יום חמישי, 02.12.2021 שעה 12:44

התוכנית המלאה שאופ"א מציעה לסיום הצ'מפיונס

דיווח: בארגון יציעו שהמשחקים הנותרים ישוחקו כל שלושה ימים בין 7 ל-29 באוגוסט, אז ייערך הגמר. מספר פגישות בנושא צפויות להתקיים בהמשך השבוע

2 תגובות |
ספורט (מערכת ONE)
ספורט (מערכת ONE)

באופ”א מנסים לחשוב על דרכים יצירתית לסיום ליגת האלופות של עונת 2019/20, ולפי דיווח שעלה היום (שבת) באיטליה, בארגון שימשיך לקיים פגישות נוספות בנושא השבוע כדי להגיע בהמשך להחלטה רשמית הוצע שהמשך הטורניר ישוחק בין 7 ל-29 באוגוסט, אז ייערך הגמר, עם משחק כל שלושה ימים. בתרחיש בו לא יוכלו להתחיל בדיוק ב-7 באוגוסט, 31.8 הוא המועד האחרון שנלקח בחשבון לסיום המפעל.

הרעיון הוא להמשיך את הטורניר מהשלב בו הופסק בתחילת אוגוסט, אז מרבית הליגות הבכירות ביבשת צפויות להגיע לסופן. התסריט ההגיוני ביותר יהיה לקיים את משחקי הגומלין שעוד נותרו לשמינית הגמר, בין ליון ליובנטוס ובין ברצלונה לנאפולי, ב-7-8 באוגוסט, ולאחר מכן להתחיל לשחק כל שלושה ימים רבעי וחצאי הגמר.  

מצעד הבעיטות החופשיות בספרד בעשור האחרון

הדיווח האחרון שעלה בנושא למעשה מבטל את ההצעה של לקיים טורניר נוק אאוט של משחק אחד משלב רבע הגמר. לפי התוכנית, רבעי הגמר צפויים להתקיים ב-11-12 באוגוסט, הגומלין שלהם ב-14-15 באוגוסט, חצאי הגמר ב-18-19 ואז ב-21-22 והגמר כאמור ב-29 באוגוסט. העונה הבאה בליגת האלופות לא תתחיל עד 20 באוקטובר 2020.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30