יום שבת, 27.11.2021 שעה 10:09

הסוכנים מספרים: יש לנו תפקיד של בייביסיטר

בספרד שוחחו עם סוכני שחקנים שתיארו את המצב: "כל הזמן איתם בטלפון, חייבים למכור להם סבלנות". לפי פיפפרו, 10% מהשחקנים חווים תסמיני דיכאון

0 תגובות |
ספורט (מערכת ONE)
ספורט (מערכת ONE)

חודש וחצי אחרי שהכדורגל האירופי עצר מלכת, נראה שאי אפשר להכביר במילים לגבי עוצמת ההשפעה של נגיף הקורונה על הענף ועל הספורט העולמי בכלל. אך בעוד השקט הרועם במגרשים נוכח במרחב בכל רגע נתון, את מה שקורה מאחורי הקלעים אוהדי הכדורגל בעולם פחות מכירים.

ומאחורי הקלעים זה לא רק דיונים על הוצאה לחל”ת ועל השאלה מתי הליגות חוזרות. מאחורי הקלעים זה גם הרגשות של השחקנים והאופנים בהם האנשים הקרובים ביותר אליהם מתמודדים עם הסיטואציה. בין האנשים הקרובים הללו יש למנות לא רק את קרובי המשפחה ובני ובנות הזוג, אלא גם את הסוכנים. ומסתבר שהתפקיד שלהם השתנה לחלוטין.

לפי פיפפרו, ארגון שחקני הכדורגל העולמי, יותר מ-10 אחוזים מהשחקנים סובלים מתסמינים של דיכאון בעקבות עצירת הספורט וחוסר הוודאות לגבי ההמשך. אחרים סתם סובלים משעמום. ב”מונדו דפורטיבו” הספרדי שוחחו עם מספר סוכנים שתיארו איך נראית העבודה שלהם בהינתן המצב החדש.

מיטב השערים של כוכבי העבר בלה ליגה

“יש לנו תפקיד של בייביסיטר, אבא, אח גדול. אני חייב למכור להם סבלנות ולא שום דבר אחר”, אמר סוכן אחד שמייצג שחקנים בספרד ובצרפת. סוכן אחר שמייצג שחקנים בצרפת הוסיף: “אני מבלה המון שעות בטלפון, אנחנו יודעים שהם מתגעגעים לכדורגל, לאדרנלין, למגע עם הציבור. הם חיים על התשוקה הזו. אחרי שבוע או שבועיים הם עוד היו בסדר, אבל אז זה הלך והתארך”.

הבעלים של סוכנות שחקנים בצרפת ושל איגוד סוכני השחקנים בצרפת אמר שהשחקנים “מאוד מודעים לבעיה העולמית שנוצרת בעקבות המגפה. אנחנו נמצאים איתם בקשר צמוד ואינטנסיבי”. סוכן ספרדי שמייצג בין השאר את יאגו אספס מסלטה ויגו ואת שוער איאקס דווקא הציג תמונה בהירה יותר: “זו תקופה שמעולם לא חווינו לפני כן. לשחקנים יש דאגות לגבי המצב, לגבי החוזים, אבל באופן כללי אני חושב שהם בסדר”

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30