יום שלישי, 05.07.2022 שעה 15:19

בטורקים זועמים, לארקין: איך רק אצלנו משחקים?

בצל מגפת הקורונה וביטול הליגות ברחבי אירופה, בטורקיה עדיין ממשיכים לשחק והשחקנים זועמים. כוכב אנדולו: "סיכון עצום". מוחמד: "רק אצלנו מסרבים"

ליגה טורקית סל 21-22
00-00אפיון בלדיי1
00-00אליאגה פטקים2
00-00טורק טלקום3
00-00בורסאספור4
00-00דרושפאקה5
00-00בצ'סיר6
00-00אנדולו אפס7
00-00קרשיאקה8
00-00פנרבחצ'ה9
00-00גלאטסראיי10
|
ג'יילן ריינולדס וטיבור פלייס (איציק בלניצקי)
ג'יילן ריינולדס וטיבור פלייס (איציק בלניצקי)

הליגות ברחבי העולם ממשיכות להידחות ולהתבטל בזו אחר זו ובינתיים הכדורסל הטורקי ממשיך להיות משוחק מאחורי דלתיים סגורות, כאשר עלי מוחמד (פנרבחצ׳ה) כבר צייץ בנושא, כמו גם שיין לארקין כוכב אנדולו אפס שכתב פוסט בנושא אותו הוא העלה לטוויטר.

הפוסט של שיין לארקין: ״אין לי שום כוונה לזלזל בשום דרך שהיא במקבלי ההחלטות האחראים על ניהול מגיפת וירוס הקורונה, אבל אני לא מבין מדוע הליגה הטורקית ממשיכה לשחק כשכל הליגות האחרות בעולם הוקפאו או בוטלו. אני מבין שלשחק משחקים מאחורי דלתיים סגורות הופך את הדברים לבטיחותיים יותר במידת מה, אבל זה לא בטוח מספיק”.

האם זלאטן משחק עם אוזניה סודית?

“כשחקן כדורסל, אין דבר שאנחנו נהנים ממנו יותר מלשחק משחקים ולהתחרות אחד נגד השני, אבל כרגע כשהווירוס ממשיך להתפשט יותר יותר הסיכון גדול יותר משהיה בעבר, לכן לשחק את המשחקים הללו פשוט לא שווה את זה. זוהי דעתי שלי ואני בטוח שהרבה שחקנים אחרים מרגישים בדיוק את אותו הדבר, אני רוצה שהבטיחות של כולם תהיה בעדיפות עליונה ואני מאמין שביטול הליגה או הקפאתה עד שתהיה לנו שליטה טובה יותר או הבנה טובה יותר של הווירוס היא הדבר הטוב ביותר”.

עלי מוחמד (בובי דיקסון) בעצמו אמר: ״אז בעיקרון כל ליגות הכדורסל שבעולם עצרו את הליגות שלהן, אבל הליגה הטורקית מסרבת לעשות כן? הנכס הכי חשוב שלנו הוא הבריאות. עשו את הדבר הנכון, הסיכון לא שווה את זה״.

הייה הראשון שמגיב לכתבה הוספת תגובה
אסור לפספס
נגןהחיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
החיים הטובים: מישל וטיבו חוגגים באיביזה
נגןמה עשו נטע ורמי בתוך קן ענקי באמצע היער?
מטורף: מה עשה מלצר כדי לשרת את נטע ורמי?
נגןהרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
הרגע שאוהדים הולנדים מזהים את ערן זהבי
נגןמעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו
מעל מיליון צפיות לאוהד שהטריל את רונאלדו