יום שישי, 21.01.2022 שעה 19:05

רמב"ם ושיבא קיבלו את הקנסות של חיפה ומכבי

מנהלת הליגות העבירה לבתי החולים את הכספים מהעונשים שהושתו על הירוקים והצהובים (30,000 ו-20,000 ש"ח בהתאמה): "יעזור לנו להתמודד עם הנגיף"

1 תגובות |
רופאים בבי
רופאים בבי"ח רמב"ם (דוברות רמב"ם)

מנהלת הליגות לכדורגל העבירה היום (חמישי) את הקנס שהושת על מכבי חיפה בהיקף של 30,000 ש"ח להמשך המאבק בנגיף הקורונה, מאבק שמוביל המרכז הרפואי רמב"ם. על פי החלטת הנהלת בית החולים, הסכום אשר יועבר יוקדש לשיפור מערכות חיוניות של תקשורת בין הצוותים הרפואיים במחלקת טיפול נמרץ פנימי שמטפלת בחולי קורונה. מדובר במערכות שמופעלות בעת חירום במקרה של התדרדרות של חולים - מערכות הכריזה והאינטרקום שמאפשרות תקשורת בתוך המחלקה ומערכות מולטי מדיה שמאפשרות צפייה בנתוני המטופלים מרחוק. אמצעים אלה חיוניים לטיפול בחולים קשים ומונשמים.

ד"ר מיקי הלברטל, מנהל רמב"ם: "אנו מודים למנהלת הליגות לכדורגל שבחרה לתמוך במרכזים רפואיים במאבקם להתמודדות עם מגיפת הקורונה. חודשי ההתמודדות עם המגיפה לימדו אותנו שיעור על חשיבות האימוץ המהיר של פתרונות טכנולוגיים חדשניים לטיפול ושליטה מרחוק. התרומה של המנהלת תאפשר לנו לחזק את מערך השליטה והטיפול ולשפר את סיכויי ההישרדות של חולים קשים".

כמו כן, מנהלת הליגות העבירה היום את הקנס שהושת על מכבי ת"א בהיקף של 20,000 ש"ח להמשך המאבק בנגיף הקורונה שמוביל המרכז הרפואי שיבא. הסכום אשר יועבר יוקדש לפיתוח טיפול ייחודי לחולי הקורונה הקשים. פרופ' דרור חרץ סמנכ"ל מחקר ופיתוח של שיבא: " אני מודה למנהלת הליגות על התרומה, המיועדת לפיתוח ולטיפול ייחודי לחולים במצב קשה ממחלת הקורונה".

אוהדי מכבי ת"א חוגגים מחוץ לבלומפילד
אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30