יום רביעי, 08.12.2021 שעה 21:53

בלגיה היא הנבחרת האהובה ביותר בקרב הישראלים

הנבחרת של רוברטו מרטינס זוכה להערכת רבה ממנחשי הווינר. בית המוות היה המעניין ביותר בשלב הבתים ונרשמה בו הכי הרבה פעילות בקרב הלקוחות

0 תגובות |
שחקני נבחרת בלגיה חוגגים (רויטרס)
שחקני נבחרת בלגיה חוגגים (רויטרס)

לאחר שבסוף השבוע האחרון החל שלב שמינית הגמר של היורו עם ניצחונה של דנמרק עם ווילס ועם ניצחונה של איטליה על אוסטריה, המועצה להסדר ההימורים בספורט, הטוטו ווינר מסכם את שלב הבתים של הטורניר ומפרסם את המספרים שמאוחרי המשחקים.

מתוך הנתונים עולה שבשלושת משחקיה של נבחרת בלגיה 78% מהישראלים היו בטוחים שהנבחרת תצא עם שלוש הנקודות, מה שהופך אותה לנבחרת האהובה ביותר על ידי הישראלים, מה שגם התברר נכונה, כאשר הנבחרת סיימה את שלב הבתים עם שלושה ניצחונות ורק עם שער חובה אחד. על פי מומחי הווינר, מוקמה נבחרת בלגיה במקום השלישי לפייבוריטית לזכייה לאחר אנגליה וצרפת.

שחקני נבחרת צרפת (רויטרס)שחקני נבחרת צרפת (רויטרס)

עוד לפני שריקת פתיחת הטורניר, הוכרז בית ו' כבית המוות של הטורניר בעקבות הימצאותן של גרמניה, צרפת ופורטוגל באותו הבית ועם סיום שלב הבתים, ניתן לראות כי גם מהנתונים של המועצה עולה כי מדובר בבית המעניין ביותר שהיה בשלב ובו נרשמה הכי הרבה פעילות בקרב לקוחות הווינר, כאשר שיא המכירות נרשם במשחק שבין צרפת לגרמניה כאשר במשחק זה נרשמו מכירות בסך של כמעט 5 מיליון ש"ח.

שחקני נבחרת פורטוגל (רויטרס)שחקני נבחרת פורטוגל (רויטרס)

גם המשחק בו הכי הרבה ישראלים התאכזבו מגיע מבית המוות כאשר מתוך נתוני הווינר עולה כי 94% מהישראלים היו בטוחים שהצרפתים ינצחו את ההונגרים אך המפגש הסתיים בתוצאת תיקו מה שגרם לישראלים לצאת מאוכזבים מהמפגש. בנוסף לתיקו המפתיע בין הונגריה לצרפת, עוד עולה מנתוני הווינר שגם בניצחון של פינלנד על דנמרק במשחק בו אריקסן חווה אירוע לבבי במהלך המשחק וגם הניצחון של סלובקיה על פולין רק 6% מהישראלים הלכו על ניצחונות האנדרדוג.

שחקני נבחרת דנמרק (רויטרס)שחקני נבחרת דנמרק (רויטרס)
אמבפה ונבחרת צרפת סופגים אש ברשתות
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30