יום ראשון, 28.11.2021 שעה 10:31

וושינגטון הודיעה על שת"פ עם חברה ישראלית

אנרג'יקס, חברה מובילה בתחום האנרגיה המתחדשת, תהפוך לשותפה רשמית של קבוצתו של דני אבדיה ב-NBA אמצעות חברת בת אמריקאית לה משרדים בווירג'יניה

0 תגובות |
דני אבדיה (רויטרס)
דני אבדיה (רויטרס)

אנרג'יקס – אנרגיות מתחדשות בע"מ, חברה המובילה בתחום האנרגיה המתחדשת עם פורטפוליו גלובלי של פרויקטים לייצור חשמל מאנרגיה מתחדשת, תהפוך לשותפה רשמית של וושינגטון וויזארדס, קבוצתו של דני אבדיה ב-NBA, באמצעות חברת בת אמריקאית לה משרדים בארלינגטון, וירג'יניה.

"שיתוף פעולה עם חברה כמו אנרג'יקס מהווה הזדמנות ייחודית בשביל 'מוניומנטל ספורטס ואנטרטיינמנט' והוושינגטון וויזארדס," אמר ג'ים ואן סטון, נשיא הפעילות העסקית והמנהל המסחרי. "מותג שגדל בתחום הבר-קיימא ואנרגיה מתחדשת עם מרכז פעילות בצפון וירג'יניה זה משהו שאוהדי הוויזארדס יכולים להעריך, ואנחנו לא יכולים להיות נרגשים יותר מהעובדה שאנרג'יקס הם חלק מהמשפחה שלנו".

דני אבדיה במשחק ההכנה מול טורונטו (רויטרס)דני אבדיה במשחק ההכנה מול טורונטו (רויטרס)

"אנחנו נרגשים לשתף פעולה עם הוושינגטון וויזארדס ולהצטרף לקבוצה נפלאה וקהל האוהדים שלה," אמר אסא (אסי) לוינגר, מנכ"ל אנרג'יקס – אנרגיות מתחדשות בע"מ. "ערכי הבסיס של אנרג'יקס הם עבודה קבוצתית ומצוינות. לכן, הבחירה להצטרף למשפחת הכדורסל של הוויזארדס היתה החלטה קלה, כי הם מייצגים את הערכים האלו בכל יום. כחברה ישראלית, זה כבוד גדול עוד יותר עבורנו להצטרף לקהל האוהדים הישראלי ההולך וגדל של הוויזארדס ולתמוך בקבוצה! אנרג'יקס מצפה בכיליון עיניים להעמיק את הפעילות שלנו כאן בארה"ב, להביא אנרגיה לפרקט, ולקראת עונת כדורסל נפלאה!"

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30