יום שבת, 27.11.2021 שעה 13:25

לנדאו: מצפה שנמשיך את הליך ההתקדמות שלנו

מאמן נבחרת הנשים דיבר לקראת פורטוגל הערב ב-20:00 במסגרת מוק' היורו: "עשינו כברת דרך, המשחקים נגד גרמניה היוו שפשוף נהדר עבורנו. מוכנים יותר"

4 תגובות |
גילי לנדאו (שחר גרוס)
גילי לנדאו (שחר גרוס)

כשהיא עדיין ללא נקודות ואף ללא שער זכות אחרי שלושה משחקים, נבחרת הנשים של ישראל ממשיכה את מסעה בקמפיין מוקדמות יורו 2023. החבורה של גילי לנדאו, המשחקת בבית 8, נמצאת במקום החמישי בבית, כשהיא מקדימה את בולגריה רק הודות להפרש שערים. הערב (חמישי, 20:00), ישראל תתארח אצל פורטוגל למשחק הרביעי בקמפיין, כאשר שתי הנבחרות נפגשו במחזור הראשון כאן בארץ, אז ניצחו הפורטוגליות 0:4 ללא קושי.

מאמן הנבחרת, גילי לנדאו, אמר: “כבר בישראל ראינו שזו נבחרת מעולה, תוססת, אנרגית, שגם משחקת כדורגל יעיל וגם משחקת כדורגל נאה לעין. יש בה שחקניות בעלות יכולת אישית טובה מאוד. העניין הוא שהיום אנחנו בנקודת זמן אחרת, אז היינו בנקודת זמן שהליגה אצלנו לא נפתחה, ולמעשה היינו ללא משחקים, והן היו בעיצומה של הליגה שלהן, גם משחקי ידידות, הרבה יותר בכושר משחק”.

גילי לנדאו לפני פורטוגל

הציפיות: “אני חושב שהיום אנחנו באות מוכנות יותר למשחק הזה ושעשינו כברת דרך. שני המשחקים נגד גרמניה, אני מאמין שהיוו שפשוף נהדר עבורנו. במשחק הראשון התעלינו ונראינו נהדר, במשחק השני כרענו תחת הנטל, הן החליפו שבע שמונה שחקניות. מחר אני מצפה מהמשחק שנמשיך את הליך ההתקדמות שלנו ונהיה אמיצות במגרש, ננסה ליזום יותר מאשר יזמנו במשחקים האחרונים, כי זה משחק חוץ וזה קשה, אבל אני מרגיש היום שאנחנו הרבה יותר בטוחות והרבה יותר מוכנות”.

אסור לפספס
נגןמה קרה לשאקיל אחרי ששתה קפה עצמתי במיוחד
שאקיל שתה קפה חזק נורא ואז קרה הדבר הבא
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30