לוח שידורים להדפסהגלריית תמונותשלב הנוקאאוטשלב הבתיםהאיצטדיוניםלוח משחקיםראשי

דניאל בריילובסקי מדבר: מקסיקו, הקריירה וחיפה

קשר ומאמן מכבי חיפה בעבר ופרשן בהווה, מספר: "היו משחקים שנרדמתי בהם, אך המונדיאל מתחמם", "קורא תמיד על חיפה" מאור רחמני, שליח ONE למונדיאל

10 תגובות |
חסוס גייארדו והירבינג לוסאנו חוגגים (רויטרס)
חסוס גייארדו והירבינג לוסאנו חוגגים (רויטרס)

את דניאל בריילובסקי היה מאוד קשה להשיג. בין שידור משחק, לפריצה בשידור חי, לשידור מהאולפן, הצלחנו לתפוס את קשר מכבי חיפה ונבחרת ישראל לשעבר בשלהי שנות ה-80. הפרשן של FOX deportes ושל sky דרום אמריקה, מי שרוב יבשת אמריקה מלבד ארצות הברית שומעת אותו בזמן משחקי המונדיאל ובכלל ב-18 השנים האחרונות, מספר ל-ONE על הטירוף בלוז'ניקי ובמקסיקו בניצחון של אל טרי על גרמניה, הקריירה שלו וגם על הירוקים.

בריילובסקי, שאימן בעבר את מכבי כפר קנא, מכבי הרצליה, חיפה, וראקרוס, קלוב אמריקה ונקקסה, לא ממש מתגעגע לקווים. "יצא לי במקרה לעבוד במקצוע הזה ואוהבים את מה שאני עושה, אז טוב לי. אין לי מחשבה לחזור לאמן, אני נהנה ויש לי הרבה זמו להיות עם המשפחה. אני נהנה בטלוויזיה וברדיו, כל גיל בחיים מתאים למשהו אחר ונראה לי שעבר הגיל שלי לאמן".

דניאל בריילובסקי (רויטרס)דניאל בריילובסקי (רויטרס)

"למונדיאל הגיעו הרבה מקסיקנים, למוסקבה הגיעו 40 אלף ובאצטדיון היו לפחות 25", הוסיף מאמן העבר של מכבי חיפה על הנבחרת של המדינה בה הוא מתגורר. "לפני המשחק הייתה פאניקה מנבחרת גרמניה, אבל הבינו מהר שאפשר לעשות את זה. הייתה חגיגה גדולה, לפני ואחרי, בתהלוכה עד הקרמלין. הם מאמינים באמת שאפשר להצליח במונדיאל הזה. לא האמנו לפני כן, אבל אולי הם הולכים להפתיע עכשיו”.

באדיבות כאן 11 - המשדר הרשמי של מונדיאל 2018. שידורים חיים, תקצירים, סטטיסטיקות ועוד מחכים לכם ממש כאן >

"כולם יצאו מהבתים אחרי המשחק ונהנו מאוד, היה יום האב במקסיקו אז אחרי הארוחות כולם יצאו מהבתים והייתה חגיגה מטורפת. מקסיקו פתחה יותר טוב ממה שהיא חלמה את המונדיאל, לא כל יום אתה מנצח את אלופת העולם, נראה מה יהיה בהמשך. רוצים להעפיל לשמינית הגמר ועכשיו יש סיכוי, החלום הוא לפחות רבע הגמר ואם זו לא תהיה ברזיל החזקה בשמינית. אני חושב שצריך לחשוב על כל משחק בנפרד ואם ימשיכו כמו נגד גרמניה, יש סיכוי".

אוהדי מקסיקו (רויטרס)אוהדי מקסיקו (רויטרס)

מונדיאל 2018 עד כה: "זאת ההתחלה, היו משחקים טובים וכאלה שגם נרדמתי בהם, אבל זה מתחיל להיות מונדיאל. אהבתי מאוד את הנבחרות הקטנות שנתנו יותר ממה שחשבנו כמו איסלנד, תוניסיה ופנמה. זה מתחיל להתחמם ונראה את המונדיאל האמיתי במחזור השני".

מכבי חיפה: "אני קורא תמיד על חיפה, לפחות שלוש ארבע פעמים בשבוע, אני מעודכן מאוד ואגיע לישראל. זאת כבר לא מכבי חיפה של פעם, יש תקופות. לפעמים הולך לך טוב ולפעמים טוב, מקווה שהם יחזרו לעצמם העונה. בחיפה יש אנשים בוגרים, חכמים וכאלה שיודעים לנהל כדורגל. אני לא יכול לדבר עליהם מחוץ לארץ".

החיים בישראל: "אני חולה ישראל, מת על ישראל, בכל פעם נהניתי מאוד והרגשתי טוב. עוד מעט אחזור לעשות סיבוב כתייר, החיים שלי כבר במקסיקו".

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30