יום שני, 25.10.2021 שעה 14:03

הזדמנות אחרונה: תמונת ההעפלה בליגה האירופית

12 בתים, שתי עולות מכל בית ו-24 משחקים מכריעים שייערכו ב-20:00 וב-22:05. מי כבר העפילה, מי זקוקה לנס ומי תלחם על חייה? ONE עושה סדר

הליגה האירופית 21-22
 הליגה האירופית 
70-23גלאטסראיי1
 בית 1 
93-93ליון1
44-43ספרטה פראג2
33-23גלאזגו ריינג'רס3
15-03ברונדבי4
 בית 2 
72-43מונאקו1
53-43ריאל סוסיאדד2
45-73פ.ס.וו. איינדהובן3
06-13שטורם גראץ4
 בית 3 
63-23לגיה ורשה1
45-73נאפולי2
46-63לסטר3
37-63ספרטק מוסקבה4
 בית 4 
72-53איינטרכט פרנקפורט1
64-63אולימפיאקוס2
26-33פנרבחצ'ה3
15-33אנטוורפן4
 בית 5 
41-23לאציו1
31-13מארסיי2
14-13לוקומוטיב מוסקבה3
 בית 6 
72-43הכוכב האדום1
25-33מיטיולן2
13-13לודוגורץ3
 בית 7 
72-73באייר לברקוזן1
75-83בטיס2
63-53בראגה3
38-53סלטיק4
07-23פרנצווארוש5
 בית 8 
90-73ווסטהאם1
34-43דינמו זאגרב2
34-23ראפיד וינה3
36-13גנק4
לוח משחקים
  • ברונדבי
  • חמישי, 04/11, 19:45
  • גלאזגו ריינג'רס
  • גלאטסראיי
  • חמישי, 04/11, 19:45
  • לוקומוטיב מוסקבה
  • גנק
  • חמישי, 04/11, 19:45
  • ווסטהאם
  • לגיה ורשה
  • חמישי, 04/11, 19:45
  • נאפולי
  • ליון
  • חמישי, 04/11, 19:45
  • ספרטה פראג
  • מונאקו
  • חמישי, 04/11, 19:45
  • פ.ס.וו. איינדהובן
  • אולימפיאקוס
  • חמישי, 04/11, 19:45
  • איינטרכט פרנקפורט
  • ריאל סוסיאדד
  • חמישי, 04/11, 19:45
  • שטורם גראץ
  • אנטוורפן
  • חמישי, 04/11, 22:00
  • פנרבחצ'ה
  • באייר לברקוזן
  • חמישי, 04/11, 22:00
  • בטיס
  • בראגה
  • חמישי, 04/11, 22:00
  • לודוגורץ
  • הכוכב האדום
  • חמישי, 04/11, 22:00
  • מיטיולן
  • דינמו זאגרב
  • חמישי, 04/11, 22:00
  • ראפיד וינה
  • פרנצווארוש
  • חמישי, 04/11, 22:00
  • סלטיק
  • לסטר
  • חמישי, 04/11, 22:00
  • ספרטק מוסקבה
  • מארסיי
  • חמישי, 04/11, 22:00
  • לאציו
0 תגובות |
פאולו סוזה על הקווים (רויטרס)
פאולו סוזה על הקווים (רויטרס)

המחזור האחרון בליגה האירופית יושלם הערב (חמישי) עם משחקי ההכרעה האחרונים לקראת שלב 32 האחרונות במפעל. לצד שמונה קבוצות שיצטרפו משלב הבתים של ליגת האלופות, עוד 24 קבוצות תעפילנה משלב הבתים של הליגה האירופית - שתיים מכל בית.

הקבוצות שכבר הבטיחו את העלייה הן מולדה, ליברפול, קרסנודאר, בורוסיה דורטמונד, נאפולי, ויאריאל, ראפיד וינה, בראגה, לאציו, סנט אטיין, פ.צ באזל, טוטנהאם, שאלקה, ספרטה פראג ואתלטיק בילבאו.

הקבוצות שיכולות להעפיל הן פנרבחצ'ה, אייאקס, סיון, רובין קזאן, מידטיילנד, קלאב ברוז', לגיה ורשה, מארסיי, סלובאן ליברץ, בשיקטאש, לוקומוטיב מוסקבה, ספורטינג ליסבון, פיורנטינה, לך פוזנאן, בלננשש, אנדרלכט, מונאקו, קרבאח אגדם, פרטיגן בלגרד ואוגסבורג.

הקבוצות שכבר הודחו באופן סופי וסיימו למעשה את העונה האירופית שלהן הן סלטיק, בורדו, פאוק סלוניקי, קבאלה, ויקטוריה פלזן, דינמו מינסק, כרונינגן,  דנייפרופטרובסק, סקנדרבאו קורצה, אסטרס טריפוליס, רוסנברג, אפואל ניקוסיה ואלקמאר.

