נרכשה על ידי קבוצת ההשקעות במדיה RadarZero.

רתם קמר (שחר גרוס)רתם קמר (שחר גרוס)

קמר, עורך דין בהכשרתו ובעל תואר מאסטר בניהול ספורט, שימש כמנכ”ל התאחדות הכדורגל בשמונה השנים האחרונות, כאשר בחמש השנים שקדמו לתפקידו כמנכ”ל שימש כסמנכ”ל בהתאחדות.

“לאחר שנים רבות של ניהול בעולם הספורט המסורתי, אני רואה אתגר אמיתי בחיבור לעולמות הגיימינג וה-eSports. מדובר בתעשייה מתפתחת שתופסת תאוצה בישראל ובעולם”, אמר רתם קמר. “אני רוצה להודות לרדארזירו ולרוביק מילקיס על שיתוף הפעולה, ומצפה לתקופה נפלאה של עשייה”.

רתם קמר (נעם מורנו)רתם קמר (נעם מורנו)

מארק קליין, יו"ר פיינסט ומנכ״ל רדארזירו, הוסיף: ״פיינסט נמצאת בעיצומה של עשייה משמעותית וצמיחה בשוק המקומי והתרחבות לשוק הבין-לאומי, הכוללת גיוס וניהול של צוותים חדשים, רכישת קבוצות בינ”ל, ורכישת נכסים דיגיטליים חדשניים שיתמכו בצמיחה זו. רוביק מילקיס ואני, קיבלנו החלטה משותפת, כי בהסתכלות על מטרות החברה לשנה הקרובה ועל מנת לתמוך בהתרחבות זו, זו העת להשקיע בניהול האסטרטגי של השחקנים בשוק הבינ”ל. הבחירה ברתם התקבלה בהחלטה משותפת של רוביק ושלי, ואנחנו מאמינים כי ניסיונו רב השנים בניהול בעולמות הספורט הוא החיזוק הנכון ביותר לפיינסט”.

רוביק מילקיס הוסיף: “אנו סבורים כי יכולותיו המגוונות של רתם, לצד הניסיון הרב שצבר בעולם העסקי בכלל ובעולם הספורט בפרט, יסייעו לו להוביל את פיינסט להצלחה וצמיחה בשוק הישראלי, וכך גם בשווקים בינלאומיים. אנו נרגשים לקראת העבודה המשותפת יחד”.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30