יום חמישי, 21.10.2021 שעה 18:12

קבלת שבת: הכל לקראת המחזור השני בפלייאוף

מחזור 28 בפלייאוף התחתון: סכנין תארח את בני יהודה, הפועל ת"א - הפועל חיפה ונתניה מול בית"ר י-ם. מחזור 29 בעליון: ק"ש נגד ב"ש. הרכבים משוערים

ליגת העל 21-22
143-96הפועל ב"ש1
134-96הפועל חיפה2
123-76הפועל חדרה3
116-86הפועל ת"א4
106-106מכבי חיפה5
87-86הפועל נוף הגליל6
89-96מכבי נתניה7
86-66בני סכנין8
711-76מכבי ת"א9
66-56מכבי פ"ת10
57-56בית"ר ירושלים11
56-36עירוני ק"ש12
310-56מ.ס אשדוד13
38-16הפועל ירושלים14
לוח משחקים
  • הפועל חדרה
  • שבת, 23/10, 18:00
  • הפועל ת"א
  • בני סכנין
  • שבת, 23/10, 18:45
  • עירוני ק"ש
  • מכבי פ"ת
  • שבת, 23/10, 19:30
  • הפועל נוף הגליל
  • הפועל ב"ש
  • שבת, 23/10, 20:30
  • הפועל ירושלים
  • בית"ר ירושלים
  • ראשון, 24/10, 20:15
  • הפועל חיפה
  • מכבי ת"א
  • שני, 25/10, 20:15
  • מ.ס אשדוד
  • מכבי חיפה
  • שני, 25/10, 20:45
  • מכבי נתניה
5 תגובות |
שי מזור גולש (שחר גרוס)
שי מזור גולש (שחר גרוס)

המחזור ה-28 בליגת הבורסה לניירת ערך והשני במסגרת הפלייאוף התחתון יימשך הערב (שבת) עם שלושה משחקים על טהרת הפלייאוף התחתון – בני סכנין תארח את בני יהודה לקרב תחתית לוהט, גם הפועל ת”א תשחק נגד הפועל חיפה במשחק קריטי לשתי הקבוצות, כאשר שתי המוליכות של הפלייאוף התחתון, מכבי נתניה ובית”ר ירושלים, ישחקו אחרונות. בנוסף, המחזור ה-29 והשני של הפלייאוף העליון ייצא לדרך במפגש בין עירוני קריית שמונה להפועל באר שבע.

הפועל ת”א – הפועל חיפה (18:00)

אצטדיון: בלומפילד.

שופט: ארז פפיר.

ייעדר בהפועל ת”א: איאד אבו עביד (מוצהב), דורון ליידנר (פציעה).

ייעדרו בהפועל חיפה: אין.

הרכב משוער הפועל ת”א: ארנסטס שטקוס, בן ביטון, רז שלמה, סיאנדה קולו, דני גרופר, שי אליאס, דן איינבינדר, עומרי אלטמן, אושר דוידה, לידור כהן ושלומי אזולאי.

הרכב משוער הפועל חיפה: רן קדוש, דור מלול, ניסו קפילוטו, בן והבה, יהב גורפינקל, לירן סרדל, גל אראל, רוסלן ברסקי, חנן ממן, וויליאם אגאדה ואלון תורג'מן.
 

חנן ממן עם הכדור (חגי מיכאלי)חנן ממן עם הכדור (חגי מיכאלי)

בני סכנין – בני יהודה (18:30)

אצטדיון: דוחא.

שופט: רועי ריינשרייבר.

ייעדרו בבני סכנין: בירם כיאל (צהובים).

ייעדרו בבני יהודה: ברק לוי.

הרכב משוער בני סכנין: מחמוד קנדיל, עלי עותמן, לוקאס ספנדלהופר, מארון גאנטוס, חגי גולדנברג, איהאב גנאים, עטאא ג'אבר, מוטי ברשצקי, נייג'ל האסלביינק, אסמעיל ריאן ואוסאמה חאלילה.

הרכב משוער בני יהודה: עומר ניראון, אבישי כהן, אליסון דוס סנטוס, דן מורי, עמית כהן, עמית גלזר, סתיו פיניש, מתיאה ליואיץ', עמית זנטי (תאמבי סגס), מוחמד גדיר ופאטוס בצ'יראי

יוסי אבוקסיס (נעם מורנו)יוסי אבוקסיס (נעם מורנו)

עירוני קריית שמונה – הפועל באר שבע (18:45)

אצטדיון: קריית שמונה.

שופט: איתן שמואלביץ’.

ייעדר בעירוני ק”ש: מוחמד שכר (צהובים).

ייעדרו בהפועל ב”ש: מריאנו בריירו (צהובים)

הרכב משוער עירוני ק”ש: דזיוגס ברטקוס, דור אלו, אורי דהן, עידן נחמיאס, זיו מורגן, יואב הופמייסטר, סמואל בראון, רועי קהת, סאקו טורה (אופיר מזרחי), יוג'ין אנסה ולוסיו.

הרכב משוער הפועל ב”ש: אוהד לויטה, אור דדיה, חאתם עבד אלחמיד, לואי טאהא, מיגל ויטור, שון גולדברג, מרסלו מלי, מרואן קבהא, ז'וסוואה, תומר יוספי, אלטון אקולטסה (סינטיהו סלליך, רותם חטואל).

לוסיו מתמקם ברחבה (אורן בן חקון)לוסיו מתמקם ברחבה (אורן בן חקון)

מכבי נתניה – בית”ר ירושלים (20:30)

אצטדיון: נתניה.

שופט: שניר לוי.

ייעדר במכבי נתניה: בן אז'ובל, דני עמוס וזלאטן שחוביץ’ (פציעות) שיר צדק (הרחקה).

ייעדרו בבית”ר ירושלים: אין.

הרכב משוער מכבי נתניה: רז כרמי, עידו וייר (כארם ג'אבר), אלמוג כהן, קליאן ואן דר קאפ, רותם קלר, יובל שדה, אביב אברהם (עמרי גאנדלמן), גבי קניקובסקי, חן עזרא, לאמק בנדה (אבובקאר דומביה) ופרננד גורי.

הרכב משוער בית”ר ירושלים: איתמר ניצן, שי קונסטסטין, אופיר קריאף, אור זהבי, אורן ביטון, עלי מוחמד, אביאל זרגרי, עידן ורד, מרקו יאנקוביץ’, מיכאל אוחנה (אלירן עטר), ירדן שועה.

עידן ורד לפני עומרי גנדלמן (חגי מיכאלי)עידן ורד לפני עומרי גנדלמן (חגי מיכאלי)
אסור לפספס
נגןזה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
זה ההרכב המפחיד של ניוקאסל בעונה הבאה?
נגןשיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
שיא: דומינו דגני הבוקר הכי ארוך אי פעם!
נגןקורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
קורל מגזימה עם הקישוטים: סרג'י חוגג 30
נגןהידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי
הידעתם? לפוגבה ואמא שלו יש כיף סודי