בית 1: פנרבחצ'ה - סלטיק (20:00), אייאקס - מולדה (20:00)
מולדה כבר הבטיחה מקומה בשלב הבא, ותעלה מהמקום הראשון בבית אם לא תפסיד או אם פנרבחצ'ה לא תנצח. לטורקים יש יתרון שערים על אייאקס, אז תיקו או ניצחון יתנו לה את הכרטיס לשלב הבא.

בית 2: סיון - ליברפול (20:00), בורדו - רובין קזאן (20:00)
ליברפול הבטיחה מקומה בשלב הבא ותסיים בראש הבית אם תשיג תיקו. סיון מתמודדת מול קזאן ראש בראש ועדיין תזדקק לנקודה אם הרוסים ינצחו.

בית 3: דורטמונד - פאוק (20:00), קרסנודאר - קבאלה (20:00)
שני משחקים לפרוטוקל בלבד. קרסנודאר תסיים במקום הראשון בבית אם דורטמונד לא תגרוף מולה נקודות.

בית 4: נאפולי - ורשה (20:00), מידטיילנד - ברוז' (20:00)
נאפולי היא הקבוצה היחידה במפעל אשר מחזיקה במאזן מושלם. מידטיילנד תסיים במקום השני אם תנצח או אם תסיים בתיקו ולגיה ורשה לא תנצח. קלאב ברוז' תסיים שנייה עם תנצח ולגיה תעפיל רק אם היא תנצח והמשחק המקביל יסתיים בתיקו.

בית 5: ראפיד וינה - דינמו מינסק (20:00), פלזן - ויאריאל (20:00)
ויאריאל מובילה בהפרש שערים ולכן האוסטרים יוכלו להעפיל מהמקום הראשון רק אם ייקחו יותר נקודות מהצוללת הצהובה.

בית 6: סלובן ליברץ - מארסיי (20:00), כרונינגן - בראגה (20:00)
בראגה העפילה אבל תצטרך נקודה כדי לסיים ראשונה, אם מארסיי תנצח. ליברץ חייבת לנצח את היריבה הצרפתית כדי לסיים במקום השני.

בית 7: סנט אטיין - לאציו (22:05), דנייפרו - רוזנבורג (22:05)
לאציו סיימה את הבית במקום הראשון וסנט אטיין שנייה אחריה.

בית 8: קורצה  - לוקומוטיב (22:05), ליסבון - בשיקטאש (22:05)
שלוש קבוצות נאבקות על המקום בשלב הבא. בשיקטאש תעפיל עם תיקו או ניצחון, כאשר לוקומוטיב מוסקבה תסיים ראשונה אם הטורקים לא ינצחו. אם בשיקטאש תפסיד ולוקומוטיב תסיים בתיקו, המיקום ייקבע על סמך יחס השערים. ספורטינג תעפיל עם ניצחון או תיקו אם לוקומוטיב תפסיד. אם ספורטינג תנצח ולוקומוטיב לא, הפורטוגלים יסיימו ראשונים.

בית 9: פיורנטינה - בלננשש (22:05), לך פוזנאן - באזל (22:05)
באזל תסיים במקום הראשון הודות למאבק הישיר מול פיורנטינה. האיטלקים של פאולו סוזה יעלו אם יסיימו בתיקו בעקבות היתרון שלהם על לך. בלננשש תעפיל רק אם תנצח ולך גם כן, כאשר המיקום ייקבע על סמך הפרש השערים.

בית 10: אנדרלכט - קרבאח (22:05), טוטנהאם - מונאקו (22:05)
טוטנהאם העפילה, אך עדיין תזדקק לנקודה כדי לסיים ראשונה. אנדרלכט תעפיל אם תנצח או אם תסיים בתיקו ומונאקו לא תנצח. מונאקו מצידה, חייבת לנצח ולקוות שאנדרלכט לא תגרוף שלוש נקודות. קרבאח תעפיל אם היא תנצח ומונאקו לא. אם קרבאח תנצח והמשחק המקביל יסתיים בתיקו, היא תעפיל דרך המקום השני.

בית 11: אסטרס - שאלקה (22:05), אפואל - ספרטה (22:05)
ספרטה תסיים ראשונה אם תנצח והקבוצה מגרמניה תסיים בתיקו או תפסיד.

בית 12: אבילבאו - אלקמאר (22:05), פרטיזן - אוגסבורג (22:05)
אתלטיק בילבאו יסיימו ראשונים הודות למאבק הישיר מול פרטיזן. אוגסבורג יכולה להחליף מקומות עם פרטיזן רק אם תנצח בהפרש של שלושה שערים ומעלה.

אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי